Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

:) fajnie, że rozmowa kwitnie :) ja już po spacerku...tylko po zakupy poszłam,a za chwilkę idę po owoce.... niestety nie dla mnie tylko dla sąsiadki ;) życzę Wam miłego dnia i trzymam kciuki za wasz wszystkie :) ciekawe jak będę się czuła za godzinę dwie..... hmmm kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioluszka, ja Ci zycze bardzo dobrze i dlatego cieszyloby mnie jakbys to przemyslala. Nie wytrzymac 3 dni na ostrej diecie czy 2 tygodnie na kopenhaskiej czy innej kapuscie tylko zamiast tego zmienic to, co w naszej diecie powoduje, ze tyjemy. Stopniowo. Tak zeby nowe zasady byly norma. Mysle, ze tylko tak mozna uniknac jojo. Co ci z 10kg na miesiac, jak miesiac potem masz je znowu na sobie, czesto pewnie z plusem... To jak zmarnowac 2 miesiace, kiedy moglas chudnac wolno i bez wiekszego wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po basenie... ale z facetem to nie plywanie :D. Nawet nie wiecie ile sie musialam nagimnastykowac i mu nauciekac zeby w godzine chociaz te 50 dlugosci przeplynac Ale dobrze mi to zrobilo! Teraz siedze i czytam do pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
mnie strasznie miło zaskoczyło jak mama szwagra ostatnio mowi do mnie:niunia jak Ty ładnie wygladasz ,chyba sporo schudłas,jak to zrobiłas??:D motywuje takie cos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
ide na spacer z dzieckiem,to tez zawsze jakis ruch:) wpadne tu póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja tez koncze musze wylaczyc komputer bo to strasznie wciaga nic nie moge zrobic bo tylko tu zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
postanowilam naprawde i musze wytrzymac wszystko zmieniam po1 dzicku schudlam i wytrzymalam 5 lat a teraz nie moge i tak wlasnie mam 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
wlasnie nie mam o tym z kim pogadac a z mezem sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
narazie dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_5111
100kg polecam Ci książkę p. Anny Ciesielskiej .Bez głodzenia się schudniesz.I nie jest to dieta gdzie na sniadanie piję się kawe a na obiad je liść sałaty tylko można jeść porcje takie jak zwykle tylko przyżądzone w odpowiedni sposób, który polega na kolejności dodawania różnych przypraw. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, wczoraj mi sie cos popsulo z kafeteria, a Wy zescie tyle nastukaly??? Szok!!! Ale zaleglosci nadrobilam :) Widze 100, ze jak na razie jest dobrze :) Z tym podjadaniem po dzieciach to tez mam problem... Mam potworne wyrzuty sumienia, jak musze wyrzucic chleb..., ale nie zjem, ani nie wysusze, bo dzieciakom smaruje maslem... Ja po sniadanku, za godzinke drugie :) Wlasnie macie stale pory posilkow? Ja staram sie trzymac 9, 12, 15, 18-19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
do 100-kilowej w czym u ciebie tkwi problem tycia bo ja wiem ze za duzo jem z nerwow a u ciebie bo to jest 1-pierwszy problem do rozwiazania przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm problem nie wiem sama w czym tkwi.... może z nudów jem, obżeram się, na pewno nie z głodu, tu raczej łakomstwo.... mieszkam jeszcze z rodzicami..i przez jakieś pół roku tak będzie, bo potem będzie praca, kolejne studia.... a może będzie jeszcze gorzej jakjuz zamieszkam z narzeczonym... :/ on uwielbia jeść i dużo je...a jest szczupły, a raczej normalny... ja chyba się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
to podobnie jak ja tez jem a własciwie jadłam z nudów byle by cos w ustach było:O teraz własnie bede jadła obiadek,dzis same gotowane warzywa:marchew ,kalafior ,fasolka:) mam dzis odwiedziny kolezanki i dzwoniac powiedziała ze wpadnie z piwem ale zastrzegłam jej ze mozemy wypic drinki bo zawsze to nieco mnie kalorii niz piwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja po pracy :) już piszę co jadłam i co jem bo chyba takie dostałam pytanie staram się nie łaczyc białka i weglowodanow i to przynosi u mnie duzy efekt rano na sniadanie weglowodany czyli np 2 tosty z dzemem, kawałek placka drożdzowego, musli z chudym mlekiem itp 2 sniadanie owoc obiad to albo zupa albo kawalek ryby, miesa plus surowka podwieczorek owoc jogurt albo coś w podobie kolacja białkowa np twaróg, sałatka grecka, serek wiejski mniej wiecej tak to wyglada nie pije czerwonej herbaty pije mase kawy ze słodzikiem i chudym mlekiem (mmmmmmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje, uraburasiusiu! :) Wynik wspanialy :) I uswiadomilas mnie, ze sama z siebie robie diete nielaczenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalenal na wadze i ......
czesc dziewczyny, wlasnie zaczynam dzien :) dojechalam do pracy, teraz sniadanko bylam wczoraj na silowni, z trenerem uzgodnilam plan cwiczen na najblizsze 3 miesiace , zobaczymy coz tego wyjdzie :) a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez powiem co zjadłam.... :) 2 jajka rogala suchego zupę buraczkową 2 jabłka to tyle :) do jutra do śniadanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
hello grubasy...wróciłam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
Ja tez się przyłacząm. mam podobny problem 157 cm wzrostu i startowałam 87,8. Po dwóch tygodniach 1,5 kg do tyłu. Kupiłam rowerek stacjonarny i zawzięcie pedałuje. Narazie po pół godziny 3 razy dziennie. Więcej nie daje rady. Najgorsze odkąd zaczełam ćwiczyć mój apetyt wzrósł o 100%. Mój organizm się broni heheh żeby przypadkiem za mało nie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
100 kg jak minął dzionek?? Mam nadzieje że upór nie zmalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara zetkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej 🖐️ nie moglam wysiedziec nad ksiazkami wiec wyskoczylam jeszcze na 1h na super zajecia ze swietnym kolesiem p.t. \"brzuch-uda-posladki\".... ajajaj, jak mnie wszystko piecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara zetkin
czesc dziewczyny czytalam was troszke i powiem wam ze zaciekawilo mnie to co piszecie nawet wiecej mialam troszke ubaw... z niejakiej pani L,,,,,hm,,,, moze i owa osobka nie jest ,,grubiutka,, ale piszac tu zapewnie zakapleksiona osoba nie koniecznie z nadwagi,,, na ogol dziewczyny ktore nie maja nic sobie do zarzucenia a w szczegolnosci z nadwaga nie zawracalyby sobie glowe piszac tu,,,kochana pani L,,, poczytaj sobie wiecej faktow jakie kobietki wola panowie? czy chudzinki,wystajace zebarka,czy tez przy kosci?(fakt za duzo tez nie za dobrze)ale czy czasem nie lepiej zastanowic sie coz jest tego przyczyna a nie oceniac,,,wiec kochane kobietki powiem wam jedno nie zwracac uwagi na pania L ,,, pozdrawiam cieplutko i przylacze sie chetnie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
CzESC CHCIALABYM Z WAMI POGADAC ALE NIE MAM CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
klara zetkin...jaka tyt głupiutka jesteś to nawet nie wiesz...A co do tego dlaczego tu siedzę, to bardzo proste...no z kogo można się tak pośmiać jak z grubaśnych słoników w damskim wydaniu, które każdą fałdę tłuszczu tłumaczą tym że faceci lubią ładne okrągłe cialka.Tak!!!Jasne ładne i zaokrąglone, czyli takie co mają ładną zgrabną pupkę, fajny biust i śliczny kobiecy brzuszek a nie zwały tłuszczu na sobie!!!Ale co tam tłumaczcie sobie tak dalej i tak jesteście obleśne, obrzydliwie tłuste.Miłego wyżerania z lodówki wam życzę moje słoniątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×