Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość lanvin
taaa, na wiosne mushellka na pewno będzie lepiej, wystawicie wtedy swoje cielska na widok publiczny, blehh już mi niedobrze.I niestety zmartwię Cię, nie siedzę o liściu sałaty na szczęście po prostu o siebie dbam i tyle.Albo ąz tyle dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmartwilas mnie :) Dobrze dla ciebie, lanvin! Podam ci miske jak wyjde wiosna na spacer! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
hehehe, mushellka nie wiedzialam że az tak tłuszcz przeslania ci mozg, 84 kilo moze po prostu przestan żrec co grubasku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
oj 100 kilowa nie bulwersuj się tak, moze lepiej coś zjedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje. Ale ja moge tluszcz wytopic, a ty mozgu nie wychodujesz, biedaczku :D Bawia mnie takie osoby .... :o Chociaz nie powinno sie smiac z czyjegos nieszczescia - w koncu to wina rodzicow i otoczenia. Trzeba by wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
moze to i dobrze ze ktos obraza grubasow bede moze miec lepsza motywacie i tak przeciez to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzianika
ty sobie uwazaj na slowka laa.. !!! ja w przeciwnienstwie do ciebie jestem 100% laską, a ty pewnie łazisz w sukienkach pod dupe, zeby chlop od razu mogl .. no wiesz co ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrusza cie takie cos, wioluszka? Bo mnie naprawde tylko bawi. Jak wygladam to tylko moja sprawa. A ze ktos ma z tym problem - jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
no właśnie co dzianika...co chłop by mógł?Nie wiem czy wiesz ale nie trzeba chodzic z sukienką pod dupe jak piszesz żeby chłop od razu mógł...A poza tym skoro ty zadajesz sie z chłopami to widocznie wiesz lepieju.Ja mam męża i jakoś mam inne zwyczaje niż ty.Oj biedaczku, ani zgrabnej lini, ani chłopa...ehh ciężkie wasze życie grubaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kobitki, nie ma co zwracać uwagi na takich ludzi...pewnie to jakaś samotna, bardzo smutna i zrozpaczona osoba, a więc dajmy jej spokój... biedna osoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanelam na wadze i.......
hej moze moglabym sie przylaczyc? mam 24 lata , 166 wzrostu i waze 73kg :( , tragedia !!!! chce wrocic do mojej normalnej wagi 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
co proponujecie moze dieta bo--- wiem ze u mnie z cwiczen nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lanvin: skad w tobie tyle jadu? Naprawde nie wiem czego tu szukasz... Masz super linie, meza to idz spelniac malzenski obowiazek czy cokolwiek i zostaw dziewczyny w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężowi serdecznie współczuję :) ale swoją drogą "zostawmy piękne kobiety mężczyzną bez wyobraźni, bo bardziej wychodzi im patrzenie niż myślenie" jak zwykle są wyjątki :) kobitki chyba pora spać ;) hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wioluszka: dla mnie nie ma chudniecia bez ruchu! Co z tego, ze waga pokaze mniej jak cialo traci jedrnosc? Od samego poczatku odchudzania sie ruszam i dzieki temu nie mam problemu obwislych piersi czy brzucha i z tego co wiem nosze duzo mniejszy rozmiar niz inne dziewczyny o tej samej wadze. To sie naprawde oplaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
taaa 100 kilowa no stworzenie to raczej ty bo ludzie tyle nie ważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzianika
a skad ty wiesz ze ja ani lini ani meza??? musze cie rozczarowac bo jestem w takiej samej sytuacji co ty :P lysa teraz jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chyba każdy może się przyłączyć skoro nawet la...coś tam pisze :) zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak to będzie jutro :) nie poddam się :D nawet jak jakieś dziwne osoby się tak zachowują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
no 100 kilowa do ciebie to facet musi miec faktycznie duuuuzo wyobrazni zeby sobie wyobrazic ciebie bez tych fałd tłuszczu, OMG chyba nie am takich facetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sobie myślisz i kim jesteś....jesteś bezczelna. ale widzę, że pomaga Ci to. może w małżeństwie się nie układa...kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
100 kilowa zanim pójdziesz spac to nie zapomnij coś wszamac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
co jakis czas sie odchudzam iznowu tyje nieraz cwiczylam ale nie mam czasu a u mnie to nie mam nic z cwiczen bez diety nawet nie chodzi o jakas tam diete ale zeby zapanowac nad objadaniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
oj widzisz nasz grubasku wręcz przeciwnie układa się jak najlepiej w moim małżeństwie...bęc i co głupio Ci, zaraz przytulę się do mojego Misiaczka i słodko sobie zasnę a ty co najwyżej przytul się do paczki chipsów...no cóż zrobić, jaka waga takie życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
te...la....lalka, chyba wyposzczona za bardzo jesteś, organizm mózgiem zaczął się żywić!!! Polecam się dokształcić troszkę, bo inteligencją to Ty nie powalasz... ...a od puszystych wara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza metoda na takie osoby jak lanvin jest po prostu ignorancja. do 100kg TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI, dasz rade kobietko.mialam podobny problem ale sobie z nim poradzilam,potem fakt z pewnych przyczyn poluzowalam i znowu walcze.moze z troche mniejsza zmora ale znowu walcze.uwierz w siebie a na pewno sie uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanelam na wadze i.......
lavin czy nie uwazasz, ze zdecydowanie powinnas udac sie do terapeuty? masz jakies problemu w podswiadomosci, dzieci w szkole ci przezywaly, maz cie bije ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×