Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania _ania ania ania

POMOCY JAK ROZMAWIAC Z PRACODAWCA?!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ania _ania ania ania

jestem po pierwszym dniu pracy ,wlasciwie przyuczam sie do pracy barmanki ,jednak nadal niewiem na jakich zasadach ,jaka pensja .W restauracji tej dziewczyny pracaują dzien na dzien po 15 godzin czy to nie zaduzo . Czy jutro powinnam zapytac o warunki ? jesli tak w jaki sposob , niechce by pracodawca sie zrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkakk
Powinnaś porozmawiać z pracodawcą jak najszybciej. Zrób to po skończonej pracy. Nie w czasie pracy, bo pomyśli, że olewasz pracę. Nie możesz pracować nie wiedząc na jakich warunkach. Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana moja
Z tego, co piszesz wnioskuje, że to Twoja pierwsza praca-jeżeli nie to jestem w szoku... Jak mozna podjać prace nie wiedząc, na jakich warunkach jest się zatrudnionym? Najpierw rozmowa, ustalenie zasad a potem praca...Taka jest kolejność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ludzie i taborety
"Najpierw rozmowa, ustalenie zasad a potem praca..." Najpierw prysznic, makijaz i dobre, ale nienachalne perfumy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana moja
Nie, no jasne-lepeij robic i tyrać jak wół w niewiedzy...a potem dostać umowe zlecenie i 849zł pensji-na jakim Wy ludzie swiecie żyjecie???Dzieki takim jak Wy najnizsza krajowa wynosi 1126zł Brutto-czym wiecej jeleni tym niższa pensja-zawsze znajdzie sie jakiś pajac, który bedzie tyrał... Żygac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×