Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość 100 kilowa

Witam. mam nieco ponad 20 lat...100kg...zapasłam się tak, że aż wstyd, objadanie, słaba przemiana materii, zamiłowanie do słodyczy - jestem gruba nieatrakcyjna i od jutra muszę to powoli zmieniać. czy mogę liczyć na Waszą pomoc? kiedyś schudłam z 102 na 85....dla osoby o wzroście 166cm to pewnie te 85 to masakra a dla mnie była to już "rewelacja"...tak więc muszę muszę muszę....wezmę się za siebie, tak by do lata było lepiej...i żeby w wodzie nie wyglądać jak foczka :/... Serdecznie proszę o pomoc, wsparcie, Wasze historie i o trzymanie się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
o matko..kobieto, co Ty ze sobą zrobiłaś.Obleśna jesteś i tyle, to ci nie wystarczy jako motywacja, jezuuuuu jak można tak się zapaś??????Ile można żreć, nie wierzę że młoda dziewczyna może sobie sama coś takiego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kilowa
najwidoczniej można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie wstretni
do lanvin masz jakis problem?bo widze ze sie czepiasz sama pewnie jestes spasiona i wygladasz okropnie.Wazne jest to ona widzi jak wyglada i chce to zmienic.Jesli masz sie czepiac to sie lepiej nie wypiwadaj!Ja sie chetnie przylacze.Mam malutko do schudniecia ale bede czytac i wspierac cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kilowa
dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kilowa
kurcze jestem w sumie bardzo zaskoczona, spodziewałam się raczej ludzi tylu "wyśmiać i dowalić" fakt- jest powód by mi dowalić, ale fajnie jest usłyszeć, że ktoś jest "po mojej stronie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki jest niby powód by
Tobie dowalić? przecież masz motywację, chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia i komfortu psychicznego - tak trzymać ! trzymam kciuki, dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100kilowa... nieprzejmuj sie ta lanvin...ona jest nienormalna ze takie rzeczy Ci pisze... po pierwsze jeśli jest taka mądra, to niech sama walczy z tyloma kilogramami, co z tego ze ktos widzi ze ma za duzo, skoro tak trudno sie przemoc i wziasc za siebie...rozumiem Cię, bo sama czuję się fatalnię, codzienie sobie obiecuję, że bedzie dobrz, ale niejest!:( proponuje jak narazie dietkę dla Ciebie 1000-1500kcal i duzo ruchu na swiezym powietrzu zacznij od spacerkow, napewno pomogą, a wlato osiągniesz przynajmniej wagę 80 moze nawet 70kg... zalezy od motywacji;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!! Służę wsparciem! Wiem jak to jest ważyć ponad sto kg... Sama jeszcze poltorej roku temu wazylam prawie 108 kg, przy 159cm... Wtedy wzielam sie w garsc i schudlam do 76, bylo cudownie, ale zapomnialam sie i dobilam do 96... Odchudzam sie znowu od 2 stycznia i teraz waze 89kg :) tobie tez sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kilowa
tak chyba zrobię, a nie przejmuje się takimi osobami bo....jak ktoś wie jakie jest odchudzanie, to nigdy by innemu tak nie mówił , nie w taki sposób, a skoro to jakaś niepoważna osoba to...niech sobie rozmawia co chce :D hihihihi...od jutra zaczynam...boję się..umówiłam się już na biegi z koleżanką, kupiłam czerwona i zieloną herbatkę, zapasy słodyczy (ukochanych) ...... kupilam razowy chlebek...i mam doła i tak bo pewnie sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kilowa
carolima!!!! jak to robisz, że tak dobrze Ci idzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ci radzila isc do dobre
dobrego dietetyka. Potrzebujesz bata :) takiego do pilnowania. Jak bys sie wziela w garsc to do lipca spokojnie moglabys zrzucic 20 kg a pozniej jeszcze 20 i byloby okay. tylko musisz wlozyc troche pracy. 1000 kcal na dzien plus cwiczenia, np. rowerek stacjonarny - mozna juz kupic za 200 zl - i 40-60 minut przy dobrym filmie. Ja tak schudlam 5 kg w ciagu miesiaca. A ty powinnas wiecej bo masz wiekszą nadwage niz ja. Zycze Ci powodzenia. Na pewno Ci sie uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już u niejednego...nawet jeździłam regularnie przez rok...schudłam 6 kilo :/ dieta wymyślana a droga i nic nie warta.... :/ ehhh muszę sama sobie poradzić. o ile jest to możliwe w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam oj
3 miesiace temu 103 kg a teraz 89 :D i dalej leci w doł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doluj się...moim zdaniem nie stawiaj sobie celow, nawet jak zjesz cos niedozwolonego to przejdz z tym do porzadku dziennego i np. zjedz mniejsza kolację, ale zjedz:) uda sie, jesli uwierzysz ze sie da! głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak narazie po prostu wdrażaj sie do dietki, nie stawiaj sobie celów, dzis zjem jablko i tyle, bo tak pociągniesz GÓRA 2dni,a potem duuuuuuuuuuuuze jojo:o jedz nawet 1500kcal, tylko zdrowo, np. jogurty mleko do 1,5% lepiej chudsze, płatki owisane(dobre na wlosy i paznokcie) i przy tym wszystkim mysl, ze roisz dla siebie wspaniale...ze staniesz sie atrakacyjna, no i pij duzo, dbaj o siebie, a napewno motywacja bedzie!:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz glownie dieta 1000kcal, co prawdaz jednej strony waga \"słabo\" mi spadła, ale jak sie zmierzyłam to wlasnym oczom nie wierzylam 5 cm w biodrach i ponad 10 w pasie :szok: Jak na razie nie moge sie zmusic do cwiczen, ale moze zbiore w koncu sily... Najgorszy byl pierwszy tydzien. Teraz to juz luzik :) Czasami doskwiera mi tylko ten psychiczny głód (na pewno doskonale wiesz o czym mowie...) z tym fizycznym latwiej jest sobie poradzic. Myślę, że na początek duzo Ci pomoze waga kuchenna. Jak sobie szykuje posilek, to wszystko waze, pozniej wpisuje do dzienniczka na www.diety.pl i tam obliczam sobie kcal. Jak wiem ile zjadlam to pozniej latwiej mi zaplanowac pozostale posilki. Nie jem kanapek :) ale biore sobie troche szynki, zjadam ze smakiem i pozniej zagryzam bulka :) Bo wiem, ze jak zrobilabym kanapke to by bylo za dobre, a tak dla przyjemnosci szyneczka, dla zabicia glodu buleczka i jest ok :) W ciagu dwoch pierwszych tygodni mozesz zrzucic jakies 5kg, to na prawde duzo, zobaczysz, ze jest Ci lzej, ze stawy nie bola, latwiej wejsc po schodach :) a to da Ci sil do dalszej walki!!! Wiec na prawde warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mozna z umiarem...aha i kochana pamietaj, wszystko jest do osiagniecia... ja np. postawilam sobie za cel 54 dni postu warzyno owocowego...w ramach wielkeigo postu... jestem pelna nadzieji ze sie uda! takjak Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
no jasne, nie oszukujmy się trzeba nieźle się niekontrolować żeby doprowadzić się do takiego stanu!!I raczej to że napisalam ze panna jest obleśna to prawda, wyobraźcie sobie takie 100 kilowe cielsko.OHYDA!!!A co do mnie to możecie wyluzować, ważę 56 kilo i mam 169 cm.Czyli raczej nic mi nie zarzucicie w tej kwestii.I naprawdę nie próbujcei sobie wmawiać ze takie spasione niunie są fajne, bo nie są.I nie mylcie ładnie zaokrąglonego ciałaka z fałdami tłuszczu bo to nie to samo.No i jak wystarczy Ci to 10 kilowa już jako motywacja czy jeszcze bardziej dosadnie to napisać?Pozdrawiam mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzianika
lavin czy jak tam sie nazywasz... szkoro jestes taka "piekna, chuda i wogole co to nie ty, zakochana w sobie po uszy maniaczka" iec nie wypowiadaj sie w takich kwestiach. dziewczyna szuka osob do pomocy a ty ku*** psujesz nastroj!!!!!!!!!!!!wogole precz stad stara wiedzmo!!! poszla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lanvin: a ty co robisz na forum jesli nie walczysz z tluszczem? Nikt sie nie pytal jak twoim zdaniem wyglada 100-kilowa osoba. Sa 2 mozliwosci: 1. sama jestes tlusta i sie pod pomaranczowym nickiem wyzywasz 2. siedzisz o lisciu salaty albo na innej kopenhaskiej i zolc zalewa ci mozg W obu przypadkach serdecznie wspolczuje :o A tobie 100 kilowa i innym dziewczynom zycze duzo wytrwalosci :) Na wiosne bedzie lepiej :) a latem... hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la ...cos tam...mów co chcesz :D jak pocieszasz się tym, że kogoś obrazisz to obrażaj do woli...może tak sobie jakieś niedoskonałości rewanżujesz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
witam ja mam tez duuuuuuzy problem i ciesze sie ze jest ktos z kims mozna pogadac wspierac sie damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushellka dziękuję :) la...cos tam chce być "super" chwalić sie jaka jest ...no może jest ładna i atrakcyjna kto wie.... ale jedno jest pewne - zachowania dobrego to nie wyniosła z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
dzianika...wariatko spadaj spać a wczesniej idz wyjedż coś z lodówy przed snem żeby Ci waga rosla w nocy ....kolorowych snow krowo tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×