Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukusia80

dj na wesele katowice pilnie poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość Marysia i Sławek OPOLE
Witamy , My z mężem mielismy nasze wesele w sierpniu w zameczku w Opolu, gości 94 osoby , wynajęlismy Wodzireja Dj - nietypowego , ponieważ Niechcielismy standardowego grania weselnego - umcy umcy , muzykę ustaliliśmy wczesniej , i ten dj spisał sie na medal , potrafił zagrac nasze melodie - POP , ROCK , RHYTM & BLUES itp. a wszyscy goście sie bawili , Było Kosmicznie . Naprawde szczerze Wam polecamy tego pana dj - jesli ktoś szuka kogoś Nadzwyczajnego , kto robi show itd. . Facet ma terminy zajęte , ale warto próbować . Podajemy jego adres na stronke - www.imprezka.rox.pl . Polecamy na 100% - tak Udanej zabawy przy DJ -jeszcze nigdy nie mieliśmy ! . Marysia i Sławek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ - Agencja - 100 gwarancji
Polecam Dj - a na każdą imprezę z Agencji Pro Music Show - Śląsk Dj na każda impreze. www.promusicshow.com lub 0604 259 718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
www.prezenter.slask.pl Rewelacyjny DJ/Wodzirej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeWesoła
a ja moim skromnym zdaniem Polecam pewnego DJ z katowic , byłam na weselu mojej siorki w zeszłym roku w Wiśle , i tam wesele prowadził ten gość . Było bardzo wesoło i fajnie . podaje adres stronki z wizytówki tego dj . www.imprezka.rox.pl ulkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka 12
Świetny Dj prowadził moją imprezę w Krakowie. Dojeżdża gratis do Katowic. Prowadził Karaoke, zagadywał imprezę. Wpisz sobie "Muzyczne Centrum" w okienko wyszukiwarki albo zadzwoń 508 084 082 Dj na wesele – jazz, swing, muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Śląsk
Zapraszam na stronę www.promusicshow.com tam znajdziecie namiary na dobrych DJ - grają sląsk i okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
Zapraszam na www.dj-nawesela.pl lub www.dj-weselny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Tom
DJ Tom, tel. 0 604 259 718 - Śląsk - www.promusicshow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek i Ania
Ja polecam firme www.imprezyfirmowe.info tel 792 51 75 75 Wesele prowadzili nam w sierpniu , i sprawili się rewelacyjnie. Finansowo tez nie drogo, z dojazdem jakies 2600 zł Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie podawać numerów telefonów w postach.Będą kasowane.:( Jest to zarządzenie odgórne. Żeby nie być gołosłowną: " 03:03 Pani Cenzor Wszystkie posty zawierajace prywatne telefony będa kasowane. Osobom wklejajaćy takie posty nagminnie będziemy kasować prewencyjnie po 20 postów. Kasowane będa takze posty z podawanym adresem mailowym,szczególnie te zamieszczone pod pomaranczowym nickiem. Dopuszczamy mozliwośc podawania strony www. http://f.kafeteria.pl/regulamin.php "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii1988
polecam mojego dja - to profesjonalista do tego przemiły www.djbartii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms. Brightside
Polecam dj`a Radiowego z Muzycznego Centrum info: www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmalwina
ja polecam moim zdaniem jednego z najlepszych DJ ze śląska , Pana Piotrka z Zabrza . www.imprezka.org.pl Ten gość prowadził nam wesele w Ustroniu - Rewelacja , robi show itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Dj Radiowy jest rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkaasiaaa
a ja Polecam fajnego DJ pana Piotra z Rudy śląskiej , on prowadził nam wesele rok temu , muzyka dla wszystkich , zabawy atrakcje i show , było super . Wszystkim sie bardzo podobało . www.imprezka.org.pl tel-501160757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka123
ja właśnie słyszałam że ten Pan Piotrek DJ IMPREZKA z Zabrza jest REWELACYJNY , tylko że ma wiele terminów już zajętych , a o dobrego DJ naprawde jest ciężko , wielu nowicjuszy się teraz reklamuje za śmieszne pieniądze , a skutki tego taniego wyboru potrafią być Makabryczne ! na weselu . Wybiorę innego dj z tej firmy imprezka bo też mają sprawdzonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Impreza
Jeśli szukają Państwo doświadczonego DJ-a, Wodzireja na wsele, sylwestra czy inną imprezę, apraszam do zapznania się z moją ofertą -------------------------------------------------------------------------------- DJ, Wodzirej kilkunastoletnim doświadczeniem, - ogromny repertuar, muzyka dla każdego, - wesela tradycyjne i nowczesne oraz bezalkoholowe, - własne nagłośnenie i bogate oświetlenie, - niezapomniana atmosfera, - program i repertuar do ustalenia, - komunikatywny angielski. tel. 609 42 66 42 Moja strona: www.super-impreza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeL
Witam Oferuję muzyczną oprawę imprez oraz prowadzenie imprez. Dj-Wodzirej, Prezenter, Konferansjer, Instrumentalista Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizowaniu imprez. Profesjonalny sprzęt (Jestem również firmą nagłośnieniową) Ogrom zabaw i konkursów na imprezy okolicznościowe. Atrakcyjne ceny ! Wesele od 800zł (12 godzin imprezy) Impreza okolicznościowa od 350zł (do 10 godzin) Studniówka 1400zł Ceny nie obejmują kosztów transportu (1zł/km) ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ: WWW.ZESPOL-DJ-WESELE.PL TEL. 0-510-627-056 Działam na terenie całej Polski, prowadziłem wesela w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Katowicach, Częstochowie, Tarnowskich Górach, Bytomiu, Gliwicach, Siemianowicach Śl. itp. Jestem legalnie działającą firmą co gwarantuje, że klient nie zostanie OSZUKANY ! Kontakt: F.H.U. "STUDIOMUSIC" Karol Kasperczyk ul. Stoińskiego 2 41-922 Radzionków TELEFON: 0-510-627-056 E-mail: info@studiomusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
zapraszam na moją stronę www.djraff.pl dj wodzirej na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
zapraszam na www.djraff.pl oraz bloga www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djwesele
Witam, w związku z uruchomieniem mojej strony, chciałbym przedstawić swoją ofertę. www.djsosnowiec.com.pl Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona i Lorenz
Witam , byliśmy nie dawno z moim chłopakiem na weselu u mojej kuzynki . Wesele prowadził fajny DJ -Wodzirej Pan Piotrek z firmy IMPREZKA . Wszyscy wybawiliśmy sie do samego rana . Dobra muzyka dla młodych i dla starszych gości .. Wesołe zabawy weselne ze smakiem dobrane . Polecamy tego DJ . Podajemy namiary z jego baneru . w w w . imprezka . org . pl . tel - 5 0 1 1 6 0 7 5 7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dufney
ja również POLECAM tego DJ IMPREZKA , nam sie podobało na weselu wiele rzeczy . www.imprezka.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młota
Nie polecam DJ Jacka Sznajdra - całkowity nieprofesjonalizm i porażka. Podpisaliśmy z nim umowę prawie 2 lata temu, a na 10 dni przed weselem dowiedzieliśmy się od jego mamy, że u nas nie zagra, bo sam idzie na wesele jako gość (na które został zaproszony w czerwcu!). Nic nam nie powiedział, nie odbiera telefonów, zero kontaktu! Przysłał niezorientowanego zastępcę, który nie robi zabaw, na których nam najbardziej zależy i na które goście się szykują! Zostaliśmy na lodzie!! Może i dobrze gra, ale po co komu takie nerwy zaraz przed weselem? I gdzie my teraz znajdziemy dobrego DJ'a?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djwesele
Witam, tytułem wstępu spotkała Państwa przykra sytuacja. Proszę podać termin wesela, może będę mógł pomóc. Zapraszam www.djsosnowiec.com.pl Pozdrawiam, Marcin Grzelec -DJ tel.: 511 454 065 E-mail: m.grzelec@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj raff
Zapraszam na moją stronę jeśli szukają Państwo DJ Wodzireja na swoje wesele WWW.DJRAFF.PL oraz Blog WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL. 609499766 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 609 499 766 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.797141388 strona internetowa www.djravi.bnx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×