Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Gość Ja też uwielbiam Dżem
No dobra Ice niech Ci będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link mam ze stopki księża nacy ... ogólnie słucham Modlitwy naokrągło jak mam słabszy dzień... brakuje tylko Whisky ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
A ja właśnie piję z colą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham waszej muzyki,odbieramy na tych samych falach.List do M i Modlitwa mnie rozwaliły,poryczałam się jak zawsze przy tych utworach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam Dżem poczęstuj.... szczerze mówiąc w życiu nie piłam :D :classic_cool: ;) Mańka skąd ja to znam... ile to już popłynęło łez przy tej piosence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
czesc wszystkim!Jak to sie ''obudziliscie'' od wczoraj to superek ciesze sie!!!czego posluchamy ?o czym pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanęła mi przed oczami młodość ,ludzie których już nie ma ,ludzie którzy byli częścią mojego życia a odeszli-zbyt młodo.Tęksnię za tymi czasami czasem gdy jest mi żle zwijam się w kłębek zamykam oczy i szybuje 15 lat wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam Dżem
Wehikuł czasu to bardzo dobra myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
sza mlodsza witam rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsłuchuje wasze kawałki -Martyna z Ryśkiem świetna.Byłam kiedyś na jej koncercie z Dżemem niestety już po śmierci Rysia ostatni numer to była Cegła publiczność szalała.Poszłam na ten koncert ze złamaną nogą z gipsem do uda i na kulach.Niezły ze mnie był kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
ja biegalam w ciazy na koncerty znajomi pukali sie w glowe a my bawilismy sie przednio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
ale to juz latka nie te i odwagi brak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
i to prawda ze bez ryska to nie klimat bardziej komercja ,produkcja lub jak kolwiek to nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odwagi nie brak kocham klimat koncertów i poszłabym mając nawet 60 lat ,niestety mój mąż nie ma takiej fantazji zachowuje się jak stary pryk .moim najwiekszym marzeniem jest koncert U-2 nawt udało mi sie na nim wymusić obietnicę ,ze jeśli będą grali koncert w Polsce to pojedziemy na niego.Grali u nas już 2 razy a ja właśnie wtedy 2 razy byłam w zaawansowanej ciąży-ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to tylko nazwa. Bo zespul juz inny. Jak slucha sie Ryska to az przeszywa dreszcz a te nowe kawalki czy te stare w nowym wykonaniu juz nie maja "duszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka Ridla sięga do najgłębszych zakamarków naszej duszy ,czasem do najciemniejszych.Rysiek śpiewał o nieudacznikach ,popaprańcach życiowych ,narkomanach ,alkoholikach-jednym słowem o ludziach słabych.Śpiewał o każdym z nas bo każdy kiedyś choć raz upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
rysiek i jego teksty byly ze mna wtedy gdy wydawac sie moglo ze mnie juz nie ma ,dlatego zaden spiewajacy'' chlopaczek'' nie moze go zastapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×