Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaaaa

sukienka na studniowke prosze o ocene

Polecane posty

Gość lall.a
mnie tez sie podoba, bardzo dziewczeca. tylko nie kupuj butow do tej sukienki zapinanych naokolo kostki- skracaja nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 18
hej ja ja kupilam, jestg pieknie uszyta, ja mialam srebrna z czsna koronka piekna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna
myślę, ze taka za kolano jest idealna na niewysokich osób Będziesz się ślicznie prezentować. :-) A na ta skórzaną, co ktoś podrzucił, to nawet nie zwracaj uwagi - to pewnie reklama allegro... Twoja jest prześliczna!!! Dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnjjjjllll
jak chcesz żeby się lepiej trzymała to niech ci krawcowa doszyje cieniutenkie ramiączka w kolorze sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka__________
Może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza ramiączkami jest proste wyjście dobra bardotka i albo przyszyć ją do sukienki albo przykleić taśma do odzieży wtedy nie będzie przykrych niespodzianek. pamiętaj że mimo iż sukienka w domu leży idealnie to na studniówce ruszasz się i pocisz sie wiec materiał sie delikatnie rozciągnie. a i nie zapomnij wziąć nitki i igły na wszelki wypadek zawsze sie przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bardotka odpada przy dużym biuście ja mam sukienkę, pod którą nie założę szelek do biustonosza, żadnych sylikonowych nie założę bo są ohydne a biust mam spory to z biustonoszem problem dlatego kupiłam sobie bieliźniany gorsecik, ładnie wymodelowane miseczki i "druty" idą przez całą długość gorsetu wiec podtrzymują biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×