Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

a ja tam Carolime rozumiem jak nic tez sama mam niewiele czasu zeby zajc sie soba, bo wszytsko jest wazniejsze, a to dziecko a to dom , a to z dzieckiem do lekarza:) na szczescie maż mni eduzo wyręcza no i od jutra wreszcie" wyrwe sie z domu do ludzi " :), bo naprawde mozna dostac swira od ciaglego siedzeni a dzieckiem w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, trzymam za słowo. mam nadzieję, że znów będą spadki wagi, oczywiście odnotowane w tabeli. więc wiecie, jutro na wagę i znów do walki z tymi wstrętnymi kilogramami "słoniny":P:P:P pamiętajcie, że ja ważę 88kg i mam na myśli również siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dzis muszę iśc wczesniej spac, bo jutro 6.45 wstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tego Ci zazdrosze Moniczko!!! Ja juz nawet kombinuje czy by corci wczesniej do zerowki nie poslac, umie sie podpisac, literki zna :) Poznalaby nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że "słonina" nikogo nie uraziła, sama mam jej pod dostatkiem:), nawet chętnie się podzielę :) Monika, wyśpij się. jutro ważny dzień. powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIUCZEK, CAROLIMA lepiej zacząć od dziś:) :D:D:D:Dco masz zrobić jutro zrób dziś, co masz zjeśc dziś zjedz jutro :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz dzis nic nie jem, z godzine temu zjadlam ostatniego batonika :) malutkiego :P powodzonka jutro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spokojnie dzisiaj juz nie jem, to co zjadlam w ciagu dnia by wystarczylo na tydzien... Ale dzisiaj przynajmniej bez slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka nie martw sie ja mam humor zaje... i umiem się smiac z sibie i z innych też :D Beatka ja też nie myslalam ze tak szybko do pracy pójdę:) ale nadarzyła się okazja to korzystam, a tak miałam czekać aż pójdzie mała do przedszkola, wtedy to ju zbym zupełnie ześwirowała, tylko ni ewiem jak teraz z tą dietką bedzie, bo ni ebede miala czasu zeby tak jej przestrezgac jak bylam w domku to sobi eszykowlam co tylko chcialam ew. drugie wyjscie, jak sie wezme za robote to sama z siebie schudnę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew. drugie wyjscie, jak sie wezme za robote to sama z siebie schudnę :0 tak bedzie na 100% cos mi kafe nawalalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i po porannym ważeniu jestem zaskoczona:) juz wklejam tabelke; m_1982.......... 26......92,2......87 ..........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........88.......... 168.........15.02.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..71,7......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97.........94...........167........29.01.2008 schudlam pol kilo hhhe :) ale wyczyn :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj, ja tabelki na razie nie ruszam, bo musialabym zwiekszyc wage :( :( :( Masakra, mam nadzieje, ze mi tylko zalega... a nie zamienilo sie w tluszcz... W sumie po dwoch dniach to niby nie mozliwe, ale jednak, dwa kg wiecej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to znów ja:) Basiuczek, jak -0,5kg, jak w stopce masz z 20.02.2008 93kg, a w tabelce pisze 94. trochę się zakręciłam. Carolima, to nie tłuszczyk te 2 kg, ale \"zaległości\"- tak bynajmniej myślę:) ja dziś na wagę wskoczyłam i jest 87,5kg. znów -0,5kg więc się cieszę:) zaraz wkleję tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto tabelka:) m_1982.......... 26......92,2......87 ..........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........87,5........ 168.........15.02.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..71,7......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97.........94...........167..... ...29.01.2008 mam nadzieję, że do 18.03 (następna wizyta w CLO) będzie maximum 85kg :). fajnie by było. czyli jeszcze 2,5kg do zrzucenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka grauluje spadku i basiuczek tobie tez:) Carolima a ty sie ostro do pracy zabieraj 8) nad sobą a ja pierwszy dzien w parcy 6 h szkolenia i siedzenia w jednej pozycji masakra:) ale są dwie przewry na kawke i na obiad wiec normalni emge sobie dalej dietke trzymac i jesc o tych samych porach co obecnie wiec chyba sie za bardzo nie zapuszcze tylko do przodu pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jestem:) i jak pierwszy dzień w pracy (na szkoleniu) przeżyłaś. fajnie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie szybko zleciało, oby praca tak szybko mijała:) to bedę szczęśliwa tylko najgorsze poranne wstawanie , narazie na 9.00 chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 9??? to super, można pospać. gorzej jakbyś musiała na 6 być już w pracy. fajowo, ja też dzwoniłam, ale narazie nie ma wolego etatu. byłam też w biurze architektonicznym i w gminie, więc powoli biorę się za załatwianie formalności związanych z budową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka napisalam narazie na 9 chodze, bo po szkoleniu na 6.00 bede zapindalac :) 8 h ew. na 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale coś za coś:) powstaję sobie o 5.00 to bede miec dluzszy dzien:P o cale 3h, bo zazwyczaj wstwałam o 8.00:) no i co miesiąc saldo na koncie bedzxie sie zwiekszalo :) a to ju zwystarczająca mobilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×