Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

ja też pojawię się na dłużej wieczorkiem:) A ktoś o nas chyba zapomniał, mam tylko nadzieję, że to z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj:) coś cicho tu dzisiaj bardzo:) Mi trochę zeszło na usypianiu małej, bo jakoś długo nie miała zamiaru zasnąć...Najpierw sprawdzała czy da się przestawić mój nos, potem czy da się wcisnąć oczy i jak mocno można ciągnąc za włosy...Trochę się dzisiaj wycierpiałam:) a potem była jeszcze zabawa ze smoczkiem, no i tak nam zeszło:) A co tam u Was dziewczynki? Jak samopoczucie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ten pierwszy wyraz podejrzanie wygląda, a ja na bank wpisałam "O"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Baderka:) U mnie ok samopoczucie też ok - tylko pogoda...... W pracy dziś taki bałagan... ludzi mnóstwo... heh:) a jak tam Twoje samopoczucie i jak wogóle dzień Ci minął? Faktycznie dzisiaj strasznie tu cicho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli dochodzę do ładu z moimi nowymi obowiązkami w pracy, więc nie jest źle:) Tylko czasu (wolnego:)) mam przez to o wiele mniej:) A u ciebie w szkole co, tyle chętnych na naukę tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnych to jest mnóstwo...ale ja tam się cieszę :) Właśnie niestety nie będe mogła pójsc na kolejeną wizytę (godzina mi nie pasuje) i przesunelam o dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze trochę czasu-pewnie popłyną łzy szczęścia, jak zobaczysz bijące serduszko:) Niewiele więcej będzie widać, moje pierwsze zdjęcie z usg to taka mała kropeczka oceniona przez lekarza na niecałe 5 mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tylko przykro mi troszkę, bo mąż nie może pójśc ze mna(praca) ale obiecał, ze jednak jakoś się postara.... a ja juz nie mogę się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...czy na samym poczatku cos- oprocz spozniajacej sie miesiaczki- wskazywalo na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline-to oczywiscie pytanie skierowane do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wyjątkowo zmęczona,śpiąca (zawsze pełna energii), gdy zobaczyłam czy pomyślałam o kawie to już było mi niedobrze (i teraz też tak jest) lekkie bóle podbrzusza.... i wielkie nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech lepiej idzie, bo mój za pierwszym razem ze mną nie poszedł a potem miał do mnie pretensję, że nie zapytałam lekarza o wiele rzeczy. A gdy drugim razem na wizytę poszliśmy już razem to milczał jak grób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no razem to zawsze raźniej, poza tym takie chwile bardzo zbliżają i powodują, że nawet najwięksi twardziele puszczają ukradkiem łezkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to nie...jednak z kazdym dniem mam na to wieksza ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, a te lekkie bóle podbrzusza, o których piszesz to raczej normalna sprawa, macica zaczyna sie powoli powiększać, bo Twój maluszek jest z każdym dniem większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku właśnie się wytaszyłam... czy coś się nie dzieje ale lekarka mnie uspokoiła Dziewczyny ja Was bardzo przepraszam ale ide się położyc jutro na 6 00 do pracy a już śpiąca jestem odezwę się jutro Dobranoc buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...bo już drugi raz zaglądam na 7 stronę i nic nie widzę:) A wczoraj to my poszłyśmy już w kimono:) onja, no to nic tylko do roboty się wziąc, skądinąd przyjemnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka- to jest tak, ze w moim zwiazku temat dzieci nie byl raczej poruszany- a wlasciwie ustalilismy, ze jeszcze nie, a tutaj okazuje sie, ze ja mam coraz wieksza chec i potrzebe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka poleciła mi ten wątek :) Ciesze się z tego powodu i będę do Was zaglądać :D Też mam nadzieje, że jestem w ciązy !! Staram się już 4m-ce ... wiem że to nie wiele ale zawsze ... w tym miesiacu jest inaczej... pobolewa mnie delikatnie od KILKU dni jajnik ... nigdy wczesniej tak nie było ... wyczytałam w wielu miejscach że to moze być z powodu początku ciązy ... poza tym baderka napisała że też tak miała i oznaczało to ciążę :D @ ma przyjść dopiero w poniedziałek ... oby nie przyszła ... jak nie przyjdzie to wtorek, środa testuje bo @ zazwyczaj jest punktualnie :o ***caroline*** jak czytałam twoje wypowiedzi w momencie gdy sie dowiedziałaś o ciąży i potem ... płakać mi sie chciało :( nie masz pojecia jak Ci zazdroszczę :) chciałabym w przyszłym tygodniu czuć to co Ty !! tak bardzo ... :) Pozdrawiam i jestem z Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to może warto ten temat jednak poruszyć, bo może sie okaże, że partner tez już dojrzał do tej decyzji:) W moim związku było tak, że też długo nie rozmawialiśmy o dzieciach i w sumie odkładaliśmy to na później aż pięknego dnia zgodnie stwierdziliśmy, że to już ten czas. Poza tym instynktu nie da sie na długo oszukać.Zawsze to będzie kosztem czegoś albo kogoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×