Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

no witam. właśnie nastawiłam ziółka. Monika już cię mam, ha ha:) co jak co ale ciebie basiuczekk w życiu bym nie skojarzyła po imieniu i nazwisku, dobrze że to same zdjęcie wrzuciłaś też na naszą pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek, ja mam lykac przed sniad, obiadem, podwieczorkiem i kolacja po jednej tabletce, a przed II sniadaniem mam chrom na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio (czyli rok temu w CLO) dostałam ananasa. wybrałam jedno opakowanie i już więcej nie kupiłam. po pierwsze, uważałam że go nie potrzebuję (i miałam rację), po drugie- szkoda kasy- wilę więcej owoców jeść, a po trzecie- miałam straszne zatwardzenia:P:):):). tym razem powiedziałam od razu że nie chcę żadnych zapychaczy i jest ok, głód mi raczej nie doskwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam je raczej na szybsze spalanie tłuszczu i przyspieszenie przemiany materii, stosowoałam diete bez tych tabl. i nie miałąm jakiś zadawalajacych efektów, także wolę się faszerowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to nie są zwykłe wypełniacze. jeśli tak to może i ja zapytam przy następnej wizycie o ten specyfik:) też niech mi szybciej się ten tłuszczyk spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chrom od 3 dni. ale za kazdym razem kiedy weme tabletke to od razu mysle o slodkim, tak bylo wlasnie dzis z markizami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się ten topinulin nazywa, activ czy jakoś tak mi się o oczy obiło. mój teść (120kg wagi) też go brał i wiem, że wtedy całkiem ładnie mu kilogramy leciały:) chromu nie biorę, bo mnie do słodyczy raczej nie ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc basiuczek:) 🖐️ zabka nazywa sie topinulin aktive kossztuje ok 16 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Ja coś dziś znów nie w humorze:( Za oknem znowu zimno, szaro, mokro... do tego jeszcze mój mąż chory, w nocy gorączka 38 a teraz do lekarza go wysłałam, żeby jeszcze nas nie zaraził ehhh ... wszystkiego się odechciewa, a ja tymczasem idę robić rybkę po grecku na obiad ale postaram się zaglądać no i mój ambitny plan ze spacerem nie wypalił, przez tą WSTRęTNą pogodę a i chyba pilates zacznę ćwiczyć, bo podobno (tak czytałam) jest nudy i prosty a efekty zdumiewajace, nie odczuwa się mięśni wykonując ćwiczenia, tylko następnego dnia trochę bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam. dopiero jem śniadanie, ma niezłe opóźnienie dziś, ale jakoś w wannie tak długo mi zeszło. u mnie też zimno i wietrznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo:) ja tez juz po sniadaniu. zaraz zabieram sie za nauke bo kurcze jutro exam poprawkowy mam... ;-/ u mnie tez okropna pogoda ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny dzien... Zyc sie odechciewa... SPAC :) :) :) Usypiam wlasnie corcie, a pozniej idziemy do rodzicow na spacerek i gołąbka :) Bede dzisiaj robic paszteciki i tak sie zastanawiam czy mozna dodac do ciasta cos zamiast smietany? Nie zamierzam sie nimi objadac, robie glownie ze wzgledu na dzieciaki i mezusia... Choc przyznam sie bez bicia, ze uwielbiam... Nie stosuje zadnych wspomagaczy, ale mam ochote wyprobowac jakiegos spalacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ... no nareszcie, bo juz myślałam ze Cie chandra zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam :) Tez wyslalam Wam zaproszenia :) Zabce i basiuczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już cię ma carolima:) w naszej klasie. fajnie że się powpisywałyśmy, chociaż ta nasza znajomość to tylko taka internetowa:) myślę jednak że kiedyś i w realu może się uda na zapowiedziane lody:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z setką. topik założyła, dziewczyny sie dołączyły, a po niej samej ślad zaginął. nawet fotek na pocztę nie wrzuciła. setka:) odezwij się. wioluszka też przepadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka wrzuć swoją dietę na skrzynkę:) to sobie poczytam i może coś ściągnę, jakąś potrawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam juz na spacerek... :) Mloda nie spala, wiec bedzie tragedia po drodze... chyba, ze zasnie w wozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak tylko znajdę chwilę czasu to przepiszę i wrzucę i pod nick i na skrzynkę. u mnie nudy, zrobiłam pranie a teraz biorę się za porządki. ale będę co chwilę zaglądać:) myślę o kupnie wagi elektronicznej, takiej co i tłuszczyk zmierzy. macie takę??? i jak??? zadowolone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. ja mam elektroniczną, Elemis HCP-3, ale inaczej bynajmniej pokazuje zawartość wody i tłuszczu:), niż ja mam okreslone w :)\"swoich papierkach\":) także tylko uzywam ją do ważenia, na pozostałe wartości wogóle nie patrzę wg moje wagi, wychodzi, że mam więcej wody i więcej tłuszczu, ale lekarz mierzy mi to aparatem przypinając do ciała takie klamry więc pewnie pomioar jest dokładniejszy ogólnie wystrczyłaby mi tylko zwykła waga elektroniczna bez takich bajerów a teraz zmykam, bedę później ehh... mąż wrócił od lekarza i co się okazało.. ma grypę jelitową i dieta przez trzy dni, tylko kleiki, albo kaszki mleczno ryżowe już wolę swoją diete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m 1982
skąd jestes bo chce wiedziec gdzie aktualnie panyje ten rodzaj grypy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabko kofana
czekam niecierpliwie na Twoją dietę,koniecznie wrzuc tu ,na topik,dziekuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkagrubiutka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkagrubiutka30
hejka! Dzis poczatek mojej diety.Waze rowno 100 kg.Masakra wiem.Szukam wsparcia i mam nadzieje ze mnie przygarnieie na wasz topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulabrzydula
Oj dziewczyny...tak czytam...czytam...i sama nad sobą się zastanwiam....jeszcze w sierpniu ważyłam 70 kg....teraz 90...masakra...zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny ! widze ze macie determinacje, zeby zacząc odchudzanie, to świetnie. i oczywiscie im więcej Nas tym lepiej:) mam nadzieje ze sie przyłączycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×