Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Loza no wiem, tylko ja taka jestem ze zaraz wszytko biore do siebie. Ciesze sie z tego psiaka i trulam o psie ostanio czesto. I jakos wczoraj bylismy na gieldzie dzis i P mi mowi to sobie wybierz ktory ci sie podoba kupie Ci i jakos tak wzielam. Tylko tak jak mama pojedzie do tescia to ja nie pojade do P bo wtedy nie bede miala co z psinka zrobic, a na siostre nie mam co liczyc, bede tak musiala kombinowac ze jak mama bedzie w domu wtedy do P bede jezdzila, w sumie teraz o tym tak pomyslalami dlatego zaczelam sie zastanawiac ze moze moglam go nie brac. Ale w sumie juz niedlugo bedziemy z P mieszkac razem to jakos dotrwam do tego czasu :) A P juz powiedzial mojej mamie ze jak sie przeprowadzi do nas to se haskiego kupuje :P:P:P Ma bzika na punkscie psow haskich heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest dosc spoty ma jakies dwa lata, a jak porzadnie zje jak teraz to dupe ma jak szafe trzydrzwiowa :P:P ma gdzies 20 cm dlugosci i 15 szerokosci :D:D:D to swinka morska hehe mamy jeszcze chomika ale szczurek jest na tydzien, czarno bialy i hujek gryzie wszystko, wczoraj prosiaczka ugryzl w nos 😠 cale szczescie nie mocno bo nawet nie zapiszczal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki dziewczynki bo jeszcze zaczelabym rozwazac ze moze na klopot se tego psa wzielam i wgole bo ja to taka durna jestem :P Ok ja narazie zmykam bo zaraz jedziemy do domu do mnie to odezwie sie jak w domku bede Aaaa Magda ja tez chcem foteczki oczywiscie :) Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowisz tego powaznie, prawda?? uwielbiam male prosiaczki, sa slodkie takie rozowe i gdy oczywiscie sa czyste, ale w domu nigdy w zyciu :P:P mam kudlata miniaturke i mi wystarczy eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie troche by byl za maly, tym bardziej ze swinki bardzo szybko rosna w tydzien potrafia nabrac dwa razy tyle wagi urodzeniowej ;) heheh mocne mocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale my wczoraj kupiliśmy flizy własnie a nie wykładzine podłogową ;) ;) i u was serio się flizy nie mówi ? :D :D ładne jaja :classic_cool: Leti kupiliśmy do kuchni takie w kolorze ciemnego brudnego różu a do łazienki takie maziate, mniej więcej w odcieniu pomarańczu aczkolwiek nie wiem jaki to kolor dokładnie :P co do ścian to ostatnio pisałam jakie wybraliśmy kolory, mam tylko nadzieję, że na ścianach wyjdą tak samo intensywne jak w katalogu :D Wy malowaliście Duluxem tak ? bo taki wlasnie chcemy kupić i Ty coś wspominałas, że żółty wyszedł intensywny nie ? ;) Lożka w tym mieszkaniu mieszkała babcia dziewczyny mojego brata i generalnie ona miała 90 lat takżeee tegooooooo :O ale nie jest wcale tak źle ;) już inaczej wygląda i przedpokój i duży pokój i łazienka nawet bo Tatuś się za nią zabrał i już jest troszke lepiej :D Mysia wiesz piesek to jednak nie zwierzątko akwariowe i troszkę zachodu przy nim jest ale na pewno dużooooooo mniej niż przy dziecku hehehe :classic_cool: :D :D u mnie tez pada zajebiście :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowka zapomnialam dodac, ze fajna impra :D spokos foteczki hehe a mi sie tuniczka srednio podoba, nie lubie jak taki dol w ksztalcie lodki jest, ale fajne paseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez się średnio podoba tzn te paseczki własnie - jak z więzienia niemalże :P ale tak z głupa zalicytowałam wczoraj , patrzę dzisiaj i kurna wygrałam hehe :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 rozszerzane na dole i wyglądam w nich ok bo mi w sumie nie ma co poszerzać :classic_cool: Krowa wysłałaś nam fotki ? :P czemu ja nie patrzę jeszcze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi niektore rzeczy sie podobaja co ta "pieknosc" reklamuje ;) w zeszle wakacje zalicytowalam kiecke i wysylalam wam fotki, nie podobala sie?? :P juz ja sobie pomysle hehe ide wyrzucic smieci, dzis caly dzien A sie legaci jedynie co sie zmusil z glodu zrobic nam sniadanko, bo mi sie nie chcialo :P:P prosiak sie narzarl i spi hehe tak slodko teraz wyglada, a zeby go wziasc na reke, to brzucho takie jakby mocniej przycisnac to pekloby, maly darmozjad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takja oczywiście fotek nie mam !! 😠 FOCH ! :P Marta jeśli mówisz o tej biało czarnej to mi sie średnio podobała :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, mi sie ta kiecka podoba... no moglaby nie miec tych farfoclów zwisajacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loza ehehhehe a zes wylapala :D wyglada conajmniej smiesznie... wiecie co ? chyba mam kaca... ciagle latam po picie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane, zabawa byla naprawde ostra, se pochlalam ohooo :p Lozka wydaje Ci sie chyba, dla mnie nie ma duzej roznicy, choc niektore foty ktore wyslalam Wam wczesniej sa sprzed 2-3 lat. Wyslalam foty teorko, monissko ;) A co do ciuchow bluzka nawet fajna, ale to na dole teorko to juz kicha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×