Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukusia80

dj na wesele katowice pilnie poszukiwany!!!

Polecane posty

Gość Jowowiczka
ja dodaje ciekawą firmę rozrywkową która dysponuje ogromną grupą sprawdzonych DJów wodzirejów na wesela . Jest tam pewien gosciu szefu niejaki dj Santi który też potrafi dobrze zabawić gości weselnych . Moi sąsiedzi skorzystali z usługi tej firmy , bardzo zadowoleni są , do dziś wspominają i sie przechwalają jak super wyglądało ich wesele , podaje namiary z wizytówki którą otrzymałam od sąsiadów . www.superdj.slask.pl Oglądałam ich stronke to ciekawą mają ofertę na wesela . także polecam tego dj santi , facet jest podobno the beściak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia666
u mojej siostry grał dj z tej firmy: www.eventform.pl - szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198514
Witam bardzo serdecznie , od 10 lat zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych, posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetleniowy i co ważne długoletnie doświadczenie nie tylko jako DJ ale również jako Prezenter Muzyczny, Konferansjer, Wodzirej. Dzięki temu z moich imprez goście zawsze wychodzą zadowoleni . Na moich imprezach to właśnie wy decydujecie o całym przebiegu imprezy, a jeżeli chodzi o muzykę gram największe hity od gorących lat 80-tych po współczesność, klimaty klubowe oraz wszystko to czego zapragniecie na swojej imprezie. Zapraszam na moją stronę internetową www.czasnaimpreze.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198514
CZASNAIMPREZE.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam DJ masti gral u mnie i bylo swietnie. Jego stronka:www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika857
Najlepszy jest DJ MARCIN, profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy, świetnie zabawia gości a przy nim goście wprost szaleją na parkiecie. Jest również wodzirejem czyli naprawdę można to znakomicie połączyć...Co jest fajne, że tak umiejętnie puszcza kawałki, że ludzie nie mają kiedy odpocząć... Podrzucam linka http://www.djmarcin.com.pl/ jakby ktoś chciał zobaczyć jego ofertę! Godny zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.kamil
Polecam tanio!!!!!!!! Cena 300 zl dj.tel.721706913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
:| aż mi oczy wyszły jak zobaczyłam niektóre ceny tutaj:) na moim weselu grał dj rafał z partyteam.pl i za 2 tygodnie gra u mojej siostry i ja jestem zachwycona, impreza super ale nie kosztował 300zł :) nie wiem czemu ale ja bym się chyba nawet bała takiego dja hehe :) a tak poważnie to moja impreza była super, wprawdzie nie kosztowała mnie mało bo za dj zapłaciłam 2000 ale było warto, zabawa, karaoke... wszyscy szaleli do rana, a po 2 to nawet typowa imprezowa muzyka była bo taką chcieliśmy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remik_olga
no właśnie, my wybraliśmy z narzeczoną dj Tomka z Agencji eventform.pl - rzeczowy, tani na pewno nie, ale za to w cenie profesjonalne nagłośnieie i ośtwietlenie. Rozbawili mnie w ogole dj'e z ktorymi rozmawialismy wczesniej, niektorzy mieli gorsze wzmaciacze niz ja mma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djravi
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów .Proszę wejść na stronę djravi.bnx.pl czytać komentarze .pozdrawiam djravi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda para
Samanta 20 i olek 24 DJRAVI GRAŁ U NAS NA WESELU W PRZEWODNIĄ SOBOTĘ 06-04-2013 REWELACJA WSZYSCY GOŚCIE DO NAS PODCHODZILI I PYTALI SIĘ GDZIE ZNALEŹLIŚMY TAKIEGO DOBREGO DJ PO PROSTU Z INTERNETU BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO OSOBIŚCIE DOPIERO SPOTKALIŚMY SIĘ NA WESELU WSZYSTKO ZAŁATWIALIŚMY PRZEZ INTERNET I TELEFONICZNIE SUPER OŚWIETLENIE I NAGŁOŚNIENIE ALE PRZEDE WSZYSTKIM MUZYKA DLA STARSZYCH MŁODZIEŻY PO PROSTU SUPER OCZEPINY GOŚCIE NIE MOGLI WYTRZYMAĆ ZE ŚMIECHU BARDZO ALE TO BARDZO POLECAMY DJRAVI SUPER SUPER SUPER WESELE Z TYM DJ REWELACJA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge Ci polecic dj ktory gral i bawil wszystkich na moim weselu we wrzesniu 2012 .Fajnie prowadzil i swietnie wyczuwa ludzi. jego stronka: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania świeża żona
a nam sie bardzo spodobał fajny wodzirej z katowic DJ Piotrek , byliśmy na weselu u kuzynki i stwierdziliśmy że koniecznie musi poprowadzić nasze wesele , Na naszym weselu dj wykazał sie jeszcze lepszą pracą i nowymi zabawami . Polecamy kogoś na wysokim poziomie i z długim doświadczeniem . tel do dj 501 160 757 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam DJ`a Arass Na weselu grał mi nuty z lat 70 tych, na zawrócenie mu uwagi powiedział, ze on gra już 10 lat i wie co robi, i co chwile powtarzał, ze gra 10 lat jak dziecko, zniszczył mi najpiękniejsze chwile w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek12213
Witam Dj Aras z rudy śląskiej lepiej sobie odpuść. Puszcza stare przeboje, po zwróceniu uwagi, ze umawialiśmy się inaczej, stwierdził, że gra już 10 lat i wie lepiej, ale pusty parkiet mu nie przeszkadzał, kompletny brak profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj to najgorsza rzecz na weselu, byłam na 2 weselach z djami dla mnie to jakaś masakra!!!! wole oszczedzic na czyms innym ale mieć porządną orkiestrę. Dj i wesele to nie porozumienie :o jak będe sie chciała pobawic to pojde na dyskoteke... wszyscy ci co mają dja, niech nie myslą że mieli fajne wesele, przy wodce wszystko jest fajne :D no ale co goscie maja powiedziec? sory yyyyy był dj i nie fajnie bylo, bo w ogole to on nie mogl puscic dedykacji bo twierdzil ze tego nie ma wiec wszyscy co maja dj, gratuluje wybrancow, ktorzy na odwal puszczaja beznajdzijne piosenki a goscie nie maja innego wyboru MUSZĄ się do tego bawić! tylko dlatego bo młodzi chca oszczedzic bo dj wezmie pare stowek i porblem z glowy, no coz ciesze się ze nie mialam takiego wesela, ciesze sie ze z tesciowa wojne toczyłam bo chciala mi jakiegos frajera wodzireja wcisnac :o za 1000zł to już w ogóle śmiech na sali. młodzi co jeszcze myślą zastanowcie się, czy warto dolozyc do zespolu ktory gra na zywo czy wziąć jakiegos pajaca ktory udaje ze jest cool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeżeli młodzi decydujecie się na Dj-a to naprawdę uważajcie ! Profesjonalistów, którzy dysponują najlepszym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym niestety jest w Polsce mało, większość to typowe grajki, które niestety mogą całkowicie zepsuć wesele. Osobiście bawiłam się na kilku weselach z dj-ami i niestety tylko na jednym było świetnie( ale w porównaniu z tamtymi trochę kosztował ). Dj ok 35 lat ponoć z 16-letnim doświadczeniem i naprawdę zrobił robotę. Nie będę tu pisać o kogo chodzi, żeby nikt nie posądził mnie o kryptoreklamę :) Ja z narzeczonym biorę ślub w przyszłym roku i również go weźmiemy. Umowę już mamy podpisaną także jest zaklepany hehe. Tani nie jest bo kosztuje nas 2500 zł, ale za to wiemy, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. W cenie mamy pełne prowadzenie wesela, oczywiście nagłośnienie, oświetlenie, dekorację sali światłami, bańki , dym przy pierwszym tańcu :) projektor do wyświetlenia naszej prezentacji, oczepiny, zabawy i karaoke. Przy niewielkiej dopłacie ( ok 400 zł ) możemy mieć również skrzypce lub saksofonistę podczas wesela. Rozważamy to i chyba się skusimy :) także moi drodzy co mogę doradzić...nigdy nie bierzcie dj-a poniżej 1500 zł, no chyba że po znajomości bo dj-e, którzy sporo inwestują w swoją firmę zawsze cenią się wyżej. Napiszę na pewno opinię po weselu, ale mam nadzieję, że nasz Dj spisze się równie dobrze jak na weselu znajomych. Pozdrawiam i życzę równie trafnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra niech będzie...podpowiem tylko , że nasz Dj jest na pierwszej stronie po wpisaniu w google: ' dj na wesele ' Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jan tez bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djarass
Na tyle stać tylko szefostwo lokalu Pod Dębem z Bytomia za wystawienie negatywnej opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z was może byc takim dj sławkiem,djravim,djmastim,djmarcin,djarass itd,itd :o darujcie sobie,nie dajcie sie nabijać w butelkę i nie płaćcie "puszczaczowi płyt" czy "informatykowi"z laptopem 800-2000zł ... przecież to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na DJ. Jacek Sznajder Za 2 tygodnie mam wesele umowę podpisałam rok temu i do tej pory cisza po za 3 -ma sms-ami że niby wszystko ok. Zero kontaktu nie odbiera telefonów od 3 miesięcy i odpisuje wiecznie ze nie ma czasu . Nie ustalone nic jaki pierwszy taniec,gdzie jest wesele , na którą ślub kompletnie nic . 3 dni temu pisałam sms-a i znowu cisza .Na szybko musieliśmy szukać dj-a żeby nie puszczać na weselu z laptopa i jaki wstyd. Polecił mi go kolega który był na weselu i było ok 2 lata temu i co się wydarzyło od tego czasu nie wiem. Zero kontaktu a strona jaka podaje na necie to do jakiegoś dj-a na pomorze do którego dzwoniłam i mówi ze go nie zna i wyłącza telefon . Uważajcie na tego człowieka a ten z pomorza jeżeli jest uczciwy to niech mu sprawę założy chyba że to jakaś spółka oszustów. Jak macie podobną sytuacje z tym człowiekiem to szukajcie lepiej Dj-a jak nie chcecie być rozczarowani i na innych blogach można spotkać takie same sytuacje co mnie spotkała już z 2011 roku. Nie mam żadnego celu żeby robić mu na złość ,ale żebyście się nie stresowali tak jak ja . Przepraszam za byki ,ale jestem w szoku po tym wszystkich jak znalazłam inne wpisy a wesele za 2 tygodnie i nerwówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia i mareczek
tak jak już wyżej pare osób napisało , żeby zamawiać tych najlepszych - DJów - czyli tych najbardziej znanych z wieloletnim stażem pracy oraz polecanym przez lokale itp rzeczy . Jesli ktoś z czystej chytrości wynajmuje pseudo dj - dyletanta - puszczacza laptopa - i płaci mu 600-1000zł , to chyba z góry wiadomo co to bedzie za poziom i jak bedzie wesele wyglądało ! . My z mężem znamy wielu djów weselnych , i naprawde uwierzcie nam że z 20stu DJów których przez cały rok weselny spotykamy na weselach - to najwyżej 3-4 są profesjonalistami którzy znają sie na rzeczy i szanują klientów i potrafią rozbawić różne towarzystwo , ale taki dj = wodzirej kosztuje powyżej 2000zł , wiec każdy ma wybór - zapłącić .1000zł i potem gryżć język na weselu , czy zapłacić 2000zł i mieć spokój . z wyborem dobrego foto -video jest całkiem podobnie ! tutaj działają proste mechanizmy ! TANIO = BYLE JAKIE GÓwno , drożej płacić jest wielka szansa że nie bedziesz żałować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z wercią
przedmówczyni ma rację , tanio - równa sie byle co . Ja na moje wesele wynająłem zespół za 7.000zł , znam ten zespół bo byłem na weselu wcześniej jak grali . na poprawiny zamówiliśmy znanego dj i też dużo kosztuje , ale wesele robi sie raz w życiu , wiec musi być niezapomniana impreza . Ja bym nigdy na wesele nie zamówił taniego dj za 1tys zł ani też taniego zespołu za 2.500zł , wiadomo że jest to nisza art. za takie pieniądze . steffano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna0286
Ja już jestem w prawdzie po własnym weselu, ale ostatnio miałam okazję byc na dwóch (jedno w Piekarach Śląskich, a drugie w Dąbrowie/Sosnowcu), i na obu grał Dj Adrian, chłopak około 30 lat, ale baaardzo sympatyczny, i rozkręcił niesamowicie małe wesele, bo na 30 osób, ludzie nie schodzili z parkietu. Widziałam, że pary jeszcze narzeczeńskie, do niego startowały(pewnie zapytać o termin). Jako, że świadkowałam na tym weselu, to wiem, że cena baaaardzo przystępna, a zabawa-rewelacja. Z przyjaciółką, która 3 sierpnia wychodziłą za mąż, troszkę tych dj się naszukałyśmy, odwiedzałyśmy pełno stron itp, ale w końcu wybrałyśmy i było super. Ma stronke jakbyście chciały skorzystać djadriannawesele.pl, w razie pytań, możecie pisać, chętnie pomogę, sprawy weselne to mój "konik" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj na  wesele  Dj Mario
DJ -Prezenter muzyczny -wodzirej-imprezy ,wesela ,urodziny ,imprezy firmowe,bankiety ,studniówki ,komersy,itd nagłośnienie-oświetlenie-efekty www.mariodj.pl tel:605-544-248 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×