Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=16 Taka mniej więcej mam teraz, tylko bardziej ukośna grzywkę Ta jest też super, ale ja nie mogę byc za bardzo ulizana (kwadratowy ryj):o http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=149 Ta reż jest fajna:) http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=464 JUZ WIEM!!! http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=758 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D dobra... ide położyć Zuzannę i spróbuję coś zjeść. Moze mnie nie zemdli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerywszy link mi nie wyszedł...(nie ten):o Ja mam inną fryzurę:o Idę i nie mieszam juz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UHm... jakbym miała takie ładne włosy to tez bym pomyślała o takiej fryzurce :( Może macie tez coś dla mnie tzn. takich które żyją swym własnym zycie ( mie myslec o insektach :)) i nie poddaja się żadnej obróbce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosza=> to mały akrobata :D:D:P Na szczęście Jaś nie ma takich pomysłów...na razie :O:D:D:D \"Wstrętan zielona skórzana kurtka\"?? :D:D Nieżle, ale zasoby jakie przetrzymywał mój obecny mąż, a ówczesny narzeczony z czasów wczesnej młodośći (czyli lat 80 tych) przeprawiłyby cię o palipitacje serca....albo atak śmiechu :D:D:D Channah=> Fotka, fotka!! Rób fotkę 1/2 fryzury :D:D:D Majorek= na banany poluj takie zbrązowiale najlepsze do ciasta...i tanie :D Pokaż komplecik jeansowy :) Misiu=> Ja tez pytam, bo byłby dramat :P Ale staram się racjonalnie tlumaczyć: \"Kiedy miałeś to ostatnio na sobie?\" , w ostateczności \"Ze mną w tym nie wyjdziesz nigdzie\" :P:P:D:D:D Jajeczka odparzone? :O Sraczka? :O.....😘 Jaki masz program do 3D? Ten darmowy z muratora, ładnego domu? Grzywcia=> Ale się wam porobiło :O Mam nadzieję, że Zuzik nie załapie :O A fryzurka fajna moim zdaniem ta: http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=16 i ta http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=464 i gdzie ty masz kwadratowy ryj :O😡, wogóle \"ryj\" 😠 Jaaga=> ale co konkretnie byś chciała? Krótko, długo...z grzywką, prosto....? A ja za 2 tyg zostaję sama z Jasiem na tydzień! 😭😭😭 Mąż jedzie w delegację :O Cholera! Chyba zrobię sobie wtedy dietę Sywiii ;) Bo nie trzeba \"męskich\" dań gotować :P Dla Jasia zawsze coś wymyślę. A od dziś jestem na niby-diecie od koleżanki z pracy. 7 dni, kazdego dnia tylko jeden pokarm (1- twaróg, 2-jaja, 3-szynka...) bez soli :O:P i tylko niesłodzone napoje. No, zobaczymy. Podobno \"linia wraca do normy\". Mam nadzieję, że choć się zarysuje ;):D:P DOOOONIIIIAAAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małemu daję smectę i chyba? jest ciut lepiej... na szczęście humor mu dopisuje i nie ma problemu z jedzeniem ;) kuchnie zaprojektowałam z ikea :) oj... ja też powinnam wybrać się do fryzjera, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego czasu! no i z zosią koniecznie, bo jej kudły rosną baaaaardzo szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> to na str ikea jest coś takiego? Musze looknąć, bo mam problematyczny ciąg roboczy :O 1-twaróg (ja mam chudy, ale może być półtłusty) 2-jajka (na parze, na twardo, na miękko...byle nie na tłuszczu ;) ) 3-kurczak lub wołowona (pieczone, gotowane...ale nie smażone, chyba że bez tłuszczu :) ) 4-warzywa, owoce 5- kurczak lub wołowina (patrz3) 6-szynka (podobno taka wędlinkowa) 7-ulubiony dzień Cały pic polega na tym, że nie ma ograniczeń, ale sie dużo tego nie je, bo ile można zjeść twarogu na przykład :D:D:D Ja zjadłam 2 kostki (ok 250g) i zjem może 1/2 do wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Umówiłam sie na piątek z jakimś stylistą (koleżanka poleciła) i oddaje sie w jego ręce:) Nie wiem co mi na łbie zrobi, ale na 100% nie bede robiła ciemnych, bo dziś dobierałam sobie komputerowo i wyglądam jak stara baba w ciemnych:o Po mojej grypie juz chyba śladu nie ma. nie wiem po cholerę mi zwolnienie do piątku:o Zuzinek jak narazie zdrowiutki:) Oby tak pozostało! Zaliczyła tydzień temu bal karnawałowy. Robiła za pszczołę:) Wyglądała obłędnie i oczywiście irek nie wziął aparatu:o, ale kilka fotek telefonem zrobił:) Zuzanna ostatnio zrobiła sie bardzo damowata... od rana zakłada koraliki, chce żeby jej wiązac kucyki, zakłada złote sandałki(miały by na lato:o). Do taty mówi tatuś, a do mnie mamuś, a jak nie reaguję to drze sie \"Mimikaaaaa!!!!!!!\" Bo ja monika jestem nie:o Jak by ktoś nie wiedział. Też podstawia sobie krzesła stołki i włazi gdzie chce:o Pije sama z kubeczka, sama je obiadki i do tej pory wypomina ojcu, ze wywiózł chonkę...czyli...\"tata choika bumbum pacy\". Nie wiem dlaczego to dziecko myśli ze on wywiózł choinkę do pracy:o:D Dalej jest zafascynowana Noddy\'m. zna wszystkie postacie i nie potrafi tylko powiedzieć Bańka Wstańka i Wielkouchy:D Dzis powiedziała tacie przez telefon \"Kup Tessi\":D Ma swój zeszyt w którym pisze i rysuje i ładnie trzyma długopis w prawej rączce paluszkami:) Dobra...pochwaliłam się dzieckiem;) U mnie kolorowo nie jest. Mam celulit pod tyłkiem:(:(:( I chyba na siłkę pójdę:o Pupa mi trochę urosła, ale z tego sie cieszę;D Tylko ten celulit:o:o...starość nie radość:o A co do Zuzi, to ona naprawdę całkiem nieźle radzi sobie na 10-cio centymetrowej szpilce:D Właśnie zapierdziela po pokoju:D Dobra...muszę kompa zwolnic, bo Zuzia chce Po:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> dzięki :) Popatrzę wieczorkiem Grzywcia=> Nieźle :D A ma ofcjalnego narzeczonego? Bo jak nie, to Jaś jest wolny ;):D:D:D Pokaż fotki z fryzurą jak zrobisz :) Aha, moim zdaniem (wiem, ze nie pytasz :P ) tez wyglądasz dużo korzystniej w jasnych :) Spadam na fat burning :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Grzywcia a co masz za program do fryzur? Zdolna dziewczynka z Zuzi :D Jagga i co wybrałaś się na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia... wynalazłam na necie stronkę, gdzie wstawia sie swoja fotkę i możesz sobie dobierać fryzury i kolor. Niestety wcześniej trzeba wysłać sms-a za trzy zeta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... straciłam wszystkie kontakty mailowe:( Czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) ale pustki jakieś .. ;) Jaaga ja w jakimś filmie kiedyś bardzo dawno temu widziałam, że dziewczyna dostała globulkę i ją.. połknęła :) ale miała też inne leki, bo chyba była na onkologii.. czy coś.. Misiu haha i nic bratowej tam się nie działo..? :) Dzięki za programik do urządzania :) Zajrzę do ikei :) Grzywa o do fryzur, to: ładne są te http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=2 http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=464 - ta podoba mi się najbardziej. A ta odelka http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?lokalizacja=poldlugie/zdjecia/&liczba=772&numer=16 ma własnie taki \"kwadratowy ryj\" (a swoją drogą.. to co to za stwierdzenie o sobie??? ) Chociaż te fryzury z włosami na oczach.. to przecież na pewno nie będziesz ich tak nosiła.. więc od razu trzeba uwzdlędnić wizualnie te modyfikacje ;) Matko.. sama je obiadki.. achh.. A nie wywaliła się na tych szpilkach? (!) :D Gosikka no właśnie takich zbrązowiałych nie było :) Były takie trochę sfatygowane, ale za to sporo jeszcze zielonego też.. Pokażę ;) na wieszaku czy modelce? :) Jak nie będzie męża to gotuj jeden obiad: dla siebie i Jasia, ale wersja Jasiowa :) To też jest niezła dieta i zdrowa na pewno :) A co do tej dziwnej - jeden dzień jeden pokarm - to wydaje mi się, że ona nic nie daje :P a można się nieźle wyjałowić.. Gosia własnie siedzi na nocniku i.. robi kupę.. :o tylko jakoś.. nie mogę się doczekać, a ona nawija.. bawi się czymś.. itp.. Z 15 minut temu robiła siusiu i na szczęście rzeczywiście zaraz zrobiła i nawet pieluchy nie obsikała jeszcze po kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek.... A co do grzywki, to na 100% nie będzie taka w nieładzie (chyba ze na imprezie), bo chce zostawić sobie taką jak mam, czyli starannie, asymetrycznie:) A tak czy siak można z niej zrobić nieład:) Dlatego właśnie jest fajna. nawet jej nie muszę prostować, tylko suszarą przelecę:) A z ryjem to prawda, chciaż w ciąży był jeszcze bardziej kwadratowy:) A gdzie wy wszystkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to był mój wzór fryzury ślubnej :) http://wedding.w8w.pl/MAKIJAŻ/slides/id_jesien2005.html chociaż to były propozycje makijażu, to zaintrygowała mnie .. bardziej chyba modelka cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się wkurzyłam i... założyłam Glusiowi... tetrówkę.. :D:D Bilans? dwie tetrówki, dwa body.. obsikane :) Ale to się bardziej kalkuluje, odpadają spodenki, czy rajtuzki :) No i mówi, że ROBI siusiu :) ;) Aa wiecie, kiedy ona woła siusiu czy kupkę? Jak.. np. lezy w łóżeczku i ma spać.. albo przy jedzeniu.. ;) Jak dzisiaj :) I nie mogliśmy jej zgonić z nocnika mimo, że sama z niego złaziła.. w końcu jakoś udało jej się wyperfadować, że już kupki nie zrobi i dawno czas na sen :) Spadam zaraz 😴 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko macham :O Jaś z kaszlem spoko, ale ma od południa jelitówkę 😭. Humorek mu dopisuje, apetyt też ale od 13 do 20 3x womity i 7 pieluch, (5 ostatnich od 17 do 20) :O Od 21 śpi spokojnie. No, zobaczymy :O Dobranoc Donia, zaczynam sie niepokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane dnia mi brakuje.... :-0 Gryzwa ZUZA --PSZCZÓŁKA super :classic_cool: GOSIEŃKA DUZO ZDRÓWKA DLA JASIA!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ dla wszystkich po 👄 jutro jade (hmm tzn. juz dzis ) do kina z Kamilka :) cieszymy sie z tego powodu obydwie jak dzieci :D:D:D Daska przegina pałe normalnie ... :-0 coraz poznej zasypia ... dzis np. łaskawie zasneła o 23.35 :-0 :-0 :-0 POZDROOOOOOOOOOWIENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry :) z maćkem lepiej, to dynta dopadło :( ucałuj jaśka! a kiedy ja się do kina wybiorę??? jutro mam wychodne, ale idę z siostrą na piwo, miała we wtorek urodziny, ale że od poniedziałku wróciła po macierzyńskim do pracy, przełożyła na sobotę :) chyba znaleźliśmy ekipę, co ma pasujące nam terminy! czekamy teraz na \"dokładniejszy\" kosztorys :) jakby któraś znała adres taniej drukarni banknotów ;) proszę mi podać! donia 👄 wieki Cię nie było! znów musiałam sama prasować! ja sobie tu piszę... a larwa przedostał się do garderoby i odkurzacz włączył :D nawet się nie przestraszył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dzisiaj też nie chciało mi się wychodzić na dwór, ale byłby to 3 dzień bez spaceru, więc.. przemogłam się, nastawiłam wcześniej, obcykałam plan :) Na dworze nie padało, więc.. dziecko ubrane w kaloszki i płaszczyk przeciwdeszczowy wyszło na szaleństwa po kałużach :) Gosikka ❤️ dla Jasia :) Dermika 🖐️ pojawiłaś się :D na co do kina? Może przetrzymaj Dasię w dzień, to Ci ładnie padnie wieczorem o 20, czy której tam chcesz.. wtedy wcześniej wstanie i będziesz układać od rana nowy układ dnia :) :P Miś dzisiaj akurat odkryłam, że w tym budynku obok UP jest drukarnia - nie wiem, czy była tam wcześniej, ale chyba tego napisu na drzwiach nie było.. hehe.. tylko nie wiem, czy banknoty też drukują :D Larwa :D Buziaczkuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D:D:D Jestem jak skowronek :D To z Jasiem to chyba było jakieś zatrucie. Nie mam pijęcia po czym...jedyne co przychodzi mi do glowy to sok z pomarańczy. Pomarańcze umyte, ale.... Sama nie wiem, zwykle jak mu coś zaszkodziło (konkretnie zjadł za dużo ;):D:D ), to od rzau zwrócił i po pieśni. Noc była..ok. Od 21 do 00.50 spał spokojnie. Obudził się z płaczem i miał torsje, ale nie miał bidulek czym, więc po ok minucie (:( ) zrobił tylko śmierdzącego pluja w pieluchę. Jak go przewijaliśmy nawet nie miał siły na nas patrzeć, tak go te torsje wymęczyły. Wyglądał jakby połowa życia z niego uszła - straszny widok :( Po położeniu do łóżeczka prawie już zasnął, ale dopiero wtedy zrobił \"kupę właściwą\" - duuużą i rzadką [sorki za opis, ale to ważne :P :D ]. Przewinęliśmy go i...do rana z jednym przepojeniem wodą o 6.30 spokój - spał do 8.50 :D Trochę oczka ma w obwódkach, ale jest wesoły i co najważniejsz nic dziś się nie działo [ani górą, ani dołem :D:D]. Jest zdrowiutki! :D❤️. Jedzenie dziś delikatne: sucha bułeczka, trochę rosołu z makaronem, 2 biszkopty; ale głodny nie jest i nawet nie protestuje na takie menu :) Uffff :D Majorku=> 😘myślę, że się przez tydzień nie wyjałowię ;) a już się jakaś linia pokazuje ;):D:D (-1,5kg :D ) Donia 😡 to tylko choroba Jaśka cię wyciągnęła na forum? :P:P:D Przywieź Dasię na przeszkolenie - Jaś zasypia o 21 :D Jak zobaczy jak to się robi, to może zechce ;) Z drugiej strony, jak się ma taką sister, to jest co robić :D😘 Miłego wyjścia do kina 😘❤️ Misiu=> 😘:)...larwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą.... Na ekranie w minimini "spis treści" na popołudnie. Potem są zawsze "Zdjęciaki" Jaś - Mapa? (małpa) ja- Tak synku, zaraz będzie małpa. Jaś- dzidzia? ja- Tak i dzidzia. Jaś- Leś (lew) ja- Tak i lew. Jaś- Tatn!!! (ptaszek - w tym konkretnym przypadku papuga Lotka) I radocha, bo po tym zaczęły się "Zdjęciaki". Trochę już kojarzy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądry, mądry :) chlewik też mądry ;) tylko się budzi woła: mącić boba buniciego! kukam tijota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś=> "kukam tijota" to "szukam pilota", prawda? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Mieliśmy gości przez 2 dni, chrzestną Maksia z narzeczonym. Tak, dziś zdjęłam mojego orła z biurka, stał sobie między komputerem a monitorem i zastanawiał się co dalej. Regularnie włazi na taboret w kuchni i wygląda przez okno... kiedyś na zawał zejdę... Zaczyna coraz więcej mówić, chociaż zniekształca bardzo i skraca wyrazy, ale coraz chętniej powtarza i widzę że ma frajdę z tego, a najbardziej się cieszy jak rozumiem co mówi. Muszę zacząć zapisywać słowniczek Maksia, chociaż niektóre wyrazy trudno będzie zapisać. Ostatnio pytam gdzie jest kotek, a on na to - pii, patrzę, faktycznie, śpi futrzak na słupku, czego wcześniej nie zauważyłam :) Grzywa, pokaż swoją nową grzywę :D Mądra ta Twoja Zuzia :) Gosikka, dobrze że Jasiowi lepiej :) Donia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> Taaak, Jaś tez się strasznie cieszy, jak zrozumiem, może dlatego, ze ja też się wtedy cieszę ;):D:D:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×