Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

***caroline*** nie dziękuję :) a tak przy okazji, dawno nie czytałam takiego ciepłego forum, tu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacerku trochę ciężko, bo w dalszym ciągu wieje, a moja spała jak zabita 2 godziny i nic jej nie ruszyło:) Spałaby jeszcze dłużej, ale mama już nie dała rady:) A jeśli chodzi o teściową to może ktoś przemówił jej do rozumu?:) Mam nadzieję, że niebawem dostaniemy dobre wiadomości od innych starających się kobietek. Ja tam za wszystkie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas zaglądam :) i dalej będę... dziękuję :):):) pozdrowienia dla Wszystkich przesympatycznych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ale plama:) Karolina, ja dopiero teraz zauważyłam ten Twój suwaczek:) Nie ma co, Ty teraz ciężarna pełną gębą:) Zobaczysz jak te 252 dni szybko zlecą...No to gratulacje raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję raz jeszcze:) A ja już musiałam wszystkim powiedziec tzn. w pracy, bo wszyscy się pytali co się stało, że nie tańczę... zawsze taka zaangażowana w zajęcia i na miejscu wysiedziec nie mogę a teraz za biurkiem siedzę? No i musiałam im powiedziec o maluszku :) Będe jedak tańczyc ale postaram sie to ograniczyc:) padłabym z nudów nad tymi papierami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że dla Ciebie byłaby to bardzo radykalna zmiana:) ruch w ciąży jest wskazany i gdy tylko nie ma żadnych przeciwwskazań to nie ma co ze wszystkiego rezygnować:) chociaż powiem Ci, że przyzwyczajenia można zmienić-ja gdy dowiedziałam sie o ciąży to musiałam zrezygnować z koszykówki, w którą grałam namiętnie...Ale czego nie robi się dla maluszka:) A ta szkoła tańca to jest Twoja prywatna, czy Ty tam tylko pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... miałam takie szczęście założyc tą szkołę... ale to podziękowac mogę rodzicą, bo to oni od dziecka wysyłali mnie na jakieś kursy taneczne i tak się zaczeło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to ujęłaś-grałam, bo ostatnio nie mogę się za nic konkretnego wziąć, moja jedyna aktywność po ciąży to spacerki z małą i czasem basen... Trochę się rozleniwiłam, nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale trochę mi brakuje do tego co przed ciążą - jeszcze jakieś 2 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę samozaparcia i silnej woli i będzie ok:) Ja na razie zmykam kąpać i usypiać mojego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała już smacznie śpi, pośpiewałam jej trochę kołysanek do uszka, a że śpiewać za specjalnie nie umiem to zasnęła w miarę szybko, chyba żeby tego nie słyszeć:) Ja też zaraz uciekam, bo jutro ciężki dzień w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czy któraś z Was miała na początku ciąży takie jakby uczucie ciągnięcia w pachwinach, nie jest to bolesne, ale pierwszy raz mam takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam coś takiego, to normalne choć czasem bolało jak cholera-macica się rozciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×