Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie proszę

czy kobiety w ciąży mogą nosić zakupy tak 3-5 kg???

Polecane posty

Gość odpowiedzcie proszę

mam na myśli oczywiście, gdy ciąża przebiega prawidłowo i nie jest zagrożona czy taki ciężar jest dopuszczalny, czy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie proszę
może ktoś jednak odpowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kochana wolałabyś żeby babcia za ciebie nosiła ???? wstydziłabyś się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak! jak ciąża nie jest zagrożona? spokojnie! nawt 10 możesz wziąć, byle we właściwy sposób, nie obciążający zbytnio kręgosłupa! ale jeśli poczujesz, że "coś jest nie tak" zaniechaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie proszę
no świetnie:O nie wyświetla mi się Twoja wypowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie proszę
oczywiście, że nie chcę żeby ktokolwiek za mnie to robił, no wiesz????? wychodzę z założenia, że ciąża to nie choroba i spokojnie mogłabym nosić i więcej, ale jestem rozsądną osobą i dobro mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze dlatego pytam ile mogę nosić by dziecku nie zaszkodzić po prostu nigdzie w necie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na to pytanie dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie nosze
wole nie ryzykowac, niby jak to napisalas "ciąza nie jest chorobą", ale mozna powiedziec ze jest jej przyczyną, bo przeciez powoduje wiele schorzeń, ucisków itp, jesli nie musisz to sie nie przemeczaj, a po ziemniaki do sklepu wysylaj męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissss
Ja , w 4 miesiącu ciąży,2 dni po pobycie w szpitalu,niosłam ze szwagrem okno na piętro.Mój Boże,chyba ze 100kg ważyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy znosi ciążę inaczej
koleżanka bedąc w chyba 7 miesiacu biegała i nosiła soje dwuletnie dziecko, to była jej 3 ciąża więc uważała że juz wszystko wie i spoko nic jej nie grozi dopiero po porodzie przyznała sie że lekko przesadzała i potem miala jakieś problemy pod koniec ciąży nie ryzykuj jeśli moze się coś stac a ty potem bedziesz sobie wyrzucac że zawiniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy znosi ciążę inaczej
zresztą po to ma się faceta by pomógł w końcu na coś oni mają te 20 % więcej mięśni od nas.... poza tym jak juz urodzisz to dzieciak nieźle da Ci w kośc, jeszcze sie go przez najbliższe 3 lata nadźwigaz, więc oszczędzaj siły i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×