Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

kapuczinka każda z nas już by chciała miec takiego fajnego bobasa przy sobie. Mys sie dopiero staramy, ale dziewczny (szczególnie Karolinka) już niedługo doczekają się tego szczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia wiem wiem:) a z tego co widze po Twoim nicku to ja jestem rocznik 84 wiec tylko roczek roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuczinka ja osobiscie mysle, że wiek nie zawsze świadczy o tym czy jest się gotowym do zostania rodzicem (oczywiscie nie jestem zdania, żeby dzieci rodziły dzieci). My już od dłuższego czasu marzymy o tym zeby dzieciątko bylo z nami tylko, że zawsze odkładalismy tą decyzję, bo zawsze było cos nie tak. Teraz jednak sie zdecydowalismy i zrobimy wszystko, żeby być szczęśliwą rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia nie mialam na mysli wieku i posiadania dzieci poprostu stwierdzilam fakt i bardzo sie ciesze sie ze jest ktos w zblizonym wieku ;) ja tez bede uciekac, to milego weekendu i udanych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :) nio to źle Cię zrozumiałam :) kapuczinak zagladaj częsciej do nas! w kupie raźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kapuczinka - z mojego doświadczenia nie robiłabym testu tak wcześnie. Mój test w terminie spodziewanej @ wyglądał następująco: krecha takaaaaa bladaaaa, że mój M nie widział jej w ogóle, ale ja widziałam ................. POD ŚWIATŁO :D Testy który sobie zatrzymałam na pmiątkę (takie już ładne i z bardzo wyraźnymi kreseczkami) to testy z 36dc i 40dc (przy cyklach 28dniowych) :) dlatego poczekaj... choć wiem, że to NIE ŁATWE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie rozpisałyście się za bardzo ale przynajmniej nie miałam dużo do nadrobienia :) u mnie nic nowego. W pracy kołomyja bo największy kontrahent zrezygnował z dalszych zkupów naszych wspaniałych syropków, tak więc nadgodziny w końcu i mnie dopadły. Po za tym w piątek miałam okropną migrenę, która minęła dopiero wczoraj wieczorem. To wszystko jednak nie wstrzymało staranek :) Muszę powiedzieć, że z większym luzem podchodzę do tego wszystkiego, być może ze względu na to co się dzieje w pracy. Za to mój połówek jakiś taki zdenerwowany i mnie pogania. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Miłego weekendu dziewczynki! Uważajcie na siebie!! Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny ten wolny czas zdecydowanie zabyt szybko płynie...chetnie bym jeszcze troszke pospała... Ostatnio jestem jakaś nie do życia, wczoraj popołudniu tak strasznie mnie bolała głowa, że nawet tabletki przeciwbólowe mi nie pomagały. Dopiero jak się chwilke przespałam to mi ulżyło. a mężczyźni się dziwią że kobiety nie mają ochoty na seks jak je głowa boli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój tez jest zawsze bardzo zdziwiony... i zawsze mi powtarza, że po mi przejdzie, bo to najlepsze lekarstwo na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_promyk
powiedzcie mi dziewczyny jakie jest pradopodobienstwo tego że jestem w ciąży... 2 dni przed okresem kochałam się z moim mezem tak do końca okres dostałam w terminie, był on jednak krótszy. Minęło od tego czasu 2 tygodnie a mnie pobolewa brzuch, mam problemy z trawieniem, nudności i powiekszyły mi sie piersi. Powiedzcie mi co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu moim zdaniem najlepiej zebyś zrobiła sobie test. Teraz będzie on już wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse są niewielkie, ale różne cuda się zdarzają... tak jak pisze Edusia, zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_promyk
dzięki dziewczyny za odpowiedz. Z jednej strony wydaje mi się niemożliwe żebym była w ciąży, bo przecież okres był... ale z drugiej strony, ehh poczekam jeszcze troche i zrobie test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderko a jak Twoje samopoczucie? podzieliliście się już z kimś wiadomością, że jesteś w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuję rewelacyjnie...aż za dobrze chyba... jedyna oznaka ciąży to na chwilę obecną nocne wstawanie do kibelka :) na razie wie tylko moja mama, znowu poznała po oczach, nie musiałam mówić... reszcie rodzinki powiemy po wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co jest w tych kobiecych oczach, że od razu widać, że jest sie w ciąży :)Podejrzewam, że lśnią podwójnym blaskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Hihihihihi... nie uda się tego ukryć :D najpierw \"oczy lśnią podwójnym blaskiem\", a potem brzuch lśni wielkością z daleka :D baderko do wizyt u lekarza mamy nie daleko... a biorąc pod uwagę ten czas, który tak szybko leci to - prawie jutro :D Edusia, a ja mam tego plusa, że odkąd jestem w ciązy głowa bolała mnie może JEDEN RAZ... z czego przez chwilkę i delikatnie, a naczytałam się, że ciąży może boleć dużo i mocno... a tu nic :) Oby tak dalej... Dzisiaj mam nudny dzień sprzątania w całyyym mieszkaniu. Ehhh, ale ubranka dla małego na nowo poskładam, bo uwielbiam to robić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Z ubranek raczej tak... do 6-go miesiąca raczej wszystko, ale brakuje mi jeszcze kosmetyków... aczkolwiek mam już co nieco :) Mam też 2 Regały na rzeczy małego. Wózek i łóżeczko kupuje moja mama :D ...do szpitala mam już 80% tego co potrzeba... tak więc do tyłu raczej nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przygotowana jestes nieżle... jak będziesz krótko przed porodem to polecam kupić maść Maltan.... nie tylko przynosi ulgę bolącym na poczatku karmienia brodawkom, ale też powoduje, ze maluszek ssie spokojniej, bo zawiera glukozę... jak mi się cos jeszcze przypomni to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziękuję Baderko... skoro tak to na 100% kupię... właśnie nie wyobrażam sobie tego bólu brodawek :( teraz takie czułe są... że na samą myśl karmienia (choć nie wiem jak to jest) robi mi się słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie boli aż tak bardzo i długo... u mnie po dwóch dniach było juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wam zazdroszcze, że możecie juz te wszystkie rzeczy dla dzieci kupować. Uwielbiam takie zakupy... mam nadziejie ze my nie bedziemy musieli długo czekać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny a ja mam nadal problem z imieniem. Jakiś pech Nas prześladuje i gdziekolwiek byśmy nie byli z moim M to słyszymy jak mama czy tam tata woła swoje dziecko \"Kacpeeer\" :o nad wodą jak byliśmy to obok nas z 5 Kacperków :D wszędzie - w sklepie, na spacerze i nawet koleżanka z bloku obok urodziła i też Kacper. Chyba jednak wybierzemy coś innego i tu jest problem, bo ja pomysłu nie mam zupełnie :( a mój M wymyślił sobie imię Aron. W dodatku przez 2 a - Aaron. Ja nie wiem co o tym myśleć... Jakoś to imię do mnie nie przemawia ani pozytywnie ani negatywnie. Może dlatego, że takie mało spotykane? Najgorsze, że M się naprawdę uparł... a najlepsze jest to, że albo to głupi zbieg okoliczności albo nie wiem co... zawsze jak mąż mówi to Aaron tomały kopie :o nawet teraz jak o tym pisze to mam dość ostre ruchy, a ostatnio się martwiłam bo mały od wczoraj słabo się ruszał :) ehhh ... tylko nie wiem czy on sie rusza na Tak czy na Nie hehehehe... ale dosłownie zawsze sie odzywa jak o tym mowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×