Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Gość sysoid
A właściwie po co mi dziecko? jeden debil więcej w rodzinie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
"A właściwie po co mi dziecko? jeden debil więcej w rodzinie" to nie ja napisałam ktoś się pode mnie podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysoid - spokojnie wiemy, że Ty takich głupot nie pisziesz :) tylko szkoda, że na takim fajnym topiku się tak złośliwie podszywają! Może zaczernij sobie nick? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie wiem po co się tu podszywają... :( sysoid - naprawdę mocnooo trzymam kciuki !!! :):):) Ja jestem dziś wykończona... zasypiam na stojąco heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem dziśwykończona, ciężki dzień w pracy:( A jak byłam na Twoim etapie ciąży Karolina to po powrocie z pracy szłam spać, wstawałam na kolacyjkę i znowu spać:) To jednak dobrze mi się wydawało, że ktoś miał dziś testować:) Jak trzeba to poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę przyznać, że też jestem jakaś zmęczona.. jajnik mi rozwala, głowka dalej ćmi.. może to nie ciąża tylko coś innego, ale byłam u ginekologa i mówił, że wszystko ok. nie wiem już co mam myśleć i chyba od natłoku myśli jestem taka padnięta. póki co czekam do soboty i robię test... miłej nocy wszystkim :) Belluci czekam na jutrzejszy wynik i tzrymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Faktycznie jestem strasznie śpiąca i to 24h na dobę :D Ale jakoś muszę dac radę szkoła sama się nie poprowadzi :) Belucci naprawdę mocno trzymam kciuki! Baderka - Dominika już śpi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi już sobie smacznie moje maleństwo:) Ostatniej nocy zrobiła mi miłą niespodziankę i obudziła sie tylko raz na chwilkę:) a ja głupia zamiast spać to tylko czuwałam i czekałam kiedy maleństwo da znać, że już nie śpi:) Do nieprzespanych nocek można przywyknąć-ja nie przespałam całej nocki tak gdzieś od 7 miesiąca ciąży, jak mała była na tyle duża, że mogła solidnie kopnąć to dawała sie już mamie we znaki:) Przeważnie tak koło3-4 nad ranem i tak jej zostało do dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ja jakoś wolę ten topik - tą atmoswerę heh :) Dzisiaj moja siostra dowiedziała się o ciąży i jest na mnie zła bo od mamy... faktycznie powinnam jej powieidziec ale zupełnie zapomniałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja mam brata bliźniaka i jemu nie musiałam nic mówić, sam wiedział:) a ten październik to dopiero początki, pewnie się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży, szczególnie na początku byłam tak zakręcona i roztrzepana, że potrafiłam jadąc rano do pracy wsiąść do autobusu, który jechał w przeciwnym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...:) Ja dzisiaj lecę już spac... jestem staaaasznie zmęczona i tak chce mi się spac:) dobranoc i buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Ja już w domku - dzisiaj wyjątkowo wcześnie:) Ale dziś pogoda zimno,szaro i ponuro...przynajmniej u mnie ;) ale trudno takie uroki zimy... Pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) ale sie przed chwilą wygłupiłam:) Od rana nie działał mi internet i jak wróciłam z pracy to też na modemie nie migały te światełka co zwykle...Więc ja zaraz za telefon i zadzwoniłam do dostawcy internetu, żeby zgłosić awarię:) A pan na to, żebym wcisnęła przycisk na modemie, bo pewnie jest wyłączony... I faktycznie tak było:) Ciekawe czy będą dziś jakieś dobre wiadomości:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do stwierdzenia, ze październik to fajny miesiąc to ja podpisuje sie pod nim obiema rękami...bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że moja Dominika została "zmajstrowana" w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście październik to dobry miesiąc- ja się w nim urodziłam :P Belluci dasz wreszcie znać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczynki:) Ja też dzisiaj jakies kłopoty z netem mam - niby jest,ale go nie ma...heh :) teraz jakoś działa. Belucci - czekamy na wiadomości od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to na siebie wybitnie uważaj:) a ta pogoda faktycznie paskudna, już lepiej chyba by było, gdyby przyszedł mróz jak na zimę przystało, przynajmniej by to świństwo w powietrzu wymroziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi, bo znów przeczytałam gdzieś na forum, że jak jest się w ciąży to w moczu pływaja jakby farfocle - to prawda czy ktoś sobie coś wymyślił? i gdzie jest belucci miała dać znać :( i uważajcie na siebie bo słyszałam,że w Polsce znów grypa żołądkowa panuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem musze na siebie uważac - i napradę uważam a mimo wszystko coś mnie łapie...ehh:( Dokładnie - w zimę powinien padac śnieg! heh A ja dziś u dentysty byłam.... mój koszmar ale nie było źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×