Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna1981

dla wszystkich które jeszcze nie są pewne ale mają nadzieję ...

Polecane posty

Gość mamusiaaaaaaaa
Lepsze to niz idz sie powies hihhihi. a prawda kole w oczka. No coz, te forum nie jest niestetty dla mnie, nie dosc ze wokol pelno gluptasow to jeszcze tutaj poznawac nowych, nie chce mi sie. Papapa Justynko, trzymaj sie cieplo, i spokojnie czekaj na brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla23
zawsze jak ktos otwiera nowy topic to go jada z gory na dol,okropne to jest,wyrzywaja sie psychopatki na niewinnych ludziach,w internecie mozna zobaczyc jacy ludzie naprawde sa nienormalni. Justynka zycze powodzenia,ja tez tak sie kiedys niemoglam doczekac i ciebie rozumiem,a na ataki idiotek ktorym sie widocznie bardzo nudzi nieodpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi objawy ciąży to kobieta samą autosugestią jest w stanie wywołać u siebie kilka z objawów jak napięcie i pobolewania w podbrzuszu, bolące piersi czy nawet z powodu napięcia czy sytresu przesunąć może się okres o wiele dni :-) tak więć nie miejcie mi za złe że nastawiam się tylko na czekanie i na to co życie przyniesie :-) Niechce sobie niczego wkręcać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
justyna, zgadzam sie z ta autosugestia, ja co miesiac bylam w ciazy, ale tego chyba nie da sie uniknac:( ps. jak chcesz obejrzec mojego ksiecia zapraszam www.bobasy.pl/bennybarath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ty go nazwałaś
Benny Alex? Popieerdoliło cię? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiuuuuuuu twoja dzidzia wyglądajak z obazka Śliczny bobasek Muisz być przeszczęśliwa :-) Daj mu buziaka ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
nie, nie popierdolilo mnie na szczescie, ja jestem z pochodzia polsko-poludniowoafr., mieszkam w rpa, mam meza niemca. w domu rozmawiamy tylko po angielsku i niemiecku, a bennjamin to sliczne i miedzynarodowe imie.przynajmniej dla niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
Justyna dzieki, jestem faktycznie przedumna, taki maly ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzamsię z tobą mamusiuuuuuuuuuuuuuu w 100 % a imię bardzo fajne Muszę przyznać że masz naprawde wesołą rodzikę :-0 tyle kultur pod jednymdachem pozazdrościć :-) Twój maluszek od małego będzie się uczył języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaaaaaa
To juz jest klopot, bo polski na ostatnim miejscu niestety, a mnie mama tak uczyla! Moze kiedys i poloski wprowadzimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrobiłąś nadają małemutakie imię Wiesz nie wiadom gdzie go los pokieruje w życiu A Benjamin to imię uniwerslane kulturwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz myślę ża jak od początku będziecie go uczyli nimieckiegoi angielskiego o później łatwiej będzie go nauczyć po polsku Będzie miał większą łatwość uczenia sie języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×