Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

:D Misiu, jużmyslaąłm, ze mnei nie zaprosisz :P- od 5 minut już w kurtce siedzę i czekam :p, zaraz jestem :D a co do gosci Gosikki - na 100% byłam pewna że zestaw "Miś&Trollęta" jest wliczony :D my wpadniemy w ramach "tadam - niespodzianka" :) i to już z samego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, u nas w przedszkolu też ospa. Nie obawiaj się że przywleczesz, chyba że Jaś będzie miał kontakt z osobą chorą. Ospa przenosi się drogą kropelkową. Pytałam o to naszą dr. Ale Maksiu miał kontakt, byłam z nim u koleżanki, której córkę 2 dni później wysypało. Buziaczki dziewczynki, spadam do łózeczka. Muszę się wyspać, jutro idę na spotkanie z klasą z LO i nie chcę być wymięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D na razie, to jeśli przybędzieszszybcutko ;) dostaniesz kinder niespodziankę :) nie, nie bój się! takie czekoladowe :D wymyślam telefonicznie zadania na 3 kwadranse w tesco.. bo jakoś nie chcą wcześniej książki sprzedać :( teraz odląda pajace do spania dla maćki ;) aaaaaa... przy okazji informuję, że jutro misia ni ma! czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, to w ramach akcji "cała Polska czyta dzieciom" może nam poczytasz ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do słodkość - zaspokoiłam się :D - zjadłam kaszkę Bobsa :D i miche lodów z kulkami nesquick :) i jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p ja czekam na męża, książkę i wino! a Ty co tu jeszcze robisz! :) przecie słodkie już było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie witam i zmykam :) prosze mi dac jeszcze klika dni na oswojenie sie w nowym miejscu ;) zawsze tam mam :-0 :P Gossia cio gotujesz? mniaaam :) dla wszystkich po mocnym buziaku 👄 a jeszcze machne sobie [RĘKĄ ] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot Misiu, sprawdzam tylko czy jest czekoladka - na rano by była :p Donia - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie spokojnie mogę iść spać :D Misiu - miłej lektury wszystkim - wszystkiego miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Zaległości nadrobione :D Jaaga niefajnie z tą zabawą.. i jak tu dziecku wytłumaczyć.. Gryzwa ;) bo tak to jest, jak się ma mało czasu, to jakoś lepiej nim zagospodarować.. taa.. a jak się ma za dużo.. to jakoś i tak nic nie można zrobić ;) Miś a ja już nie powiem, gdzie ja mam futro zimowe.. ;) :P uhahahaha Maciuś ogrządkiem :) Co prawda, jeszcze nie oglądałam Shreka trzeciego, ale.. :D To już chyba wymyślanie ksywki macie z głowy :D Aaa jakie Ty masz pyszne te obiady.. ta rybka.. brzmi smacznie ;) Julia a ja mam wózek spacerowy Chicco, który.. ktoś ponad 10 lat temu zostawił.. na rynku przy "kiosku" teściów... :D Channach kiszórki i inne takie regionalizmy były kiedyś poruszane Pod łóżkiem, ale niestety mam z tego okresu zaległosci i nie wiem, czy wszystko przeczytałam:) heheh ja.. tu chętnie posprzątam.. bo jakoś swojej "nie mogę" ;) Oj.. jak ja dawno pizzy nie jadłam.. echh.. mniam mniam :D Gosza "dzień sapera" - świetne określenie ;) Dermika [kwiatek} Flyfly 🌼 Gosikka 🌼 No i w końcu.. nie zrobiłam sobie obiadu.. ;) A dotarło to do mnie, gdy armiłam Gosię jej kolacją ;) Ale bynajmniej nie było to przypomnienie przez burczenie brzucha :) po prostu coś tam na temat jedzenia zamyśliłam się.. i .. doszłam do obiadu.. którego nie jadłam :) A dzisiaj za to sprzątał.. mój Anioł :D hehe suuper ;) Opróżnił szuflady z rupieci i teraz mogę sobie coś normalnego i kuchennego tam włożyć :) (bo to w kuchni) A ja jak czytam na głos, to ziewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek! chcesz w zadek za kiszórki -regionalizmy!!! kiszórki są nasze prywatne! :p ale możemy poczęstować :) 💤 ależ w tym tesco mają pokopane :o organizują nocne promacje... i zamykają kasy na pól godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu no jak się wtedy wypowiedziałaś.. to.. zapamiętałam :D i tyle ;) I co.. oprócz tych 3 kwadransów to jeszcze pół godziny kolejnego czekania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Bobry i do Bobrzenia :) pracowita sobota ... :o Misiu - czuję sie\"obsłużona\" :p i co , doczekałaś siena tego \"Harrego Portiera\" :p ;) Sylwia - :D - 🖐️ pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podloge umylam trzeba jakis porzadek trzymac u nas:):):) Mnie jeszcze lazienka zostala i bedzie luz :):)Nie mowiac o tym ,ze mi sie nie chce :):):) Misiu doczekalas sie na meza???????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co do ksiazek Ada ma o rozowej swince i namietnie te swinke caluje:):):) Tak ,ze sobie chlopak upodobal:):):) Dzisiaj nie gotuje maz sie zajmuje kuchnia wiec oddalam krolestwo na weekend w meskie rece :):)Ja bede chwalic ile wlezie ,zeby mi sie chlop nie niezniechecil:):):) Standartowe bedzie zupa cebulowa:):)jak zawsze:):) Dobra lece do tej lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🖐️ czekam na \"siostrę betty\", a z pokoju mojej córki dochodzi z lekka... ekhm....barani głos mojego małżonka, śpiewającego \"kotki dwa\":D:D:D miłego wieczoru:D flyfly- czy ta świnka ma może na imię peppa;)?? misiu- a cożeś tak czytał? mam ostatnio jakieś straszne spanie- dziś przespałam, praktycznie hurtem 12 godzin, na to 1,5 litra kawy i i tak chodzę potrzaskana:o gosikka- bardzo lubię jak ktoś mnie tytułuje per \"julkę\", więc nie ma sprawy:D misiu- przypomniało mi się jak kiedyś nesia pozdrawiała po kolei wszystkich świętych i juliankę, i julię także:D:D:D za co jej serdecznie- w imieniu obydwóch- dziękowałam:classic_cool::P;) miłego wieczoru, bo się już chyba filmidło zaczyna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alle o co chodzi? nie ruszam się z podłogi ;) tak sobie z mążem rozmawiamy :) i chwalimy, jakie fajne dzieci mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, a my z Meżem sie zastanawiamy czy nie gubicie się w \"ilości\" gromadki :) codziennie rano \"kolejno odlicz\" zarządzasz ? :p nie zapodziało Ci sie nigdy z jedno ? ;) (tak pytam, bo jeszcze dwójka nam sie marzy :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×