Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

hmm najciekawsze jest to ze wlasnie idiotki jakies sie bija o takie wsioskie szmatki, nie mowie ze kazde sa bleee ale wiekszosc tak ;) ide na gumisie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże... i jeszcze ktoś to kupuje :O i można zaśpiewać "jesteeeeeś szalooooonaaaa" :) nie cierpię disco-polo, ale tak mi się skojarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku jestem, ale nie mialam neta chwilkowo :o No wiem ze przy psie troche zachodu jest, ale byleby tylko sie odchowal tzn podrosl i nauczyl ze w domu nie wolno robic heh :P Ja mam z tym komfort ze nie mieszkam w bloku ty;lkow swoim domku wiec wypuszcze na plac i mam z glowy. U P jak przyjechalismy z giedldy i puscialam ja zeby sie wysikala i ta mi zaczela spierdzielac a ja za nia, boje sie tak bo tam auta jezdza i wogole, P siedzial w aucie i tak ryl ze mnie ze szok. Ale tak jak mowie zeby tylkopodrosla to bedzie juz git :) Fotki postaram sie jeszcze dzis wyslac musze isc do siorki po aparat. Hmm kurde pewnie nic mam z glowy bo bedzie piszczala jak nie wiem :o Aaaaa i wabi sie Fifi :P:P:P:P a te linki z ciuszkami to naprawde ful wypas zwlaszcza ta sukienka hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wlasnie powiedzcie mi jak to jest, bo ja nigdy suczki nie mialam zawsze psa. To pies jak ma cieczke to moze sie zapylic jak sie bedzie fufcyl. A jak nie ma ciczki to tez moze zajsc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja skończyłam na dziś moją męczarnię:-( Dosłownie czuję,że nic nie umiem, a wczoraj wydawało mi się,że nie jest tak źle... Ah!!Chyba najgorsza sesja w życiu :-( Myszka- my mamy suczkę, dawaliśmy jej zastrzyki(i faktycznie to u mnie kosztuje 15 zł) . tylko,że teraz ona od dobrych 2 lat nie ma cieczki i już się zaczynamy martwić:-( trzeba będzie pojechać z nią do weterynarza...A musieliśmy ją zaszczepić, bo też mieszkamy w domku jednorodzinnym i tez czasem biega bez opieki i niestety nie da rady jej w takich warunkach upilnować. A ona kilka razy już rodziła. I właśnie weterynarz mówił,że żeby dać zastrzyk suczka musi najpierw urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ja tez bym wolala wlasnie dac ten zastrzyk i gostek od ktorego kupowalismy mowil mi ze 15 zl kosztuje ale myslalam ze mnie wkrecil ze tak malo. Nie wiem musze jechac do weterynarza i sie dowiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia FIFI to prawie jak moja ZIZI :P :D :D :D :D fajne imię ;) suka może zajść w ciąże TYLKO podczas cieczki i to TYLKO podczas 2 dni tzw owulacji - tak tak suki też mają owulację :D :D :classic_cool: w pozostałe dni cieczki suka nie zaciąży a te dni przeważnie wypadają pośrodku wiec jak cieczka trwa średnio 14 dni to najgorzej jest 7 i 8 dnia z resztą to łatwo zauważyć bo psów jest wtedy stado (normalnie chodzi 1, 2 powącha i odchodzi), nie da się ich w żaden sposób odpędzić a i suka sie też zachowuje inaczej tzn podnosi ogon do góry, wysuwa piczkę i ciągnie do psów jak wariotka :classic_cool: Kinga no widzisz co wet to inna opinia bo u nas szczepią nawet te suki co nie rodziły a Wasza pewnie dlatego nie ma teraz cieczki bo te zastrzyki brała właśnie :O na prawdę u mnie na osiedlu chyba z 5 suk było szczepionych i u 4 skończyło się to ropomaciczem i 3 z tego powodu zdechły :O także te zastrzyki na serio nie są takie rewelacyjne i ja będę się upierała, że sukę JEST BARDZO ŁATWO upilnnować nawet jak sie mieszka w domu z ogrodem tylko trezba chcieć a nie iść od razu na łatwiznę i faszerować hormonami co wiecej moja koleżanka ma w 1 domu sukę i psa i jej suka też nie zachodzi bo jak ma cieczkę to jest trzymana cały czas w innym pomieszczeniu albo pies jest trzymany przez te parę dni na łańcuchu i gitara także nie uwierzę w to, jak ktoś mi powie że sie nie da zwłaszcza że ZIZZKA jest naszą trzecią suką i żadna nigdy nam się nie puściła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Krowa tenks za fotki ;) faktycznie zupełnie inaczej wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Teoria-u nas jest trochę inaczej, bo Sonia nigdy nie chodzi na smyczy... Jak idziemy na spacer i psy atakują to po prostu się ją bierze na ręce... U nas w domu latem na przykład drzwi są na dwór pootwierane więc nie jesteśmy w stanie ciągle za nią biegać, a jak ona miałaby być cały czas na smyczy to dopiero byłaby masakra... JEdnego roku mój tata się wkurzył i jej cały czas pilnował... Na podwórku było tyle psów, że nie można było wyjść z domu i trzeba było petardy rzucać żeby się wydostać(mamy ogrodzenie i bramy;-) ) i Sonia naprawdę była pilnowana, ale to była chwila nieuwagi-tata wprowadzał auto do grażu a Sonia nie chciała wskoczyć do auta, więc tata ją zostawił . No i ta chwila nieuwagi kosztowala nas 3 male szczeniaki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba-wysylalas jakies fotki ?;-) Kurcze!Byliśmy z T. na spacerze w lesie i tak mi się siku zachciało, ze dosłownie nie doszłabym do domu. Więc poszłam w głąb i zrobiłam to co miałam. A ten dupek zrobił mi zdjęcie. Na szczęście usunęłam mu z tel;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa Asia to dzieki za informacje. Ja nie wiem chyba @ dostane bo mam takie zminne nastroje ze szok. Raz ciesze z tego psa jak gloopia, a po chwili mowie po co ja psa se bralam na klopot, zanim sie nauczy i wogole to jakiegos dola mam :(:(:( :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga no czyli wina Twojego Taty że ją zostawił :P jakby jej nie zostawił to by nie zaszła poza tym coś mi się nie chce wierzyć bo sama kopulacja i potem złączenie się psów po wyrtysku trwa jakies 10 - 15 minut więc to musiała być dłuższa chwila a nie tylko wprowadzenie samochodu do garazu :P poza tym jakby Sonia 2 dni na smyczy chodziła to na pewno z tego powodu by nie zdechła :P :P :P :P :P :P :D nie wiem, ja się będe upierała i nikt mnie nie przekona że suki nie da się upilnować :P oczywiście jest jeden warunek - TRZEBA CHCIEĆ :P i nam sie już udaje przez 18 lat bo Timka żyła 16 a Zizka ma już prawie 2 lata a w międzyczasie mieliśmy 2 suki jednocześnie i cieczkę miały zawsze w tym samym czasie i jakoś sie dało :P Myszka heehhehe mówisz, że masz huśtawkę nastrojów ? :D :D :D :D :D hhehehehe gooopolu Ty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem chyba asia to hustawka nastrojow :o Bo tera tak mysle a jak pojde do pracy to co ja z psem zrobie, albo jakbysmy gdzies z P chcieli jechac :( Ja juz sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba boje sie tego zeby nie zaciazyla, tego boje sie najbardziej, jeszcze mam psa w domu ta suczka kurnaaa to by byla kapa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kurde teraz jak tak patrze na nia to mi jej szkoda, madra jest polazila polazila zobaczyla ze jej nie wzielam na rece i poszla sie grzecznie polozyc na szmatke i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba-Dzieki :-) Ale mi się wydaje,że wyglądasz tak samo jak przedtem... Trochę inne ujęcia, inne ciuchy , miny, ale to jesteś Ty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia jak będziesz chciała wyjechac gdzieś to przeca mama się nią zajmie :D a jak do pracy pójdziesz to ją w domu zostawisz ;) moja Zizka spokojnie 8 godzin wytrzymuje sama - śpi cały dzień i jest grzeczna jak aniołek także nie bój boba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ma racje, sasiadow Zija tez potrafi caly dzien wytrzymac bez wychodzenia, ona nawet w wakacje spala caly dzien. nawet do wody nie podchodzila bo jak pije to po calym domu niesie kropelki heheh Myszka nie boj boba!! po co masz sie zamartwiac na zapas?? ahh te kobiety :) ja z kolei mam zachciewaje jakies dziwne, po obiedzie zachcialo mi sie popcornu, jak A zrobil to pozniej wzielam sie za mandarynki a z kolei na sam koniec zjadlam snikersa... ehh co mi jest?? pozniej tylko wyrzuty mialam ze o 21 jadlam takie kalorie, a mam jeszcze kawalek bialej czekolady i korci mnie aby po nia isc :classic_cool: do okresu jeszcze daleko raczej a z drugiej strony na objawy ciazowe za wczesnie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×