Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

KSIĄDZ NA KOLĘDZIE - SKANDAL !!!!!!

Polecane posty

Gość henk1
Fakta , super ja klikam z Holandii. Ksiądz to nie stary dziadyga ale zawsze sługa Boży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a henk zamiast sluchac
obserwuje laski z pierwszych lawek ze swiecacymi oczyma jak chodzisz do kosciola uczestniczyc w pelni w mszy swietej to po kiego wafla zwracasz uwage na innych ludzi ? to juz nie jest pelne uczestnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
Daje kto chce. Pzrymusu nie ma. Zwykle jest jakaś zbiórka na - wyposażenie kościoła; w zeszłym roku u mnie zbierano na porządne organy, bo casio się zepsuło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamala
Dzisaj mowili w wiadomosciach w polsacie,ze tylko w Polsce ksieza chodza po koledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Blekot ,, Nie jestem przewrażliwiony ,ale przyjmuje pomoc i opiekę Boga będąc na obczyżnie ( za chlebem) i zawsze jestem sam więc dlatego nie jestem sam a ten z rogami nigdy nie śpi ,bo nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a henk zamiast sluchac
a co powiesz na to ze ksiadz proboszcz podczas kazania sam sie przyznal ze ludzie malo kasy daja i ze jak trzesie taca komus dluzej pod nosem zeby cos wrzucil to tylko dlatego ze wie kto ma rodziny za granica? no i co z tego ? moze i ktos ma corke czy syna za granica ale to nie znaczy ze te dzieci wysylaja kase rodzicom bo sami maja swoje rodziny na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
...i tylko w Polsce dzielimy się opłatkiem ;) taka nasza tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
henk - no to się nie dawaj temu złemu... :) co do grzmiących gupoli z ambon - no co powiedzieć; są księża i księża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopk
na mnie ksiądz kiedys nakrzyczał autentycznie!!! wkur... byłam koszmarnie, do cichych nie należę i skończyło się awanturką. po jakimś czasie doszłam do wniosku, że to było mi potrzebne i pomogło mi bardziej niż psycholog. teraz z księdzem sobie pogadam, mądry jest facet i go lubię księża sa różni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Ponieważ jako człowiek jestem ułomny i opadam w dół a jako chrześcijanin się podnoszę a diabeł jest w czasie mszy z boku. Dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
"krąży jak lew ryczący"... ale henk - nie da rady....;) Pozdrawiam - miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Nie odpowiednia osoba z odpowiednią funkcją ( pasterz ) On terz stanie przed obliczem Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Oj, Blekot i juz zostałem wynagrodzony choc nie zasługuję aby dzis zjeśc normalnej strawy człeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolędy nigdy nie goszcze w domu bo nie wyznaje tej wiary i nie należe do tego"klubu" Poza tym nie chce sprzeczać sie z rodzicami Kiedys jak był u nas klecha i mnie zaczoł wypytywać dlaczego mieszkam z facetem bez slubu i czy z nim uprawiam seks to mu odpowiedziałam ze ja nie wnikam w to kogo posówa i ile na alkohol wydaje to po pierwsze po drugie seks jest czymś przyjemnym a przyjemnosci sobie nie odmawiam i poza tym nie mam zamiaru brać "kota w worku" :-) a jak zapytał czemu nie chodze do koscioła to mu odpowiedziałam ze nie mam zamiaru byc w sekcie ( bo kk to dla mnie sekta) i ze oficjalnie sie wypisuje z owego grona Poza tym zapytałam go skromnie dlaczego bierze kase od ludzi przeciesz to kolęda a jak jakis klecha mówił chodzą po to by z ludzmi pogadać - nie zabrał koperty a na odchodne mu powiedziałam ze jak coś z ambony palnie to niech sie spodziewa moich odwiedzin klecha od tej pory jak przychodzi do nas na kolęde nie bierze kasy i o mnie nie pyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopk
a w tym roku w ogóle księdza nie przyjęłam, bo dopiero co sie przeprowadziliśmy, w kościele dawno nie byłam, daty kolędy nie znałam. no i wychodzę sobie do dentysty, a tu ksiądz idzie do domu obok, wybrałam dentystę, bo ani krzyża nie miałam, ani świeczek, ani pieniędzy . a mąż był w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Blekot, Jako jednostka ,lub 2,3 osoby to nie mam szans, Ale zawsze walczę o swoja duszę i zwyciężam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakta
henk1 a ja z bardziej ateistycznego kraju....ktory ma swojego papieza.....u nas jak ksiadz budowal kosciol i potrzebowal na organy ...to wyliczyl ile powinno dac kazde z domostw....ile co miesiac, zeby nowiutkie organy mogl kupic....to ja na e-bay kupuje uzywany wozek dla mojego dziecka, a ten mi wyskakuje z nowymi organami, jakby uzywanch nie mogl kupic;).....do dzis wypominam mamie, bo do kosciola lata, ze sie z obowiazku nie wywiazala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Wychodzę ,żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Fakta ,,,, w imię Boga Grzmij. Nie tego papież ( chyba stany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelinaaa .... toś się kulturą osobistą i obyciem popisałaś. Mniemam, że pisząc tu o swoim nieokrzesaniu liczysz na jakiś tani poklask?:O Rozumiem, że nie każdy musi księdza przyjmować, ale o ile już to zrobi, to niechże trzyma jakiś poziom. Bo dzięki swoim górnolotnym wypowiedziom wystawiłaś tylko sobie świadectwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu robicie takie straszne
błędy ortograficzne i gramatyczne!!!!!!!!!!!!!!?????????????? To jest dopiero skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollann
ksieza rzadko sa fajni i normalni wiekszosc jedzie nawiedzonym glosem kompletne bzdury sa zadufani i agresywni kazdy kto chodzi do kosciola wie, ze potrafia skutecznie wywabic z glowy mysli reliugijne i wpoic agresje w tym roku przyszedl do nas fajny wikary -nowy ale oczywiscie ksiedza przyjmujemy wylacznie po to, by nie robil problemu przy sakramentach chodzimy co tydzien do kosciola, komunii, jestesmy wierzacy i wiara odgrywa w nasyzm zyciu duza role. I WLASNIE DLATEGO nie lubimy koledy wiekszosc ksiezy robi kosciolowi krecia robote czujac sie panami swiata skonczyly sie czasy kiedy ksiadz byl przewodnikiem owieczek pod wzgledem oczytania i wyksztlacenia. z przykroscia stwierdzam ze niewiemlu potrafi napisac chocby jedno nieagresywne i zajmujace kazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na festynie
halo halo teoria :D jak tam ksiądz juz poszedł :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na festynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooł :D ksiądz był ale mnie nie było :D :D wyszłam z psem na pole bo szczała po nogach bidulka :D nie było mnie 45 minut, jak wróciłam to księdza juz nie było :classic_cool: :D :D :D takżeeeeeeee tegoooooooooooo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha z tego co rodzice mówili ksiądz był bardzoooo w porządku i w ogóle :D co nie zmienia faktu, ze za nimi nie przepadam i chyba nigdy ich nie polubię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po co autorce tego postu ślub kościelny? haha. Przyjmuje księdza bo chce ślubu kościelnego. Ale glupi Ci Rzymianie mawiał Asterix a może i Obeliks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam sie przywitac :D Izunia, Jarek 🖐️ :D reszty nie znam :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie ---> wiesz po co ? po to, żeby cała rodzina mojego faceta nie rzuciła fochem bo są bardzo religijni i nie chce już na samym początku miec w nich wrógów :O mówię szczerze bo mnie to rybka generalnie :P ale przynajmniej nie jestem hipokrytką i dewotką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie ksiezy i instytucji kradziejskiej kosciola ;/ przekupne sepy zerujace na ludzkiej naiwnosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×