Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mały siuraczek

Zapraszam nudzące się czasem w pracy, czasem w domu kobiety.

Polecane posty

Gość A TO JEST KACIK PORAD
dyskryminacja kolorowych :p a co jeśli mam 100 zahasłowanych nicków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
w wieku chrystusowym będąc :) to trzeba jednak bardziej realnie na świat patrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
mam gości zagramanicznych w pracy i czas ich na obiad zawieźć do restauracyji a przy okazji sama coś innego za friko zjem...pozdro dla głodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
być może, a może dusze o podobnym zapotrzebowaniu.... będe za jakiś czas, teraz muszę naprawdę jechać, obowiazki wzywają, na razie wszyscy nudzący się szczęśliwi czy tez nie, uwierzcie mi na słowo- wszystko jest do przeżycia tylko trzeba mieć moc w głowie MOC U ŹRÓDEŁ, smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
oho wygasło coś tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
muszę się przyznać, iż jestem pierwszy raz w życiu na forum a to chyba oznacza, że się naprawdę nudzę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwh1
W pracy się nie nudze tylko odpoczywam. W domu się nie nudze. Ale za to złóżka wieje nuda jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
no cóż, monotonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwh1 jesli ktoś nie nudzi się sam ze sobą to jak moze się nudzić z innymi?? jesli ktoś sam potrafi byc ciekawy w łózku jak może narzekac na nudę?? Co zrobić aby życie intymne było ciekawsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
jeżeli czegos brakuje, to dopóki to zdobędziecie uruchomcie poprostu wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej, jak zamiast męża w akcji wyobraźnia uruchomi np J. Deepa.. Rozdźwięk między rzeczywistością a wyobraźnią może wtedy zaboleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy akurat mój mąż to taki typ urody jak J. Deep :P chyba nie byłoby trzasku jakbym z tych gwiazd spadła :D:D ale napewno nie byłby znudzony jakbym kiedys sama go zaskoczyła własną inicjatywą i lekkim kuszeniem za pomocą koronkowych fatałaszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
ale wyobraźnia jest nieodzowna, poza nią oczywiście trzeba się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oki ooki iobiecuję ze tym razem będę grzeczna :P i bardzo nasączona wyobraźnią o J. Deep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
a u mnie jest tak, jak w piosence 'dzisiaj mnie kocha jutro nienawidzi, dzisiaj mnie pragnie jutro się wstydzi' ; hej a gdzie jest ta granica z zepsuciem topiku szanownego Krytyka? czy już zepsułam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×