Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

:D witam Haniu - buziaqi :D wpadaj częściej ! zaszalelismy - wczoraj wypad bez Bobsa - zakupy :) dziś już dzień jak co dzień tyle że Bobs przeszczęśliwy, kupiliśmy mu spacerówkę .... dla Niedźwiadka :D wyrywa dziewczynkom wózki, w sklepach z zabawkami dostaje oczopląsu , zainwestowaliśmy zatem w spełnienie marzeń Synka :D ta jest granatowa, taka chłopięca :p misie wywożone- spią teraz, sam wożący również zasnął ;) jak będzie chciał - może ją i an spacer brać- ja tam nie mam homofobicznych wizji i nie widzę nic zdrożnego w tym, że chłopcy bawią się dziewczyńskimi zabawkami , to jest wiek na takie zainteresowania z racji swięta :p lub i (to mi siez dniem kobiet kojarzy - u mojej mamy w pracy Kobiety tak były 8-go marca obdarowywane ... lata temu) buziaqi dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eee nie będe Wam tu zaśmiecać :D Miłego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, to tylko podłoga :D \"się naśmieci -się zamiecie\" :p kto mi zrobi herbatki ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę :) znaczy herbatkę zrobić! jaką? i winko mam i czeeeekkkoladę z chili... chyba się skuszę na caaaaaaaałą wielką kostkę! pychota, a tylko taki mały kawałek skubnęłam ;) tymczasem kopenhaska po 4. dniu poszła się paść :p tzn. jutro jem jak nakazuje w piątym dniu, udając że nic się nie stało! że flaszka byczej krwi i ćwierć kostki czekolady to odpowiedni odpowiednik ;) jednego jajka, które miałam zjeść, a nie zjadłam :p i wszystkiego najlepszego :D a! moja siostra powiedziała dziś w trakcie dłuższej wymiany zdań: \"ale przecież ty też jesteś szczupła\" :) heh... basia jest na ogół baardzo krytyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dostaly na gwiazdkę super wypasione trójkołówki z regulacją wysokości i miękkimi gondolkami :) tym samym proste laski, które pchały wcześniej poszły w odstawkę, krzyś pytał, czy nie odwieźć do przedszkola! o nie :) zostały dla chłopców! wojtuś, (a tam!) nawet nie misie wozi! lalkę woli ;) a na macieńtasa jeszcze poczeka :D taki miły dzień dziś :) posprzataliśmy, mieliśmy gości, byliśmy na działce i w kawiarni (ulubionej- z dziećmi) przyszła paczka wojtusiowa z ubrankami z bobem :) tylko czemu większa część dzieci jeszcze nie śpi? już kolor bielizny na wieczór wybrany :p trollęta do łóóóóóżek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - powodzenia w zaganianiu Trolląt do łożek ;) powiedz jaki kolor ? :p my umówiliśmy siean wieczorny spacer z kolegą mojego Męza - Bobs go nie lubi - co siena niego spojrzał to płacz :o ale J. sie mało przejął na szczęście fakt, pod koniec spaceru było już lepiej - dali sobie czesc i zrobili zółwika :D a, pochwalę sie Wam - mój Syn swietnie myje okna - pluje na szybę i wyciera to naplute ... woreczkiem :o jutro postaram siego nagrać tymczasem BRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuszowy :) tak cztery lata temu mawiała zosia... i nagle wyrosło! kwiatki na dzień kobiet chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mile zakończenie fajnego dnia :) - piję z mężem czerwone winko. Nasze zdrowie dziewczynki! :) A nie! Zakończenie będzie później :D Jeszcz milsze ;):classic_cool: Misiu, nie ma sprawy - od czego jest google ;):D Dzięki za chęci 😘 Wyszlo (podobno) super. Ja zjadłam 1,5, bo byłam zbyt zjechana po doskonaleniu zawodowym :O:D A sera spróbuję na pewno. Camembert smażymy czasami, ale nie tak - baardzo apetycznie brzmi. :) Twój przelicznik: flaszka byczej krwi+ćwierć kostki czekolady= jajko jest super :D:D:D Hanuś, cześć :) Jak tam Zuzik-Łobuziak? ;):D utemperował jej się charakterek, czy nadal dostarcza rozrywki? :) A co ty się tak krygujesz? Co? ;):D Channah, ja też nie mam uprzedzeń - już dawno wiedzialam, że jeśli wózek dla lalki (i sama lalka) będą spełnieniem marzeń Jaśka, to mu kupimy :) Ja poproszę rajstopy, jakiś odjechane kolor :P:D Jakim woreczkiem Bobs wyciera? :P:D:D :)😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale wszystkie świętują :) Kategoria pojazdy - \"takoj\" :D:D Wiecie? :D i dla amitnych... ;) Kategoria \"w łazience\" - \"buden\" - dobrze, że widzialam co ma w ręce, bo bym nie zgadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarktor brudne? (do prania) chlewik wczoraj w kawiarni zjadł ciastko i za nic nie pozwolił brudnemu talerzykowi pozostać na stoliku, \"do blebu\" (do zlewu) koniecznie chciał odnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia wysłałam ci coś na maila ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a takoj to traktor ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to traktor :) A \"buden\", to mydło :O:D Nie pytajce mnie dlaczego :P Hanuś, mam :) I kombinuję coś dla ciebie, ale to za chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, bo Chlewik, to nie chlewik, tylko dobrze wychowane i porządnickie dziecię :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... a kto zgadnie co to est "tako"??:) Ja dziś po imprezce. Zero kaca...czuje się rewelacyjnie:) Jutro do pracy:) Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tako hmm ptak ?? :D U nas króluje \"pampa\" i \"turli lulri\" makabra :D ciągle i ciągle turli lurli :D no i lala ale to wiadomo że od teletubisiów :) Gosia czekam w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, ciastko? Podaj kategorię, bo tak to pewnie za trudne :D Hanuś, już, już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór zagadek słowotwórczych - :D my dziś z nowości mamy \"ałwi\" :D i od rana wożenie \"nenia\" w wózeczku i .... przechodzenie przez ulicę - wymyślił sobie, ze pokój i kuchnia oddzielone są nie przedpokojem a ulicą właśnie zatrzymuje sie Bobs z wózeczkiem przy futrynie, mówi \"STOP\" i ... brum , potem daje mi rączkę i przechodzimy .... i tak naście razy pod rząd ten wózeczek to trafiony zakup Gosikka, mydła za nic bym nie zgadła, traktorek był łatwy :p Grzywa - też mi sie ciastko kołacze po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) cudnie słonecznie :D zaraz idziemy na dwór :) A na dłużej zajrzę wieczorem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniamaniabania
haniu, spadóweczka na swoje forum- znudziło ci się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie czerwonko nudno na swoim ze sie wpieprzasz tam gdzie nie trzeba!!!! jeju co za ludzie.... POZDRAWIAM cała podłoge 👄 mało mnie... ale wogole mnie mało... dopadły nas choroby..... Dasie najbardziej.... ale juz powoli jest coraz lepiej :) !!! CALUJE MOCNO!!!!! i nie wiem co u Was kochane .... ale i tak Was koffam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się bawić w spiskową teorię dziejów, ale jestem pewna, że to jakaś nasza dawna \"koleżanka\" :D Nawet mam jeden typ.... :P Nieważne/a :P:P Grzywcia, co to jest \"tako\"? Zgadywalyśmy, ale nie bylo rozwiązania konkursu :D Donia 😘;):) Lecę na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lecę! dla mnie allegro zrobiło się za ciasne :p co prawda, "pośrednio", ale dokonałam pierwszych zakupów na stronach u.k. :) dużo bardziej jednak, nawet z przesyłką, opłaca się brytyjską bieliznę na brytyjskich stronach kupować :D hanka, tylko się głupolami nie przejmuj! 👄 donia, zdrowiejcie ❤️ bo tak nieśmiało napiszę... trzeba wiosenne porządki zrobić! mogę umyć podłogę, ale dywaników nie wytrzepię!!! i tak coś pyli miś zasmarkany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylecialam sie przywitac:):):) Dalej czasu brak na czytanie:(:( Zwolnilam sie ,ale teraz wiecej pracy mam kobitke znalazlam do biura ,ale to dopiero od kwietnia:):) Bede miala wiecej czasu jak narazie brak:(:( Milego wieczoru lece do roboty jakby nie bylo gotuje na jutro obiad:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołowina duszona + kapusta z cebulą w piwie ;) nie tyle rozpracowałam, co znalazłam tam, co misiowi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×