Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

czesc jeszcze mam kompa, Daniel sie obija i nie moze sie zebrac zeby go zawieźć :P trzymam kciuki za wszystkie zdające egzaminy i za Chorobe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kinga mnie zmobilizowała więc jestem :) Kinguś 🌼 Nie jestem w stanie doczytać co u Was więc - wszystkim w trakcie sesji życzę powodzenia, tym co ładnie pozdawały gratuluję :) Teorka jak się pracuje? I jak remoten postepuje? ;) U mnie zimnoooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja pracuje w biurze jako specjalista d/s ksiegowo-kadrowych i teraz przechodze do wiekszej firmy na sekretariat i kurwa masakra jest! Myszka ja z Elbląga ;) I ogolnie chuj bombki strzelil musze robic te faktury Nie wiem co to bedzie, Prezes cukruje, ze bedzie dobrze mam si enie martwic, ale ja coraz bardziej sie rpzerazam. Kurde no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu- jak dobrze,że jesteś ;-) A co do tej wczorajszej sytuacji to doszło do rękoczynów ;-) Jazxda na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś :D O kurcze.. ale z tą laską ok? A Tobie nic sie nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu- no mi nic, bo już było po całej akcji. Z ta dziewczyną ok. Dziś pojechała do domu, ale ta druga jest cała posiniaczona i ma wielkie limo pod okiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a ja sie dowiedzialam ze w ten weekend mam zamiast jednego to 3 egzaminy.. ehh.. porazka :/ zaraz biore sie za sprawdzenie raportu z pracy, a potem moze cos opracuje z filozofii.. ale to jest porazka.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzrymam kciuki dziewuchy!! ja na szczescie mam to za soba:) tylko licencjat musze obronic:P a jutro wyplatka i w sb lece na zkupki chba jupi pozdrwoak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
classic, kiedy obrona ?? pozdro !! idę do xer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu 🖐️ 😘 remonten postępuje, właśnie wróciliśmy i mnie kurna wszystkie rence bolą 😭 :classic_cool: w pracy ok - mam coraz większy zapierdziel ale to dobrze bo nawet nie wiem kiedy się środa zrobiła a jak siedziałam w domu to tydzień się ciągnąąąąąąąął jak nie wiem :D Aguu u nas tyż zimno :O znaczy się w południe było piękne słonko i w ogóle plus 15 ale teraz zimno znowu a na jutro śnieg zapowiadają :O ehh idę pod prysznic bo cała jestem w gruzie :classic_cool: a potem se Idole niemieckiego obejrzę na RTL-u no chyba że zasnę wcześniej bo wczoraj np zasnęłam po 21 :O porażka Kinga czyżby to sie te 2 piczki biły co je ruchał ten sam koleś ? :D :D :D :D ok mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idola * Leti weź piżgnij tymi xerami :D się zauczysz na śmierć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomniałam :O Aguu jak Wam się układa ? 🌻 Mysia solidarność z jajnikami został usunięty na naszą prośbę a my przeniosłyśmy sie na zupełnie inne, prywatne forum przyczyn nie mogę zdradzić, linka też nie = mam zakaz odgórny :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mi też się nudzi...a nie mam się czego uczyć :P No chyba, że zacznę na elektrotechnikę, na zapas jakbym nie zaliczyła :P Słucham piosenek i śpiewam :) Liwusia ładna mp3 Makowieckiego :) Wesolutka i teraz do jutra musimy czekać co się stało, ale daj jutro znać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :D juz dolek przechodzi... ogladalam zdjecia w aparacie jakie mam .. no i na kilku jest Karol i mi sie tak smutno zrobilo :D hehehe no.. ale juz sie ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez nudzi... Monia no co Ty :P Teorka i chyba tak zrobię...jak w następnym miesiącu tez będę miała taki okres obfity i bolesny chyba wroce do tabsów.A z dziadkiem no troszke teraz lepiej,ale było niezaciekawie,bardzo źle przyjął chemie:( No ale niestety lekarze nie dają mu prawie zadnych szans przeżycia...Na tego nowotwora ktorego on ma mówią że jest to straszny agresor:( No to kiedy kochana się wprowadzacie? Wesolutka kurcze co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba takie chwilowe :D moze od tego ze ostatnio mam za duzo czasu wolnego i zaczynam myslec z nudow haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta co sie stalo ??? Asia ale to stworzylyscie sobie poprostu nowy topic ?? Tylko wasze prywatne sprawy, ale ie da sie zastrzec jakos topicu ??? Pytam tak z ciekawosci :P:P Moja mama faworki robi jak pacjnie w domu mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko nie mam zadnego kontaktu. Dopiero teraz mialabym zaczac tesknic? po 3 miesiacach ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka wcale się nie dziwie ze nie wiesz co napisac:( Bo tutaj ciężko cokolwiek jest powiedziec:( Niestety to jest tylko takie przedłużanie jego życia (raz sie czuje gorzej raz lepiej:()A najgorsze jest to że on sobie nawet nie zdaje sprawy z tego że jest tak bardzo ciężko chory....żebyscie słyszaly jakie ona ma plany i w ogole co to nie będzie robił ....wtedy człowiekowi łzy napływają bo my znamy prawdę😭 Życie jest okrutne:( Ja się tak strasznie boję tych nowotworów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka no własnie dlatego nie chcemy mu mowic ...wystarczy ze my juz cierpimy ...niech on jeszcze zyje sobie spokojnie...z myslą że jest ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mysle ze to jest wlasnie to :D wczesniej nie mialam nawet czasu o tym myslec, a teraz mam go za duzo. Musze znowu zaczac na aerobik chodzic :D zeby zabic czas i zgubic kg ktore mi przybywaja znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×