Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

damy sobie rade...może nawet na coś się zdadzą słowa la coś tam... :) kto wie :) a jeść mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
100 kilowa mimo wagi jestes rozsadna osoba co proponujesz zawsze to lepiej sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzianika
rowniez dziwuszki zycze powodzenia, na pewno dacie rade :))) a do lawin, a moze najpierw sprawdzisz czy tan misiaczek ci nie zwiał! z twoją resztka mozgu! milego wieczorku kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanelam na wadze i.......
ja chodze na silownie 3 razy w tygodniu po 1,5h do tego mysle o jakiejs diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
oooo....błąd, zaimek osobowy z dużej litery do twojej osoby się nie odnosi lalka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wioluszka: to jestes ewenementem jak na ciebie ruch nie dziala. Ruch i brak slodyczy i waga leci. Chyba ze ktos jest chory... A sama dieta.... Po takim czyms tylko zwisy niestety, ale dla kazdego to co sobie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
100-kilowa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie ze ruch nie dziala poprostu musi bydz dieta bo wiem ze za duzo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już zarys jakiejś tam diety.... myślę, że kilka zasad które tam są jest takie nawet nawet..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
no to całe szczeście pewnie takie jak ty tuczniki są w stanie wyjesc zapasy tygodniowe calej rodziny, naprawdę dzięki ci 100 kilowa że tego nam osszczedzilaś...ale jeszcze się zastanów moze jednak jakas mala bula z kielbaską przed snem, dobrze ci to zrobi na nerwy przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ja bardzo szybko hudne i szybko przybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nawet sama dieta nie ma takiego znaczenia jak powrostu nauczyc sie mniej jesc zapanowac nad glodem nawet teraz jak pisze siedze przed komputerem to nie mysle o jedzeniu trzeba sie czyms zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 100kg moze podasz swoje przykladowe menu dzienne to ci cos doradze i powiem gdzie robisz bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
PODSUMOWUJAC MOJE KOCHANE GRUBASY!! ALBO LEPIEJ TLUSCIOCHY:p, WKURZYŁYSCIE SIE BO KTOS NAPISAL PRAWDE, NAZYWAJAC PRZY TYM RZECZY PO IMIENIU.NO COZ WKURZAJCIE SIE DALEJ, TYLKO DZIWNE ZE W TYM CZASIE MOGLYSCIE NA PRZYKLAD POCWICZYC JAKIES BRZUSZKI ALBO COS W TYM STYLU.NIE, LEPIEJ SIEDZIEC I PISAC GLUPOTY O WASZYCH JAKZE WIELKICH PLANACH NA DIETE.WIECIE CO TO DIETA-TO NIE ZADNE PLANY TYLKO CIEZKA PRACA, A WY TU TYLKO GADU GADU.BUAHAHAAHA NAPRAWDE WSTRZASAJACE I URZEKLA MNIE WASZA HISTORIA:pWPADNE DO WAS JUTRO.PA GRUBASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
do wszystkich co chca schudnac zawsze lepiej trzymac sie razem bo przed znajomymi nigdy nie przyznalabym sie ze mam problem a przed wami moge sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lanvin: przeginasz :O A czemu ty siedzisz tu zamiast robic brzuszki albo spalac kalorie z mezem? Dla mnie twoje wypowiedzi przestaja istniec, bede cie po prostu ignorowac, bo ciezko rozmawiac z kims kto nie ma nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
CENTKA...BEDE A CO ZABRONISZ MI:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
DO CENTKI NA DOBRANOC->OJ JAK JA JESTEM IDIOTKĄ TO KIM TY JESTES KRETYNKO?BEZMOZGIM PUSTAKIEM ALE Z NADMIAREM TLUSZCZU:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
teraz się wypowiem coś na temat diety ;) co mogę polecić z własnego doświadczenia: 100 kilowa - może z tej diety skorzystasz...mi pomogła, ale wybór pozostawiam Tobie. 1) nie ograniczaj maksymalnie jedzenia, bo to pomoże na krótki okres czasu, a kilogramy wrócą za jakiś czas, jak tylko zaczniesz jeść "normalnie" 2) dużo wody niegazowanej - ona sama w sobie oczyszcza organizm i zapełnia żołądek 3) Jeść często a w małych porcjach (ok 4-5 razy dziennie - chociaż tego ja osobiście nie robiłam, bo jakoś mi lepiej wychodzi w trzech posiłkach) 4) Polecam dietę niełączenia, która tak mocno Cię nie ogranicza w rodzaju spożywanych pokarmów i w ilości - oczywiście wszystko z umiarem (zdrowsze produkty) Dieta niełączenia polega na nie jedzeniu w jednym posiłku węglowodanów z białkiem (czyli np jak jesz miesko na obiad, to juz tylko z surówką, jak jesz ziemniaczki to juz bez miesa, a surówka tez moze być). Zresztą na temat tej diety znadziesz duzo informacji w necie... 3) Jedz ananasa - ale świerzego jak najczęściej (od czasu do czasu moze byc z puszki, ale ten zawiera cukier!!!). Ananas jest najlepszy jak po zakupie polezy jeszcze kilka dni w domu ;) Ja przy takiej diecie i początkowo bez ćwiczeń schudłam 10 kg w 1,5 miesiąca, z tym ze ja nie jadłam wogóle pieczywa - jedynie wasa, zero ziemniaków...za to jadłam duzo surówek... Na takiej diecie możesz być przez całe życie. Nie osłabia organizmu, a pomaga go wyregulować... Tylko wiadomo, ze gdy powrócimy do jedzenia zeczy sprzed diety, to waga prędzej czy pozniej wróci... Jak juz schudniesz, to pamietaj o ruchu. Wtedy on jest najwazniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
no rany.... ale sie popisalas analfabetko...świerzego...buahahahahaha zajrzyj może do słownika ortograficznego co kmiotku i sprawdź jak się pisze świeŻego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie pod rany.... Dieta bez gwaltownego ucinania porcji i jedzenia, bo wtedy - jak pisala wioleczka - chudnie sie szybko ale i szybko sie tyje. Sport jednak zalecalabym od poczatku - na tyle ile kto da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
@lanwin nudzi ci sie? idz zgub pare kilo i wroc tu jak bedziesz wazyla 53. pochwalisz sie nam wtedy jak to wyladnialas przez te 3 kg no bo przeciez waga w zyciu najwazniejsza i tylko po tym sie ludzi ocenia... @100 kilowa spokojnie, wszystko bedzie dobrze, uda ci sie i jesli tylko wezmiesz sie za siebie za jakis czas wyrobisz sobie piekna smukla sylwetke, wszystko zalezy od ciebie. wierze ze wytrwasz, a odpuscic nie mozesz bo wtedy wszystko mozesz jeszcze pogorszyc. wiec do roboty :) trzymam kciuki za ciebie i bede wspierac jak sie da a przy okazji i ja zrzuce pare zbednych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanelam na wadze i.......
nie, my jestesmy kobietami z nadwaga ( wieksza lub mniejsza) , ty jestes flustratka, ktora ma problemy sama ze soba. przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
proszę...lalka jednak czytać potrafi...wow!!! Mój błąd - moja sprawa! Jak cię razi to okulary załóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejcie trola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
a moze ->rany po prostu tępa jesteś... okulary mi niepotrzebne ale tobie troche rozumu by sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×