Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

ja też obstawiam chłopaków :D coś czuję, że sernika to sobie nie pojem ;) :p ciacho, tzn. przepis - wrzucę jutro dziś jeszcze robie za chłopca na posyłki u męża a wózeczek świetny!!! Gosza, o imprezka was czeka - pasowanie na przedszkolaka - brzmi poważnie :) do później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, mama powiedziała coś, na co czekałam - \"no to teraz MUSZĘ być zdrowa\" :D Tylko cerę mam do dupy. Przy JAsiu promieniałam (serio!) a teraz jak hipopotam :O I jakieś syfy na rzuchwie mi się robią :O:P Gosza, dzięki ! :D A to słowo, to "papier toaletowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to może jednak córeczki będą...no a który to jest już tydzień bo ja straciłam orientację w czasie tak mi dni szybko uciekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małż mi oddał kompa... Sylwuś, 11 :) Gosza, to już nie akie fasolki :D Po usg w ubiegłym tygodniu miały po 35 i 36mm, więc jesli fasolki, to szparagowe :D (od głowki, do pupy, jak pewnie pamiętacie) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak wszystkie tupują chłopców :D:D:D No to Gosia zrobi nam psikusa i będą dziewczynki :D:D:D:D Gosia czyli wyleciałam o jeden tydzień na przód...bo liczyłam że już 12...no ale i tak niewiele się pomyliłam :D A masz foteczki "fasolek szparagowych" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, mam na papierze 3 focie z usg. Za tydzień mam genetyczne to będzie megahit - dvd! Film z dwoma gwiazdami! :D Misiu, rude dziewczynki też są urocze :P:D Ja byłam taka prawie ruda, jako dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek, ty to mi wogóle skypa wyślij, bo mi potrzebny Idę, bo mnie Kochanie nie wpuści do łóżka :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to zrób zdjęcie tych foteczek i pochwal się swoimi szczęściami :D No a filmik to będzie będzie dopiero hit :D Zazdroszczę tych emocji ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, to będzie megaprodukcja :D Gosikka - czekamy na zdjęcia maluchów :D wow, już 11 tc. się przytajniaczyłaś ;) zmykam do spania buziaqi dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, skype nie mam, na ebayu tylko wyszukiwałam, co mi potrzebne, natomiast kupowała mi dwa razy cynamonek i też dwa razy siostra zaprzyjażnionej majówki :) dziś piękny gliździasty poranek tonia zakłóciła awanturą o śniadanie :o źle jej chleb posmarowałam nutelą :o poprosiłam krzysia: uduś ją a tonia w płacz: nie chcę być udusiona! - i zjadła, i pojechała, i cicho! znaczy cicho dopiero od przed chwilą, bo jeszcze wojtuś musiał swoje odpłakać przed drzwiami, że go nie zabrali :( teraz zbieram się, żeby odgruzować parter, bo jakoś się strasznie zasyfił! i sam to zrobił, zupełnie sam! a posprzatać, to się sam nie chce :o wczoraj miałam lenia totalnego i jedynie pozmywałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale się rozpisałyście :D A ja wczoraj nic nie zrobiłam. Nic! A do tego jeszcze zadzwoniłam do P. żeby Gosię odebrał ;) A ja położyłam się do łóżka.. Owiał mnie ten zimny wiatr, czapki nie mam na stanie.. więc.. troszkę przyziębiona jestem. A dzisiaj rano odkryłam, że Dziewczynka ma zielony katar - czy to oznacza, że muszę lecieć do lekarza, bo to już bakterie itp? Hmm.. Akurat dzisiaj przyjmuje po południu. Gosikka podwójny wydatek, ale podwójna przyjemność 🌼 ;) :P Jednojajowe - łał!! :D A patrzyłaś w normalnych sklepach? Może od nich zacznij też :D A ten wózek bardzo mi się spodobał. Anioł sfilmował aparatem oba usg i potem sobie mogłam oglądać i dodatkowe szczegóły zobaczyć, jak np. nagle wyłaniającą się rączkę :D:D Chociaż w tym ostatnim z 8 miesiąca, to prawie nic nie widać ;) Channah o rodzeństwie matołata pewnie marzyła, ale co do wykrakania.. to nie jestem taka tego pewna, bo ja nie sądzę, żeby oni tej ciąży nie planowali. Tak! Przepis na cukiniowe też chcę :D Hania :D Gosza łoł, pasowanie na przedszkolaka jest też :D U mnie nic nikt nie mówił. Chyba 18 miał być piknik dla dzieci i rodziców i coś tam, ale ani widu, ani słychu. Fajnie, że z Maksia taki prawdziwy przedszkolak, mamie lżej, co? :D A ja czytałam chyba na forum gazety, że jedna mama przez miesiąc ukrywała się na przedszkolnych korytarzach, a jej synek nie miał pojęcia, że ona pracuje w jego przedszkolu, hihi ;) Co do mięska, to się nie martw, Smerfetce też odwidziało się jakiś czas temu.. Ale potrafi przyjść z przedszkola i pochwalić się, że zjadła trochę, a nawet raz całe mięsko :D ale wędliny nie. Zamiast mięsa, dawaj strączkowe (i jakieś jeszcze chyba), bo mają dużo białka i wapnia.. Ja rak Małej powiedziałam przy obiedzie, gdy nie chciał fasolki też jeść, że albo to, albo mięsko i zaczęła jeść ;) ;) Miś hahaha niezły motyw z tym udusieniem :D Sylwia :D Zakłady o płeć hahaha. Moja ciocia przy jednej ciąży (ma dziewczynki) na słodkie zapałała dopiero ok 7 czy 8 miesiąca.. hehe. Ja stawiam na dziewczynki i na sernik heheh :D A tak na serio, to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obstawiam dziewczynki :) Gosikka długo to trzymałas w tajemnicy :( i chyba nie planowane ;) Coś kiedys chyba pisałaś, że musisz poczekać ze względu na sprawy \"pracowe\", ale to tym bardziej miła niespodzianka :) Ja się bałam bliźniaków i nie chciałam, ale to tylko ze względów finansowych, u nas wszystko jest na styk. A jak budowa, zdążycie się przeprowadzić, chyba nie? Majorek ja też jestem przeziębiona i to bardzo 😭 ledwo siedzę w pracy :( Kornelii też jeszcze nie przeszło. Gosza super Maksio ❤️ A jak twoje zdrowie? Planowałaś urlop zdrowotny, czy Jaś wtedy przestanioe chodzić do przedszkola? Sylwia, Misiu, Channah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten leń, to groźne zjawisko i rozprzestrzenia się szybciej niż katar! u mnie też się zadomowił! ale walczę z nim! i juz mnie tu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga :o ;) Jak mogłaś? :p Jak mój R. to przeczyta, to mam przechlapane :p A tak poważnie - obiad sie gotuje, Bobsik wyspacerowany, kupiliśmy kombinezon zimowy :D I wiecie co - rzeczywiście cieplej :D:D:D Przepisik dziś postaram się wrzucić. Pozdrawiam Trzymajcie się ciepło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jej, Sylwia, byłam pewna że wkleiłam link... http://www.goscinneprogi.pl/kulinaria.html Gosikka, zależnością płci dziecka od zachcianek bym si nie sugerowała, ja całą ciążę miałam smaka na słodkie. Na ostre zresztą też :) No to rzeczywiście już nie fasolki. Ja nie wytrzymałabym tak długo żeby nic nie powiedzieć :) A popupel to KOMPTER :D Postaram się rozpisać wieczorem, teraz lecę zrobić obiad. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, szkoda, ale najwyżej wykorzystam Cynamonka :P:D Nieźle załatwiłaś Tonię :classic_cool: Mi też się dywany same nie chcą poodkurzać :O Ale jest jeszcze małż, i Jaś - uwielbiają razem odkurzać (zwłaszcza ten drugi :D) Sylwuś, muszę zeskanować zdjęcia, to wam wyślę :) Mjorku, u nas nie ma fajnego wyboru. Co prawda nie patrzyłam jeszcze na bliźniacze,ale nawet spacerówkę peg perego kupowałam nową na allegro, bo u nas żaden sklep nie miał. Tylko te polskie koszmarki głęboko-spacerowe, których szczrze nienawidzę Fajnie byłoby ci upuec sernik - z Łodzi masz nie tak daleko :D Jaaga, nie planowane, ale chciane - odstawiłam anty z założeniem, że jak będzie, to git. No i jest - 1+1 gratis :D Śmiejemy się z męzem, że my to jesteśmy szczęściarze - nawet z dziećmi się na \"promocję\" załapaliśmy. Tylko trochę się boję, bo jak to powiedział mój gin \"ciąża bliźniacza, nie jest ciążą fizjologiczną i jako taka musi być traktowana jak ciąza zagrożona\" :O Ale tylko kobiet rodzi biźnięta i jest ok, więc u nas nie może być inaczej :) Z budową wszystko wg planu - nie spieszymy się, bo też nie ma do czego. Umowę na przyłącze gazu ziemnego mamy z datą realizacji IV-VI.2009, więc i tak bez gazu się tam nie sprowadzimy, bo nie byłoby ciepłęj wody. Podłączać gaz płynny na kilka miesięcy się nie opłaca, więc będziemy wykańczać normalnie, i myślę, że na późną wiosnę/wakacje damy radę się przeprowadzić. A jak gaz się opóźni, to odłożymy przeprowadzkę. Gosza, ja z Jasiem miałam podobnie - nie chciałam nikowmu mówić, bo mogło być różnie...a nie zniosłabym tłumaczenia, że już nie jestem w ciązy :O Wszystko się może zdarzyć, ale jest coraz lepiej (odpukać!!! ) Czuję się lepiej i wogóle :) JAsiek ma łatwiej - może powiedzieć \"laptop\" :D:D, Sprwadzilam, mówi \"komutej\" . Jasiek przed chwilą patrząc w okno: \"Bajdzo zimno jest. Ale nie mamy na to wpływu...\" :D:D Skąd on te teksty bierze? :D Gadam z nim normalnie, ale chwyta w lot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, no i dobrze. Dzieci są najważniejsze!!! Resztą można sterowac jak się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, Ty to jednak cwaniara jesteś ;) Parapetówkę razem z pępkowym zrobisz :p ciacho średnia cukinia (obrc, wydrążyć, zetrzeć na tarce, odlać sok – nie wylewać go. 2 jajka czubata szkl. cukru 2 czubate szkl. mąki pół szkl oleju (niepełne) 3 łyżeczki cynamonu 4 łyżeczki kakao mielone goździki ?(szczypta) cukier waniliowy 2 i pół łyżeczki proszku do pieczenia Wymieszać. Jeśli jest b. suche dodać sok. W blachę. Ok godz. w temp. 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×