Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Witaj sysoid :) Na ten temat niestety nie mogę się wypowiedziec - może baderka coś wie na ten temat?? ja tego u siebie narazie nie zaobserwowałam... Ja też czekam na wiadomośc od belucci a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentysta brrr... ja niestety też musiałam iść raz w ciąży, a że nie zdecydowałam się na znieczulenie to nie wspominam tego miło:( sysoid, ja tam żadnych farfocli u siebie nie widziałam, jedynie jak już wiedziałam o ciąży to na powierzchni tego co nasiusiałam pływały takie jakby tłuste oka jak w rosole...Sorki za określenie, ale chciałam to jak najlepiej zobrazować:) belucci-odezwij się:) A teraz ciężko nie być chorym, bo wkoło wszyscy kichają i smarkają...I najgorsze, że przychodzą z chorobą do pracy i zarażają innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że trzeba nasiusiać do szklanki żeby to zobaczyć i podobno coś tam małego pływa. wydało mi się to dziwne na początku ale teraz już nie jestem pewna bo w dwóch miejscach czytałam ale nikt też nie potrafi tego konkretnie potwierdzić... no i uważaj na siebie ***caroline*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to chodzi o wzmożone wydzielanie śluzu? Bo ja miałam go dużo przez całą ciąże, był taki mleczno-biały i za każdym razem jak zanosiłam mocz do badania to na wyniku miałam napisane "liczne pasma śluzu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak się okaże, że jestem w ciąży to sprawdze na sobie jak narazie czekam do soboty i juz dostaję nerwicy, może zrobię już w piątek..:Da pogoda i u mnie kieopska pada i wieje lepiej się z domu nie wynużać brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój śluz jest teraz mleczno-biały hmmm...i wciąż mam te same objawy jak wcześniej a mój prawy jajnik żyje własnym życiem od 4 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a miałaś tak wcześniej czy te objawy, o których piszesz to po raz pierwszy? ...Bóg zapłać komuś, kto wynalazł odciągacz katarku fridę...Nie dalibyśmy rady bez niego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak pierwszy raz, nigdy tak długo nie bolał mnie jajnik i nigdy jeden, śluz mam biały od ok 7 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to w piątek/ew.sobotę się okaże:) A Karolina chyba poszła spać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomniałam dopisać, że i tam na dole jaest tak jakoś ciasno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim teście jest napisane, że moge go wykonać 19 dni po domniemanym zapłodnieniu. u mnie to mogło mieć miejsce albo 15 albo 16 stycznia nie pamiętam teraz dokładnie :) więc w sumie mogłabym już robić i korci mnie strasznie ale chyba jeszcze poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czekanie to wykańcza, pamiętam po sobie, ja byłam taka niecierpliwa, że zrobiłam test tydzień przed okresem (bo niby napisane na nim było, że powinien już wykazać ciążę) i oczywiście był negatywny i wtedy trochę się podłamałam i sobie odpuściłam...Także moja ciąża była dla mnie małą niespodzianką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest tak z kimś o tych sprawach pogadać, bo ile można gadać facetowi a i przyjaciółka ma już czasami dosyć.. dzięki dziewczyny :* Baderka oby to jednak była ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ***caroline*** jeszcze nie śpisz ?:)dzięki naprawde pomagacie mi przetrwać ten okres oczekiwania. ale powiedziałam sobie, że jak sie okaże,że to nie dzidziuś i test będzie negatywny to się nie załamię ale wtedy mój skarb nie zna dnia i godziny i lepiej, żeby zawsze był gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze:) A mój mąż to miał mnie dosyć jak czekałam na termin okresu i nakręcałam się coraz bardziej i widziałam u siebie mnóstwo objawów, co chwilę mierzyłam temperaturę i biegałam oglądać piersi...Miał ze mnie niezły ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysoid - wiesz na nas zwsze możesz liczyc:) Nie śpię jeszcze - dziąsło mnie męczy... jak już mówilam byłam dziś u dentysty i teraz strasznie mnie dziąsło boli...:( nie wiem czemu... Aha sysoid ja zawsze miałam takie podejście jeśli nie teraz to następnym razem :) ale jednak zawsze tak troszkę liczyłam na to że jednak jestem w ciąży:) i dopiero teraz się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie właśnie nastawienie jest bardzo ważne, bo jak pewnie same wiecie u kobiety wiele rzeczy zaczyna się w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tego też jestem pewna :D zapomniałam dodać,że mam zgage właśnie teraz choć nie wiem czy to może coś znaczyć ale raczej jej nie miewam. pewnie,że mam nadzieję, że właśnie teraz sie udało ale jak nie teraz to kiedyś musi się udać:D caroline pij miętową herbatkę mi pomaga, chociaż dentysty się nie boję wolę to niż męczyć się z bólem zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam zgagi, ale ciągle mi się odbijało:) Ja też powoli szykuję się do spania, chyba ciężka noc przed nami ze względu na katarek małej... Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie i ja znikam :) a odbija mi się non stop :/ ok buziaczki dla was i dla Twojego maluszka Baderka a dla Ciebie Caroline w brzuszek :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×