Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Majorku jak sie czegos odmówi ciężarnej, to ci myszy cos zjedzą :) A jak Małgosia? Gosikka 👄 czy naprawdę czy ty sobie robisz żarty? Toż to jakaś \"epidemia\". Na dawnych lipcówkach 2 w ciąży, a dwie się starają. Czy jest ktoś kto już nie planuje więcej i będzie ze mną \'zazdrościł\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to ja tego nie znałam :D Małgosia dobrze, chociaż troszkę podziębiona, co się objawiło cieplejszą główką (chociaż dziś rano miała chłodną - jak nie ona ;) ) i mówieniem przez nos i małym katarkiem. Puściłam ją jednak do przedszkola, mam nadzieję, że nikt mnie za to nie opitoli ;) Tak, masz rację, epidemia.. rozmnażają się chyba przez pączkowanie... ;) ;) :D:D U mnie w rodzinie też ciąża.. (zgadnijcie czyja!!!) Ja planuję, ale mogę z Tobą zazdrościć, bo teraz nie mogę sobie na ciąże pozwolić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie twojego męża :) Teściowa za stara, Małgosia za młoda... Matołata? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jaaga - póki co ja tylko pozazdrościć mogę ;) a Gosikka niech nam ładnie okrągleje :) kiedy powwiesz coś wiecej ? ;) :D Majorek - Matołata? ;) (ta małoletnia wypatrywaczka kobiecych brzuszków :p ;)) I od razu pragnę uroczyscie oświadczyć, że Gosikkowych myszek to ja sie nie boję :D w kuchni mam ciasto :) - zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo blisko, mama matołaty ;) Matołata ma 14 lat, więc byłby skandal w rodzinie buhehehehehehe) I dziwnie się składa, że początek ciązy wychodzi na czas, kiedy ona mnie pytała o moją rzekomą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Matołata \"wykrakała\" :D może ona tak marzyła o rodzeństwie, że sieu innych doszukiwała :p a tak an serio - :D - niech sobie zdrowo rośnie :) i nadokucza Matołacie :p To wpadaj na ciasto - cukiniowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah, jak to cukiniowe? Dawaj przepis! Może być na maila :P:D Majorek, nie ma co się bać myszek, bo one tylko na nieużytych polują ;):D:P Jaaga, jaka epidemia? Ludzie się kochają, to i dzieci się pojawiają. :) A żeby cię zaszokować kompletnie, to powiem, że będzie nas w domku więcej niż czwórka :D:D:classic_cool: Lecę, bo mam barszcz ukraiński nalany na talerz. Był za gorący, ale zaraz mi chyba język w d...wpadnie, tak pachnie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, ja się lipcówkom nie dziwię, bo to najlepszy moment - maluchy odchowane, a i różnica wieku nie będzie za duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia GRATULACJE dla Was :)) Bardzo się cieszę !!!!!!!!! Oj to bliźniaki jak nic ;)Ja to jednego już 8 miesięcy nie mogę \"ustrzelić\" :D :D Buziaki dla Was 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah może być i trójka :P byleby jedno było płcią brzydką :P Bo mam obiecane zesłanie na Sybir w razie \"niepowodzenia\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no K. by przy tylu kobietach zwariował ;) no to pięknego przedstawiciela płci brzydkiej życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No pięknie o myszkach i pączkowaniu sobie rozmawiacie :P :D:D:D CHANNAH jak Gosia pozwoli to możemy robić zakłady co do płci :D:D:D:D No właśnie Gosia a Ty masz jakieś przeczucia ??? Przyzwyczailiście się do tej myśli, że dwójeczka? No i jak się czujesz? No tak pytająco wpadłm...chciałm Ciebie przypylnować na Skypie....ale jakoś nie udało mi się :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie robić zaklady :D:P Ja stawiam na chłopaków - mam podobne samopoczucie, jak przy małym, tylko 2x bardziej nasilone ;):D:P I odrzuca mnie w zasadzie od słodkiego. Jak mi się utrzyma, to dla każdej, która wywróży trafnie córeczki (bo wychodzi, ze jednojajowe), upiekę sernik (pyyszny), bo ja i tak nie jem :D:P Hanuś, dzięki 😘 Sylwuś, bo trzeba pisać, pisać, ja często nie jestem \"Zielona\" ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, przyzwyczaić się do tej myśli jest łatwo, tylko "logistyka" trochę otumania :O:D Kombinuję z wózkiem. Mój typ na dziś (przeleciałam chyba wszystkie fora o biźniakach i wózkach bliźniaczych) Pełna nazwa to tfk twinner twist. http://pl.youtube.com/watch?v=4LXyUoELXTU Miszkacie w óżnych miastach, jakbyście widziały że ktoś ma i chce sprzedać, to walcie - za klika miesięcy będę się rozglądać za nowym, ale może.... Używanych nikt nie sprzedaje (tzn. pewnie sprzedają, ale na pniu, "po sąsiedzku", bo się nie ogłaszają). Myślałam i kupię tą spaceówkę, bo jest super wyważona (dziewczyna przy kupnie wsadziła na jedno siedzisko 4letnią córcię i się nie przechylał), skrętna, łatwo się prowadzi. Rozkłada się na płasko, więc kupię nosidła z usztywnianym dnem (biźniaki nie będą miały, jak Jaś po 4kg...mam nadzieję :O;):D ) więc się latem "pzrebujają" a na jesień będą miały ponad pół roku, więc spaceóka będzie jak ta lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) No, Gosikka, ale news :D Gratulacje 🌻 🌻 🌻 Niech Ci rosną zdrowo te fasolki :D Majorku, super ze z Małgosi już prawdziwy przedszkolak. Teraz pewnie przed Tobą pierwsze przedszkolne wzruszenia - pasowanie na przedszkolaka :) I niech nie choruje. Maksio w piątek po przedszkolu zakomunikował \"Jeby bolą\" i pchał cały czas paluszki do buzi. Zaglądam do pysia, a tam gardełko czerwone :( Ale nie gorączkował, ogólne samopoczucie dobre. Przez cały weekend tatntum verde i już jest OK. Zagadka językowa - co to jest \"popupel\"? Hania, bardzo mi się podoba Twoja stopka - otóż i definicja kobiecości - nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fajne te wózeczki :) Wiesz mi się jeszcze nie chce wierzyć, że jesteś w ciąży i jeszcze bliźniaki...nie dotarło to do mojej świadomości...ale teraz jak patrzę na te wózeczki to mam przebłyski, że to prawda :D Mi jakoś też chłopcy bardziej pasują.....przynajmniej na razie :D A jak brzusio widać już? No i jak teście zareagowali na podwójną niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a propos przepisu na chleb znalazłam fajną stronkę, tam jest kilkadziesiąt różnych, ja już znalazłam kilka dla siebie :D Maksia pani z przedszkola mówi, ze sobie radzi lepiej niż niektóre trzylatki z jego grupy. Generalnie nie odbiega od poziomu, chociaż jest o rok młodszy. Tylko nie je za dobrze, w domu zresztą też niespecjalnie. Chyba się staje zdeklarowanym wegetarianinem, bo zupełnie odrzucił mięso :( Martwię się trochę, żeby mi się jakiejś anemii nie nabawił. Poza tym energia go roznosi, jak mówi Zosia (jego pani) - porusza się z prędkością światła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×