Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka666

Pochwalcie sie swoimi dziecmi

Polecane posty

Gość mamusiaaaaaaaa
Sliczny ten twoj nikos, i ma duuuuuzo wloskow, w przeciwienstwie do mojego lysego jak kolanko! www.bobasy.pl/bennybarath niestety nie umiem tego adresu wkleic jako link :( moj ma 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaaa no przecież Ci się udało:) To ja też pochwalę się swoją pociechą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tane
Jak można nazwać synka Nikodem, jakiś Nikuś. Ale gratuluję synka tylko szkoda ,ze będzie się wstydził przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwoje wspaniałych dzeci. Syn ma 34 lata, córka 25. Niestety, bez Ich zgody zdjęć moich latorośli zamieścić nie mogę. ALE UWIERZCIE MI - JESTEM Z MOICH DZIECI BARDZO DUMNY...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - REWELKA!!!! no po prostu w zyciu nie widzialam takiego szkraba ktory z takim uporem i pasja stara sie trafic do dzioba ta butla. Jaka ma zawzieta minke :D I ogromnie zaluje ze nie nagralam swojej coreczki po porodzie. Noworodki robia takie cudne minki. niepowtarzalne... tak szybko wyrastaja.. super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tane o gustach sie nie dyskutuje.. kazdy ma swoj, dla mnie Nikodem to ładne polskie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha...! :) Synek w sierpniu urodzony! Córka maj - też piękny miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salma_22_ka
Dla mnie Nikodem nie jest ładny. Synek mojej przyjaciółki był ślicznym chłopcem. Również szkrab mamusi jest ładny. Ale nieważne jakie jest dziecko teraz. Często ładne dzieci wyrastają na brzydkich dorosłych i odwrotnie. Dziecko to dziecko. Ma się je kochać jakie jest. Jedna jeżeli mam wyrazić opinię, to widziałam ładniejsze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest konkurs pięknosci bo przeciez wiadomo ze dla kazdej matki to jej dziecko jest najpiekniejsze, poprostu dzieci to nasze pociechy i lubimy sie nimi chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcie:). A ja nie uważam, że każdy bobas jest słodki. Córeczka brata mojego męża jest brzydka jak noc. Ale co z tego? To tylko dziecko, co prawdy nie zmienia. Ma się stać dobrym człowiekiem, nie modelką. Co nie wyklucza, że będzie śliczna. Po prostu nie każdego dziecko jest ładne. A bobasów w ogóle jest mało ładnych, a potem wyrastają z nich takie śliczne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tane
są i ładne dzieci i nie za ładne. Ważne żeby były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light kiedys i tam gdzie trza trafie :D:D:D:D:D:D:D dzieki martynka :D:D:D dzieciaki sa fajniutkie maja taki niesamowity wdzięk :) tylko tak szybko rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×