Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

kicia oczywiście, że się uda :) bedziemy bardzo mocno trzymać za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wysłałam :) również witam nową koleżankę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASTANAWIAM SIĘ JAK TO JEST Z OKRESEM PO ODSTAWIENIU tabsów BO POWINNAM JUŻ DOSTAC A TU NIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzecz jasna... ja mam tyle tej bety, że mogę się z Wami podzielić i dla każdej starczy... :) trzymam kciuki za Was bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia a Ty co? tak ani be ani me... nawet się nie przywitałaś... nieładnie :) :) :) ja nie wiem, bo się nie znam :) p.s. a Ty się czasem nie pomyliłaś z topikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka., cudny ten Twój brzuszek...i na pewno, na bank nosisz w nim chłopca...bo na dziewczynkę to nie wyglądasz w żaden sposób :) tylko wiesz co? martwię się trochę o Ciebie... taka z Ciebie chudzinka, że nie wiem jak dotrwasz do końca ciąży...czy Ty na pewno dobrze się odżywiasz? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Żabusia też mi się wydaje, ze pomyliłaś topiki, bo tak "wyskoczyłaś" hehe... Ja też się nie znam więc za bardzo nie pomogę, ale wiem od koleżanek, że po tabletkach można dłuuugo czekać na okres. Trochę czasu upłynie zanim Ci sie wszystko ureguluje. Tak działają te niektóre tabletki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ależ Ty jesteś szczupła :) wiesz, mkoja bratowa jest w 5 miesiącu ciązy i ma prawie taki brzuszek jak Ty, a do końca jeszcze troche jej zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Baderko - o to akurat się martwić nie musisz. Zawsze miałam bzika na punkcie zdrowego i dobrego odżywiania! Zawsze to czyniłam, a teraz w ciązy to już w ogóle :) Jem wszystko co potrzeba, jem dużo (choć wiem, ze nie widać) ...wyniki mam super :) więc czego chcieć więcej. Przytyłam tylko 5-6kg jak na razie, ale mój lekarz od początku mówił, że przytyje książkowo 9-12 ... Przecież ja do 3, 4-tego miesiąca nie przytyłam nic... wręcz chudłam troszeczkę :) Od zawsze byłam chuda ... nawet nie szczupła tylko chuda :D odkąd pamiętam ważyłam 49kg... choćbym nie wiem co jadła i co robiła :( teraz mam 55 ha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ja odstawilam 2 miesiące temu...1 @ dostalam normalnie a na 2 czekam więc nie wiem jak będzie...a i gratuluje ślubu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, ja się podzielę z dziewczynami moją betą a Ty zabierz ode mnie troche kg... ja ważę ok. 64 a zawsze chciałam 60... co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jedyne co mnie martwi to fak, iż zapytałam lekarza czy dzidzia nie bedzie za mała przez to, ze ja zawsze taka chudziutka byłam i teraz też za duzo nie przybieram... a lekarz na to... żebym się jeszcze nie zdziwiła jak urodzę taką między 4 a 5 kg :o bo jego zdaniem tak jest bardzo często... a ja nie wyobrażam sobie urodzić 5kg bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Baderko, ale ile masz wzrostu? ...bo ja to malutka jestem 166cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka to prawda...często ,,male" kobiety rodzą duże dzieci i na odwrót. Moja mama jest duża, wysoka i wogole, a trójka dzieci zaledwie po niecale 3kg urodzila, a moja ciocia znowu mala, chuda a dzieci po 4kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kicccia nawet nie strasz :D Choć z druiej strony wolałabymsię przemęczyć podczas porodu, a mieć duże dziecko niż takie maleństwoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170... nie jestes malutka, jestes akurat :) ja myślę, ze urodzisz takiego normalnego chłopaczka 3,5-4 kg... moja mama jak była z nami w ciąży to przytyła tylko 10 kg mimo, że nosiła bliżniaki... a jak na bliżniaki to bylismy całkiem całkiem, bo każde ok. 3,2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja zaraz uciekam do domu, więc życzę Wam udanego weekendu... pa trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokladnie wzrost jak Karolinka, ale chuda, a nawet szczupla nigdy nie bylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Baderko:) Ja tez musze jeszcze popracować, ale do końca pracy jeszcze 2 godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wmawiajmy...to wina kości:) Ale warzne, że mamy kogoś komu sie podobamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miłego weekendu baderko... Edusia 159cm to nie wiele mniej ode mnie :D fakt - małe jest piękne!!! Kicccia - co do tego co pisałaś wcześniej to ja również byłam pewna, że @ przyjdzie :D było to w LUTYM, a @ nie mam do dziś... i jeszcze trochę na nią poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia, przeczytałaś nasz cały topik i teraz nie masz co robic co? ;) dobra juz mnie nia ma, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wga nie miała problemów dopóki nie brałam pigułek. Jak je podjadałam to ni się przytyło przynajmniej 5 kg. troche udało mi sie zrzucić, ale chetnie wróciłabym to tych upragnionych 50 :) Teraz jak staramy się o bobasa to nie chce się odchydzać, zeby mi się @ nie poprzestawiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka...dokladnie tak:) Tak mnie to wciągnelo, że caly tydzien mi zajelo:) Edusia mi tez sie wlasnie przytylo po tabletkach (bralam poltora roku) ale teraz chce byc jeszcze brubsza, tylko z wielkim brzuchem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×