Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

jasne że tak:) sorki że tak przepadłam ale allegro mnie wciągnęło. wczoraj i dziś prawie internetu nie miałam więc teraz nadrabiam:) ale spoko, już wyłączyłam. teraz idę ziółka zaparzyć, ale będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zbieram się do spania. jeszcze jak zawsze przed snem poczytać Stephena Kinga muszę. ja nigdy się nie nauczę, czytam horrory, a potem boję się oczy zamknąć do snu:P dobranocka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeej od przedwczoraj nikt sie nie odzywal? pewnie zajęte :) ja sie wlasnie wybieram do ginia na cytologie, od razu na badanka i po tabsy. dzis znow wolne od pracy jeee. lecem na wage, moze cos sie zmienilo, moze przytylam :D milego dzionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tez zaczelam wlasnie odchudzanie wiec milo mi bedzie jak mnie przyjmiecie do Waszej ekipy walczacych z kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecie :) Mam duzo do zrzucenia bo 30 kg :( Za odchudzanie zabieram sie chyba z 10 raz - owszem wczesniej tez mialam jakies sukcesy ale na krotka mete Teraz mam silna motywacje bo moj przyjaciel w maju sie zeni wiec musze schudnac aby moc kupic sukienke i nie wygladac jak hipopotam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaa
dziewczyny! najlepsza motywacja na świecie--> oszaleć na punkcie jakiegoś przystojniaka który nie zwraca na was uwagi :P na mnie działa tylko to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Zaby
zauważyłam w stopce Twoją dietkę.Czy mogłabym prosić o dalszą czesc: obiady i kolacje ? Dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę dodać dalszego ciągu dietki w profilu bo coś mi nie działa:( ale reszta posiłków jest zamieszczona na forum na 76 stronie, czy jakoś tak. sprawdź sobie bo na bank gdzieś tam jest:) Witam serdecznie nowe forumowiczki i powodzonka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) coś znowu wszystkie zabiegane. ja też od rana w biegu, a to z autem wymienić olej i filtry, a to do banku i na kawkę do znajomych bo się im córa urodziła. i tak zeszło. niestety dietkę dziś trochę zaniedbałam bo jakiegoś doła złapałam:( ale już jest ok. poczytałam troszkę i przeszło :] a co tam u was słychać ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja tylkko na chwileczke:) jak uda mi się corcie uspic to wpadne i tropszke napisze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem:) uśpij córcię i wpadnij, to coś pogadamy. ja będę za jakieś 30min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja mam chwilkę wytchnienia:) a więc od jutra zaczynam już pracę na 6 ide :( a nawet jak chodziłam na szkolenie to nie odczuwałam glodu, chyba nawet jadłam mniej niż powinnam:) a i jeszcze jedno, byłam wczoraj na zakupach i kupiłam sobie spodnie rozmiar 44>>> wczesniej 46 było lub 48 w zalezności odf numeracji i firmy:) czyli sukcesik już jest:) i tez tak mi sie zdaje ze mi cycuszki spadaj ą, bo takie mieekie sie robia i wiszace :( ale dobry stanik czyni cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurcze, tak mnie nogi bolą.... bolą to jest malo powiedziane ! nie to ze stopy tylko jakby mięśnie w udach, boshe, przeciez dzis tyle az nie latałam :P cos ostatnio cichutko u Nas nieprawdaż?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdaż, prawdaż ale ja ni emam za duzo czasu jak zaczelam prace:) jak wracam , to musze troszke w domu pogarnąc, jakiś obiad zrobic na nastepny dzien, a to sie z dzieciątkiem pobawic i wieczorkiem jak mi si eudaje to zagladam, a przynajmniej bede sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawiatura mi zmienila jezyk i zamiast z zrobilo sie y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spac ide dobranoc dziewczynki:) jak jutro bedę mieć siłę i czas to zajrzę do Was:) P.S. a co się dzieje z Setką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jakoś tak nastroju nie mam od paru dni. Ciężko mi też z dietką bo cały czas o jedzeniu mysle i pożarłabym wszystko. Nawet spałaszowałam crispy rollsa Milky way bo nie mogłam sie powstrzymać. Cały czas podjadam. Ach... cieżkie dni nastały dla mnie. Musi minąć i bedzie dobrze. Dziewczynki ja wam życzę oby żadne pyszności do Was nie przemawiały i żebyście pokus nie miały. Teraz włoski farbuję i zaraz spać idę. Moniko, gratuluję nowej pracy i życzę małego głodu Zaba ja też mam ciężkie dni, ale po deszczu przychodzi słońce. A gdzie reszta dziewczyn, Carolima trzymaj się dietki choć wiem że to trudne. Buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów puściutko:( a szkoda, bo chwilkę czasu wolnego mam. u mnie też dietka tak sobie, nie chce mi się jeść i to najgorsze, bo na samą myśl mi się niedobrze robi. jeszcze niecałe dwa tygodnie i znów wizyta w CLO. dzisiaj waga pokazała 87,5, mam nadzieję że do wizyty będzie 86 a nawet 85:) ale 2,5 w niecałe 2 tyg to raczej nierealne więc zostaję przy 86. a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak zwykle sama. nic nie chcę mówić, ale nasz topik chyba umiera śmiercią naturalną. jak tak dalej pójdzie to nawet nie będzie sensu zakładki otwierać. a skoda, w grupie zawsze raźniej:) ok, spadam. będę zaglądać. teraz zadzwonię do rodziców więc będę za godzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu nie ma sie co dziwic, cieplej sie zaczyna robic, wiec wybywamy na powietrze :) moj bilans jedzenia jest dzis straszny... zjadalam 2 male byleczki z danio, 2 paczki malych chisow stix (o zgrozo) bylke polslodką, mentosy owocowe.... to wszystko. jedyne czego sie w diecie trzymam to nie jem nic po 17-18. jak wracam z pracy o godz 19 to nie jem nic. dzis kupilam sobe 2 pary spodni i jestem straaasznie happy :D:D:D pozdrawiam i wracajcie do Nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem. słoneczko przyświeca i aż się nogi na dworek rwią same:) ale pogadać nie ma z kim.:( szkoda bo te nasze spotkania na forum motywujące są bardzo, a tu motywacja coraz słabsza:( jutro znów wielki dzień- ważenie:) mam nadzieję, że będzie 87kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo racja. ja naprawde jak tu mniej zagladam, to wiecej jem... ehh szkoda gadac... jak ja bym chciala tez doswiadczyc sukcesow na swojej wadze :D gratuluje ze tak szybko i ladnie Ci sie udaje schodzic z wagi :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo te nasze pogawędki na kafe bardzo pomagają- bynajmiej w moim przypadku tak jest:) jakieś przepisy dietetyczne, porady i przede wszystkim wsparcie:) - są bardzo ważne jeżeli chodzi o motywację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o odchudzanie, to mam nadzieję że do wizyty w CLO będzie chociaż 86. spadek -5kg, słabiutko, zeszłym razem zleciałam 7 kg w miesiąc. do wizyty jeszcze 10 dni więc po cichutku marzę o 85:) Monika, Patka, Setka, Wieluszka, Carolima gdzie wy się podziewacie???? Basiuczekk- TYLKO MY NA PLACU BOJU:):p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja piję ziółka i spadam do łóżeczka książkę poczytać, bo widzę że tu znów pustki a monologu to mi się prowadzić nie chce. miłej nocki życzę i wytrwałości w odchudzaniu:) rano dam znać, jak tam waga:( aż się boję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×