Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość Kama_1987
Witam was gorąco! Przypadkiem znalazlam sie na tym forum i chcialam was jakos podbudowac. Mianowice w styczniu 2007 r. wazylam 97 kg pzy wzoscie 159 cm Dlatego zaczelam walczyc i waze teraz 61 kg, czyli 36 w dół :) jeszcze troche przede mna i pewnie dlatego trafilam na Wasze forum. Ale wiem, ze wszytskie damy sobie rade! Trzymam kciuki! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_1987
Zaczelam w styczniu 2007 roku, z pomoca lekarza od chorb metabolicznych, ale od lipca juz do tej babeczki nie chodze, bo jak powiedziala, ze sama dam sobie rade. I jakos idzie ale wolniej, bo juz nie mam tyle, a twedy bylo latwiej zrzucac. Przez jakies 2-3 miesiace meride 10 mg, ale potem okazala sie zbedna :) Jak bedzecie mialy jakies pytania chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):) fajnie ze dołączyłyscie dziewczyny, ciesze sie z mozemy sie podzielić swoja walką z kg :D ja natomiast dalej nie stosuje sie do diety, jem praktycznie wszystko, oczywiscie dalej bez pieczywa i masła i rowniez nie jadam wieczorami (tak po 17). bede zaglądac oczywiscie, choc dzis to bedzie trudniej z tym. ide spac do mojego chlopaka bo mam gosci w domu wiec moze mnie nie byc pozniej powodzonka i pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Własnie jutro mam Jajko firmowe i pprzymierzałam ubranka i weszłam w stara sukieneczkę a zdjęcia wrzuciłam na naszą skrzynkę także możecie wejść i zobaczyć jak wyglądam dziś. buziaki Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka gratulacje, i to taaaaaaakie wielkie jak... Pałac Kultury. :) kiecuszka też fajowa. sama też nie mogę się doczekać aż wcisnę się w moją małą czarną- niestety muszę jeszcze poczekać (jakieś 20 kg :P) bo to rozmiar 38:). u mnie niestety dieta całkiem porzucona- niestety mam ostre zapalenie gardła więc prawie nic nie jem, a jak już jem to raczej te niedozwolone rzeczy (ale w minimalnych ilościach, bo na samą myśl o jedzeniu jest mi niedobrze :(). ostatnio mnie strasznie żołądek boli i jest mi niedobrze (na bank nie ciąża:(). myślę że leki zrujnowały mi żołądek, a teraz antybiotyk jeszcze doszedł, więc jest masakra. muszę iść do lekarza bo może jakieś wrzody mam, czy coś takiego. :(:(:( tak czy inaczej czuję się bardzo źle więc rzadko zaglądam na forum. pewnie wszystkie zajęte porządkami świątecznymi. ja też zwlokłam się z łóżka i aż kurze posprzątałam. jeszcze jedno- na święta przyjeżdżają moi rodzice i teściowie też przyjdą więc mam masę gotowania i pieczenia przed sobą. dziś też zrobiłam bigos- pierwszy raz, aż wstyd się przyznać, bo to już 3,5 roku po ślubie a ja bigosu nigdy nie robiłam.:):):) a co u was kobietki, mam nadzieję że wszystko ok. jeszcze jedno, wtorkową wizytę w CLO musiałam niestety przełożyć z powodu choroby, więc jadę 2 kwietnia. ten termin też będę musiała przełożyć, bo wtedy @ będę miała, a wtedy z domu nie wychodzę i z bólu się zwijam. pozdrawiam, odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka jak ty pieknie wyglądasz :):) ty juz nie masz sie z czego kochana odchudzac:) ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje Zabka i Basiuczek, Jesteeście bardzo miłe i takie słowa bardzo cieszą i motywują. No już schudłam 12 kg ale zostało jeszcze 5kg. Wiem że to juz nie dużo ale ale teraz mam cięzki czas na dietkę. Wiadomo świeta. Ale wiem że i tak trzeba dalej walczyć. Dziś miałam jajo w pracy i był pyszny catering. Podjadłam troszke sałatek i nawet ciasta troszkę skubnęłam. Ale co tam. W pracy mnie wszyscy komplementowali że baaardzo schudłam i wygladam ślicznie. Tak więc motywację mam. Wy też musicie mieć bo widzę że się tu wykruszaja kobietki ale trzeba walczyc, walczyć i jeszcze raz walczyć. Wiem że to nie łatwe bo mnie cholernie słodycze kusza. Niestety waga mi staneła i nie chce drgnąc od tygodnia ani gram. Poczekam , może przyszedł czas na zastój i muszę go przetrwać. Kochane oby święta Wasze były lekkie i nietuczące. Trzymajcie się dzielnie. Jutro jade do teściów a tam internetu brak. Będą kazali mi jeść :( Ale muszę być asertywna. Papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze ..... żadnych czekoladowych jaj Dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamy
podzilisz się jadlospisem i dasz rady,wskazowki? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie Kobietki, Ja zgrzeszyłam w swieta kajmakowym mazurkiem, mmm pycha :) Ale w sobote mam wizytę w sabie i musze teraz się ogarnąc i zrzucic chociaż 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) nastapił mój wielki powrót:) oj dawno mnie nie bylo ale czasu malo i jakas taka wykonczonab byłam:) a po swietach oczywiscie objedzona, a co tam:) pofolgowalam sobie:) Patrycja ty to normalnie struś pędziwiatr jesteś , a fotki super, efekty powalajace:) jeszcze tylko pięc kilo i cel bvedziesz miec osiągnięty ja sobie powolutku trace kilogramy z kazdym tygodniem spadam kg, ale diety juz tak nie trzymam, bo mi sie nie chce szykowac tych posilków wizytę mam w przyszlym tygodniu wtdey sie okaze wszytsko pozdrawiam Was wszystkie i zmykam do pracy sie szykowac obiecuje jutro rano zajrzec, ew. dzis wieczorkiem jak ktos bedzie oczywiscie troszke z bledami pisze ale to z racji tego ze Juleczka na kolanach mi siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czesc, pamietacie mnie jeszcze, nie pisalam bo siadl mi internet , zajrzalam dzis do was i widze pelno wpisow, jak tam diety wasze , m1982 -ile wazysz teraz , u mnie kiepsko z dieta raz potrawie nie jesc prawie wcale i troche schudne a potem jak sie zuce na jedzenie to kilogramy wracaja z nawiazka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
gdzie si podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
jeje Patka to schudlas 12 kilo w 2 miesiace, jak to zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
widze ze Carolimy tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioluszka super ze jestes. Staraj się jesc regularnie 5 posiłków dziennie. małe ale regularne posiłki. Powinno pomóc w spalaniu kalorii i gubieniu kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja jestem na chwilke dzieciatko mi si erozchorowalo od wtorku tylko po lekarzach kraze>>>> wirus jelitowy>>> tylko wymiotuje i biegunka. teraz biedaczka spi a ja z dietka trozke z boku:) ziolka tylko udaje mi si ewypic a posilki to tak jak popadnie dietkowo, ale nie wedlug przepisow:) wioluszka super ze wreszci ejestes:) ja nie wiem ile teraz waze cos kolo 84 moze w sobote sie zwaze to wpisze i moze wreszcie te foty wstawie ) pozdrawiam was i zajrze dzis wieczorkiem jak wroce z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czy odpowiecie mi ile cwiczycie dziennie , ja nie mam za bardzo czasu i tez mi sie nie chce zabardzo ale mysle ze chociaz troche , czy trzeba tylko skakac czy takie spokojne -np. brzuszki czy rowerki wystarcza , i ile minut , czy wystarczy 10 minut ale codziennie czy juz odpuscic , m1982 - czy pracujesz czy zle przeczytalam wczesniejsze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
100 -kilowej tez chyba nie ma , czy wszystkie juz tak schudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czesc, czy bedzie dzis ktos ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no wiec jak z tymi cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
wczoraj i dzis cwiczylam kolo -15 minut i bola miesnie bo zastoje straszne, na wiecej nie bylo juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no nie ma nikogo szkoda n bo mialam chwile czasu , ide z dziecmi na spacer i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no wiec to tak jak mam czynny komputer to zadna nie chcwe ze mna pisac,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wioluszka, J anie cwiczę bo mi się nie chce i nie mam siły na ćwiczenia. Ale pustki tu. Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie jest 100KILO? gdzie ta dziewczyna?!?! poczytałam forum i bardzo Ci kibicuję. jesteś świetną dziewczyną, mądrą i taką serdeczną. nie rób sobie już krzywdy, swojemu ciału. czekam na Twój wynik ZDROWEGO ŻYCIA. ile schudłaś? jak tam nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×