Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukusia80

dj na wesele katowice pilnie poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość Dj Martin
Dj/Wodzirej Martin - zapraszam serdecznie do mojego świata zabawy ;) www.djmartin.net.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propozycja dj i wodzirej Grzegorz Świstuń jego strona www.grzegorzświstuń.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie podpatrzeć w agencji Playdjs, myślę, że taki dj zawsze świetnie sprawdzi się na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wpadnij na targi ślubne 5 lutego są, właśnie w Katowicach. My tak nasz zespół znaleźliśmy. A do tego udało się też Wódkę Weselną zamówić, bo Polanin się wystawiał. Takie targi to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla par polecam zajrzeć na www.dj-sebastian.pl/ Dj, który rozkręcał moje wesele, moi znajomi, rodzina do dnia dzisiejszego pozytywnie wspominają moją zabawę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczny DJ!!! Znakomicie prowadzi zabawę. Wszyscy się świetnie bawili podczas piosenek i gier. Goście ciągle powtarzają, że nie zapomną tego wesela do końca życia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy DJ Pride!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wziąć pod uwagę świetnego Dj Pride, który pół roku temu profesjonalnie się zajął całą oprawą muzyczną, a także światełkami. Efekt finalny wszystkich rozwiazań zdał egzamin, a goście przy dynamicznej muzyce świetnie się bawili, a pan Robert to gość z dużą klasą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na przyjęciu również zagra Dj Pride:). Poorientowałam się trochę w temacie i ma naprawdę fajne opinie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie DJ PRIDE godny polecenia... Miła i przyjazna współpraca, goście weselni do dziś wspominają świetną zabawę i miłą atmosferę. Gorąco polecamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtynka
A ja mogę wam polecić pana Macieja Wilkanowskiego www.djmw.pl - korzystałem z jego usług na impezie firmowej i naprawdę było doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktujcie się z Dj Pride. jest super profesjonalistą. Ma chyba wszystkie przeboje. Dla młodych i dla starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćANNA Jerzy
DJ konferansjer aktor i operowo rozrywkowy wokalista to człek ORKIESTRA gral u nas wulkan energi i pomysłów również występował u nas . www.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był wspomniany wcześniej Dj Pride. Nie żałujemy tego. Wprost przeciwnie jestesmy pełni podziwu jego profesjonalizmu u znajomości branży muzycznej oraz tego z jakim humorem prowadził on nasze wesele. Szczerze polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzika
Nie wiem na kiedy szukacie, ale spróbujcie u nich http://www.jurajskaagencjamuzyczna.pl/ . Może akurat będą mieli wolny termin. Teraz to o takie sprawy trzeba się martwić na samym początku, bo potem ciężko znaleźć kogoś na dany termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_grażka
Wejdź sobie na stronę playdjs.pl tam jest kilku DJ'i którzy są na prawdę świetni, doradzą z muzyką a dodatkowym plusem jest to że mają swoje oświetlenie które robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekipa Gem, która prócz zespołu ma również u siebie DJa mega dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam DJ SŁAWEK z Zabrza. Miałam wesele z listopadzie 2017r. Było super -muzyka dobrana dla dosłownie każdego ale zagrał też nasze kawałki. Fajnie prowadził i nie było to absolutnie tylko puszczanie muzyki. To był Dj wodzirej w jednym. Nie pamiętam strony ale Google pomoże dj slawek Zabrze . Na foto wybrałam fototrendy i też polecam chociaż trochę długo czekałam na zdjęcia. Ale za to była foto budka. Wesele było w klub 99 w Katowicach i tam też było ok. Ale jednak najbardziej trafił mam się dj. Booomba po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Gem - baaaardzo fajny facet, zna się na wodzirejce jak mało kto, taki człowiek armia troszkę, fajnie prowadzi imprezy, sympatyczny jest przede wszystkim, polecam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli juz chcecie jakiegoś sprawdzonego DJ, to najlepiej będzie sprawdzić Macieja Wilkanowskiego. Zna się na tym co robi, a goście będą zachwyceni z zabawy, zdecydowanie polecam bo naprawdę bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego DJ od DJ PRIDE. Pozytywna energia, którą zaraża wszystkich gości, urodzony muzyk, nie znam lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Pride, bierzcie w ciemno! Nikt nie rozrusza publiczności anie nikt nie podgrzeje do czerwonośc***arkietu tak jak on!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca DJ Pride - ma niesamowitą pozytywną energię, którą zaraża wszytskich dookoła i sprawia, że wszyscy bawią się wybornie i nie schodzą z parkietu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×