Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

ten ktoś chce tylko wprowadzić zamęt...napisze byle co, byle tylko zostać zauważonym...Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że powiecie że jestem
ale ja nie chce wprowadzac zamętu!!! taka prawda w czasie ciązy tyjesz potem to zostaje facet nie chce grubej idiotki która ma podkrążone oczy i nie ma ochoty na seks - szuka nowej laski a Ty zostajesz sama z bachorem Jeszcze nie jest za późno - usuń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej mam tylko jedno pytanie-ty piszesz o sobie/z własnego doświadczenia? Bo wydajesz sie być osobą albo bardzo skrzywdzoną albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że powiecie że jestem
nie pisze o sobie tak jest ------- dobrze jej radzę a nie uważasz ze tak będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że powiecie że jestem
albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem że powiecie że jestem
ale o czym tu gadac?????? co mam założyc topik caroline ma usunąc ciąże!.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można poprosić o usunięcie tych wpisów, ale chyba lepiej po prostu je ignorować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miłej nocki Wam życzę:) Ja uciekam, muszę się choć trochę zdrzemnąć zanim moje szczęście zacznie walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
Staramy sie okolo 9 miesiecy i jak narazie nic.W lutym wybieram sie do lekarza na badania. Jak dobrze sie wygadac komus ehhh I od przyszlego cyklu zaczynam sprawdzac tempke.Z tego co wyczytalam to codziennie rano i zapisywac.Bede musiala nastawiac sobie wczesniej zegarek:) A moze macie jakies sprawdzone albo podslyszane sposoby na zajscie w ciaze? Pozdawiam PS A jak mam sie zrobic na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sianko po prostu zarezerwuj sobie nick :) Sposoby na zajście w ciąże? chyba jest tylko jeden;) Pozdrawiam wszystkich ja uciekam do pracy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sianko, musisz wejść u góry w preferencje i tam rozpracować punkt A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to mierzenie temperatury się sprawdziło:) Ja robiłam to codziennie rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianko dokaładnie tak jak napisała baderka:) przepraszam że nie wyjaśniłam troszkę się śpieszyłam:) Dzis mam sporo pracy... wiele osob chce nauczyc tańczyc (to jakiś szał tańca z gwiazdami i you can dance :) ) i trzeba ich przyjąc... pozatym musze znaleźdz dobą nauczycielkę tańca nowoczesnego...ale nie wiem czy dziś się to uda- a więc troche pracy jest:) Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...aż się zdenerwowałam czytając niektóre wpisy... Ja nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciąże, niektórzy może nawet użyli by słowa wpadka, ale kojarzy mi się zbyt negatywnie i dlatego ja go nie używam. Mama 20 lat, studiuje dzienni, mój narzeczony również. Planowaliśmy ślub na lato 2009, a tu taka miła niespodzianka i plany trzeba było przyśpieszyć:-) Mimo, że dziecko całkiem zmieniło moje plany życiowe, mimo, że wprowadziło wiele zmian i zamętu w moje życie, nigdy nie chciałabym cofnąć czasu i teraz wiem, że gdyby nawet było to możliwe postąpiłabym dokładnie tak samo. Najważniejsze jest chyba to, że rodzina to zaakceptowała i nawet moja mama (o dość konserwatywnych poglądach) gratuluje i pomaga jak tylko może. Teraz tyle słyszy się o kłopotach z płodnością...jestem wdzięczna, że mnie to nie spotkało:-) Gratuluje wszystkim przyszłym mamą jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytajcie dziewczyny głupot tego popaprańca, to jakaś patologia... Ja na razie nic nie chce sobie wmawiać, czekam do poniedziałku i zrobię test. Bardzo dziwnie się czuję. No nic, zobaczymy... Caroline, dobrze że lekarz przepisał Ci duphaston, ja dzięki niemu mam syna :)) Niestety po luteinie poroniłam biorąc 3 tabletki dopochwowo na noc, więc wydaje mi się że jest dużo słabsza od duphastonu, jeśli będę teraz w ciąży to każe sobie to właśnie przepisać, luteiny do ust nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×