Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość bart007
Jestem nastolatkiem w tym roku kończę 5klasę i jakos tak sie złożyło ze do teraz jeszcze zdarza mi się ubierać bawelniane rajstopy bo po prostu z niektorych jeszcze nie wyrosłem. Ale zaznaczam są to rajtki w ktorych chodzę i chodzilem tylko ja. Też mam siostrę w dodatku dwa lata starszą ale nawet przez dyńke by mi nie przeszło zeby ubrać Jej rajstopy nawet te bawełniane. A też jeszcze takie ma. O innych nawet nie mówię. Ziomal ktory się wymienia z siorkami rajtami albo robi jakies dziwne prowo albo ma coś potaśtane pod deklem i kręci Go ubieranie dziewczecych ciuchów. Na koniec jeszcze wam powiem że choć nie widzę ani,ja ani siora nic dziwnego w tym że chlopiec ma i nosi bawelniane rajstopy i choć wiem że niektórzy koledzy też jeszcze takie coś noszą to nie trabie na wszystkie strony ze ja je noszę bo wiem że. była by z tego jazda i pompa na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bart 007,ty nie piszesz po róznych forach że nosisz rajstopy ale tu napisałeś.Myślisz że jesteś lepszy od tych co nosza inne rajstopy niz bawełniane(np.z mikrofibry),po siostrach,chodzą po domu w samych rajstopach.A tak prawde mówiac to byś był wyśmiany przez wielu twoich rówieśników że w ogóle nosisz rajstopy .I nie było by tłumaczeni ,ze to są rajstopy w kolorze umownie chłopięcym,że maj być może rozporek itp.Przez samo toże nosisz w tym wieku juz byś był prze wielu wyśmiany.Więc nie mów tu że jestes normalny bo kto inny o tobie tego nie powie.a to ze siostry sie z ciebie nie śmieja i akceptuja bawełniane rajstopy nie jest żadnym wyznacznikiem ubierania dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do barda007. Skoro nie rozumiesz co piszę i sens tego to masz po górę do szkoły albo siostry cię uczą,nie kłam że teraz nosisz rajstopy jak tak ciepło.Pewnie rodzice dali ci dostęp do komputera,chodzisz po forach i piszesz głupoty.Poproś siostry lub tatę twego niech cię nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart007
Gość 14:21 nie , teraz już nie ubieram rajstop bo jest na to za ciepło. Ale jesienią zobaczymy czy jeszcze wgl. do jakichś wejdę bo może byc tak że już wyrosne z tych co mi jeszcze zostaly. Mysle ze wtedy już nie będę chciał nowych tylko całkiem przeskocze na chłopięce getry. A co do tego ze ktos dogadal mi ze akurat tu napisalem to akurat niedawno w szkole slyszalem ze kogoś tam podejrzeli ze ma jeszcze rajtuzy i zacząłem szukać po necie czegos na ten temat i kto co mysli. Trafilem na to forum wiec tez napisalem swoje zdanie jako nastolatka noszacego jeszcze taką odzież. Ma rację osoba copisze że pewnie przez wielu bylbym wysmiany za rajtki nawet jezeli sa to rajstopy bawełniane i to np.w ciemnych kolorach. Dlatego to że je mam i nosze jest moją tajemnicą. Nie uwazam się za lepszego od rych co nosza rajstopy cienkie albo z mikrofibry po prostu uwazam że są to rajty dla dziewczyn a z kolei to ze nie noszę tych bawelnianych po siostrze wynika z tego że ona jak to dziewczyna ma albo we wzorek albo jakies kolorowe. Ale gdyby mi dala jakies ciemne z ktorych już wyrosla to pewnie bym je wziął. Na koniec to ze nie chodze po domu w samych rajstopach wynika z tego ze dla mnie są one czyms w rodzaju bielizny więc nie powinna być na wierzchu. No i dziwnie bym sie czul przy siorce paradujac w samych rajstopach a ona pewnie tez by taki widok uwazala za niewporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.bliskociala.com.pl/rajstopy-dziecice-wola-teens-baweniane-gadkie-p-25555.html http://www.bliskociala.com.pl/rajstopy-dziecice-wola-teens-baweniane-wzorzyste-p-25556.html Niedowiarki niech sobie sprawdzą rozmiar. Mój syn nosi i nie grymasi, chociaż na te wzorzyste cięzko by Go było namówić, za to ciemne na 158 to u Niego powszedniość zimą alternatywnie do getrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałem że nie zakładam używanych rajstop,ja wymieniam z dziewczynami tylko nówki.Nie ukrywam że bardzo lubię kolor biały i czerwony a one miały takie kupione to im dawałem za to bawełniane,z mikrofibry są super do noszenia i cieple na zimę.Po domu chodzę w rajstopach jak chłodno i zakładam krótkie spodnie z pewnych względów na dziewczyny,koleżanka jak przyjdzie to nakladam spodnie krótkie.Jak mi nie będą kalesony odpowiadać to powrócę do rajstop,a zakładam pod spodnie a na wf nic nie zakładam.Dzieki za ten link ze zdjęciami tych rajstop,poproszę mamę aby mi kupiła bo są ciekawe kolory i wzory.A jezeli chodzi o rajstopy to noszę. dla siebie i wcale mnie nie obchodzą krytyki.Jak będzie czas to zmienię na kalesony lub rajstopy męskie z rozporkiem,teraz dbam o mojego ptaszka aby mu było ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od par dni jest chłodno wiec znowu ubieram rano bawełniane rajtuzy z racji ze do szkoły 12 km wiec jak ide na przystanek i czekam ciagnie po nogach a w rajtkach jest mi cieplo z kolei jak weracam domu często jest w miare cieplo wiec jak tylko wysiade z utobusu sciagam spodnie i w samych rajtuzach ide ze mna wraca sześcioro moje dwie starsze siorki i kolega z dwoma siorkami nikt minigdy nic niemowil ze mam na sobie rajtuzy oni również je nosza miłego dzionka ide na rowerek Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel 1
Dziwny zbieg okoliczności,ty i dwie twoje siostry i kolega i jego dwie również siostry.Co ciekawe wszyscy jak jeden w rajtuzach,dobry z ciebie oszust.To napisz gdzie ty mieszkasz że idziesz w rajtuzach ze szkoły,po ulicy oraz towarzysze twoi i nikt nie reaguje.Będziesz wiarygodny jak przyślesz zdjęcia na forum tu,inaczej jesteś chorym rajtuzowiczem.Czekam na wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zostawił zdjęcia w kieszeniach tych spodni, które ściągnął zaraz po wyjściu z autobusu i na pewno zostawił na przystanku, żeby nazajutrz przed wejściem do autobusu z powrotem je ubrać. Też czekam na wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart007
Też myślę że ten cały Paweł co pisze że chodzi w samych rajstopach to jakiś pokręcony gostek którego jara chodzenie w nich. Albo jeszcze bardziej rozpisywanie się o tym. Właśnie to wg mnie jest powodem że niektórzy ludzie uważają chłopców którzy mają już 10 albo więcej lat a jeszcze od jesieni do wiosny noszą nie tylko kalesony czy getry ale też bawełniane rajtuzy za dziwakow. Ja jestem właśnie takim chłopcem i choć jeszcze noszę rajstopy to wiedzą o tym jedynie w domu. Mam je bo jeszcze nie ze wszystkich wyroslem więc je używam.A ja je po prostu traktuję jako dodatkową ochronę przed zimnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić sobie ciepłe spodnie http://utn.pl/JMFos, zamiast być uważanym za dziwaka, nie obrażając dziwaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde z takie pieniądze, to lepiej zwykłe spodnie i jakieś gacie lub rajstopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za takie pieniądze mogę sobie kupic 20 par bawełnianych rajtuz sa o wiele wygodniejsze i cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za takie pieniądze mogę sobie kupic 20 par bawełnianych rajtuz sa o wiele wygodniejsze i cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tropiciel1 w jakim wieku jesteś podaj meila wysle c***are fotek siebie w rajtuzach mam akurat z tego dnia o którym pisałem(jesteś kolekcjonerem fotek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Mam13lat i jestem dziewczyną,mam brata który śmiga w rajtkach w zimie.Masz chęć podrywać że chcesz adres,dlaczego tu na forum nie umieścisz zdjęć.Korzystamy z braciszkiem z kompa i to jestem ciekawa jak idziesz drogą w rajtkach,napisz gdzie mieszkasz że tak sobie chodzisz publicznie.Gdyby mój braciszek tak szedł w rajtkach to bym takiego rajtuzowca zabiła,co innego pod spodniami.Ja nie mam nic przeciw rajstopom bawełnianym u chłopaka ale nigdy publicznie,tylko pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 0000
Co to za Gutek poleca te spodnie ocieplane,ale heca spodnie na spodnie i to jeszcze pewnie na watolinie.Chłopaki noście kalesony lub rajstopy na jakie macie ochotę tylko nie kilka par spodni na sobie.W takiej watolinie to sobie jajka ugotujecie,ciekawe jak ten Gucio myje się po takich spodniach.Jako dziewczyna wolę chłopaka w rajstopach niż takiego że jak zdejmie kilka par spodni to cuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tropiciel1 mieszkam w bardzo malej miejscowości w sumie sa tu tylko dwa gospodarstwa agroturystyczne na pomorzeu zachodnim dojezdzam jak wspomniałem do miasta do szkoły podrywac niemam tutaj zamiaru nieinteresuje mnie to bynajmniej tutaj a fotek niebede tu umieszczal bo sadze ze to niemiejsce na to pelno tutaj roznego smiecia czekającego tylko żeby się naalac widzac chłopaka w rajtuzach narka zmykam w plener pogoda dziś super niestety na chodzenie a rajstopach się nienadaje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Zrozumiałam,dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licealista
Przypadkiem trafiłem na ten temat. Ja akurat nie musze nosic rajstop ale rodzice każą mi sie ciepło ubierać (za ciepło). Nie wolno mi nosić krótkich spodni (nawet takich nie mam), zawsze długie rękawy i długie nogawki, poniżej 10 stopni ciepła kurtka, czapka, getry i body z golfem a poniżej zera szalik i rękawiczki. Kiedyś nawet ten temat poruszyła nauczycielka zauważając że mój ubiór jest co najmniej nie adekwatny do pory roku i temperatury ale moja matka wytłumaczyła jej że muszę tak chodzić ubrany ze wzledu na to że dużo choruje (co jest nieprawdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Żałosny jesteś pod każdym względem,tylko pisz prawdę to co napisałeś to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam te portki z flaneli, które ktoś tu tak gorąco poleca i jestem na nie. Z resztą pomimo tego,że ostatnimi czasy już żar z nieba się leje i rajtki, czy inna tego typu odzież powędrowały na jakiś czas do szafy to zapytałam swoich dzieciaków co myslą o tych spodniach i zarówno córka, jak i syn stwierdzili coś podobnego, co już tu zostałó napisane,że po pierwsze cena z kosmosu, po drugie córka stwierdziła,że już zupełnie zrezygnuje z bawełnianych rajstop na rzecz tych grubszych typowo dziewczęcych noszonych w zimie, czyli lajkrowych i polarowych, bo też w ubiegłym roku kupiła sobie 2 pary takich pomimo ceny przekraczającej 20 złotych za parę; za to syn powiedział, że jesienią przejrzy i poprzymierza swoje rajstopy, bo prawdopodobnie jak co roku kilka kolejnych par będzie już miał przykrótkich i te powędrują do wora i do kontenera na ciuchy, a te, które będzie miał pasowne, o ile ja Mu ich nie spakuję do wora i nie uznam, ze już nie powinien w nich chodzić, to podociera je do końca. Nie da sie ukryc, że zaletą bawełnianych rajstop jest uniwersalność jeżeli chodzi o płeć dziecka i to,że są jedną całością ze stopami, zatem o wiele wygodniejsze w wielu przxypadkachg np. od kaleson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart007
Tropiciel1 a Ty jako dziewczyna co wgl myślisz o tym że niektórzy chłopcy nawet jak mają dziesięć albo wiecej lat noszą jeszcze bawełniane rajtuzy? Nigdy Cię nie kusiło żeby się np z brata trochę ponabijać? Jak nie to jestes naprawdę wporzo. Naprawde nie wiem skąd czasem dziś w ludziach takie staromodne poglądy że np. bawełniane rajstopy może nosić tylko dziewczyna albo jak już chlopiec to tylko maluch czy co najwyżej przedszkolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Ja mam szacunek dla chłopaka który nosi rajstopy niż lub3pary spodnie i cuchnie potem,ja mam 2 braci i oni noszą bawełniane rajstopy.A szczególnie jak zakłada krótkie spodnie na rajstopy.Nie przyjmujcie się d.....mi co was krytykują,a musicie dbać o swoje klejnoty aby nie zmarzły.Przecież rajstopy czy rajtuzy bawełniane są dla obojga plci,mam dla was pełny szacunek i nie dajcie bo to normalna rzecz. Pozdrawiam rajtkowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
To tylko zazdrość ze nie mogą nosić rajstop lub mamusie nie pozwalają nosić rajstopy synusiowi,dlatego tak krytycznie piszą o tych co noszą.Ja mam chłopaka który też nosi rajtki,wygląda mężczyzna a nie jak zniewieściały goguś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą zazdrością to chyba nie tak do końca, ale i tak tropiciel1 ma sporo racji, szczególnie w tym, że jak pisze bawełniane rajstopy pasują obu płciom; ja jako matka wychodzę dokładnie z takiego założenia i dlatego jeżeli nie tylko córka, ale i syn pomimo, że ma już kilkanaście lat nadal chce nosić rajstopy to nie mam nic przeciwko temu. Podkreślam, że w Jego przypadku są to wyłącznie rajstopy bawełniane, na inne nie byłoby nigdy przyzwolenia. Z resztą podejrzewam, że jak skończy podstawówkę i zacznie gimnazjum to i tak i tak przestanie w nich chodzic, bo albo z nich wyrośnie, albo po prostu już ich nie będzie chciał. Ale jak narazie skoro nie kręci nosem to niech je sobie nosi. Nie zauważyłam, żeby jakoś dziwnie się zachowywał, albo ,żeby je ubierał w okolicznościach do tego nie pasujących, tzn. jak jest ciepło. Traktuje je wyłącznie jako ocieplacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Takie mamy to skarb,które własnych synów nie nazywają zboczeńcami i itp.Jak czytałam niektóre matki mają podejscie do syna że chce nosić rajstopy to skóra cierpnie.Pani gratuluję super podejścia w noszeniu rajstop przez syna,powinien być dumny że ma taką mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart007
Tropiciel1 masz rację że to chyba zazdrość niektorych że się nabijają z chłopaków co noszą rajstopy. I najlepiej takich poprostu olać to się znudzą i odczepią. Ale też nie ma po co dawać wgl. powodów do polewki i tak jak już kiedyś napisałem, jak już się rajstopy bawełniane nosi to się tym nie chwalić poza domem czy między kolegami. Ja tak robię i mam spokój. Poza rodzicami i siorką nikt nie wie ze nosze rajstopy. Z resztą wiem nawet o kilku kolegach ktorzy tez jeszcze noszą ale zachowałem to dla siebie. Z resztą zauwazylem ze np.czarne bawelniane getry ktore nosze zamiast rajstop w dni kiedy mam wf a ktore też noszą inni chlopacy staly się czyms normalnym i z nich juz sobie nikt polewki nie robi. Więc mam nadzieję ze z podobnymi rajtuzami stanie sie tak samo. W końcu one tez są czarne albo granatowe a nie kolorowe więc dlaczego chlopiec nie moze ich nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel1
Masz rację ze noszenie rajstop przez chłopców to normalne,mój brat nosi rajstopy i bawełniane rajstopy.Dojdzie do tego że ci co tak krytykują to sami zaczną zakładać,tylko że niektóre matki nie pozwalają nosić bo to wstyd i zaraz może być zbok w rodzinie.Co najgorsze że dziewczyny też dokuczają tym co noszą,nawet gdy po domu chodzi po domu to co złego.Niech zakłada krótkie spodnie i hulaj dusza,bo bez spodni to nastolatkowi nie przystoi z pewnych względów.Chętnie pogadam z tymi co noszą rajstopy lub getry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×