Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

witaj Kinga, jeżeli przeczytałaś z grubsza od początku to wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, bo to jest topik dobrych wiadomości. I nie jesteś sama w tym oczekiwaniu, bo inne dziewczyny tez będą niedługo testować. A jedna z nich-Sysoid też pisze o bólu jajnika:) Zaglądaj do nas jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) najfajniej byloby gdyby to stalo sie tak spontanicznie i bylo zupelnie niespodziewane- jestem na to jednak zbyt twardo stapajaca po ziemi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka, jeszcze nic straconego, każda kobieta przechodzi to inaczej, niektóre mają klasyczne objawy, inne żadnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onja, znam ten ból, ja mam podobnie, najczęściej robie tylko rozsądne i dobrze przemyślane rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo braku staran i ciazy i tak bede do Was zagladala i podczytywala Was- bo roztaczacie przyjemna aure. Zycze Wam powodzenia w Waszych poczynaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ty już doświadczona mamuśka jesteś:) Chciałam obejrzeć Twoje maleństwo, ale strona mi się nie ładuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że będzie nas tu więcej:) Ja tu trochę nie pasuję, bo na razie nie jestem starająca się, ale lubię szczęśliwe rozwiązania i cieszę się, gdy kolejne kobietki spotyka to szczęście i są w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka, to już kawał chłopaka z tego Twojego maluszka-no w końcu niedługo 2 latka;) Fajnie razem wyglądacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompelina
Hej dziewczyny!!! :):) Moja @ planowana na 4 luty. Testu jeszcze nie robiłam. Miałam czekać tak dzień przed @, ale robię jutro, bo nie wytrzymam. Staram się o dzidzie już 5 miesięcy, ale to nie jest jakieś gruntowne staranie (harmonogram, mierzenie temp) jedynie obserwuje kiedy mogę mieć owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompelina
Mam już jednego szkraba. Gabryśka ma 2,5 roku, więc stwierdziliśmy z chłopem, że można postarać się o drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też chcemy niedługo zacząć staranka o drugiego, poczekamy do lata aż mała skończy roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompelina
:D myślałam, że wytrzymam, ale za nic jeszcze chłop mnie podjudza :) boję się trochę rozczarowania... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompelina
ech... szkoda testu i szkoda moich/naszych nerwów, ale i tak postanowiłam zrobić :) baderka a Ty planujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompelina
świetny pomysł na walentynki, ale czy wytrzymasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowy prezencik:) ja planuję (mąż na szczęście nie ma nic przeciwko:)), ale tak jak pisałam poczekamy do lata, bo bardzo chciałabym urodzić na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie się jednym ... za bardzo się nastawiłam ... ja juz planuje... jak o tym powiem męzowi ... w Walentynki chciałam coś wykombinować ... ale czy tyle czasu dam rade dusić tow sobie :D itd ... a tu sie okaze, ze psssyt iskierka zgasła :o i co wtedy ? ehhhh ZA BARDZO SIĘ NASTAWIŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, każda tak ma, ciężko jest nie przeżywać czegoś czego pragnie się najbardziej na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie z drugiej jednak strony jak chłop przeżywa wszystko z tobą, to cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82, nie martw się ja też i wydaję mi się, że większość z nas tak ma, naturalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cudownie jest zobaczyć swojego partnera w takiej roli i w takim świetle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet teraz czuje ten jajnik :D Najgorzej bedzie jak to jakaś choroba :o ..a mi to przynosi radość :D heheh bo myślę, ze to ciąża ... za dużo dziewczyn pisało na różnych forach, ze u nich skończyło sie to ciążą i sama też sie tak na to nastawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×