Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana oliwka

FACET MNIE OSZUKUJE-CO ROBIC?

Polecane posty

Gość to tylko jaaa23
zalamana oliwka sama widzisz, to taki typ ktoremu brak odwagi, chroni swoj tylek klamstwem, dla niego sklamac to pikus, nie ma wyrzutow sumienia bo mu sie upieklo/udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówiłaś mu, że nie zniesiesz kłamstwa i że przez nie rozpadł się Twój poprzedni związek.. i on nagle zaczął kłamać.. to może żebyś go rzuciła... Druga teoria która mi się nasówa :)... Może jakiś "mądry" kolega poradził mu jak postępować z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno co to znaczy kochamy sie bardzo. Moze Ty tak. Jak sie kocha to sie nie kłamie. Otwórz wreszcie oczy i zacznij myśleć. Nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley - b o juz naprawde niemoge. Jak mozna być tak naiwnym. A potem za pare tygodni napisze ze puścił sie z jej koleżanką i będzie płacz. Ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
to myslicie ze nie ma juz dla niego szansy-nie zmieni sie? Obiecal niby ze to ostatni raz itd...nie wiem juz co myslec o tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno Ty mnie osłabisz dzisiaj. Ile jeszcze potrzebujesz takich obietnic zeby zmądrzeć? Sory ze tak ostro, ale moim zdaniem potrzebujesz wstrząsu. Zastanów sie.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka Ty patrz na ffakty a nie słowa. FAkty. TO sie liczy a nie wciskanie kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być...
no t masz przedsmak tego, jak będzie wyglądać życie u boku tego typa. Jedno kłamstwo, oszustwo i w tym wszystkim naiwna Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa 3
Witam!Pomuzcie mi...mam faceta i jestesmy ze soba bardzo dlugo mamy dziecko,on pracuje z Niemczech,przyjezdza raz na 3mies.Ale jak juz przyjedzie jeden dwa dni jest super potem mowi ze gdzies idzie na chwile a wraca mi po kilku godz tel wylancza po jakim czasie.klamie oszukuje i nie tylko.Co mam zrobic??Ja go nie trzymam krotko tylko chce zeby byl normalny i nie klamal nas a to bardzo boli mnie i dziecko ze tak postepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola22WWA
Słuchajcie jak chcecie sprawdzić faceta to przeczytajcie jego smsy. Skorzystałam ze strony szpiegsms.tk i w ciągu dosłownie 5 minut miałam wszystkie smsy męża na komputerze. Zarowno, te które wysłał jak i odebrał. Świetna strona, na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×