Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość fellada
no ja właśnie kupuję na answear.com coraz więcej bo mam aplikację veroni mineral z 40% zniżką na zakupy w sklepie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LouisLane_i_Spiderman
Ja wraz z mężem jeździmy na zakupy do Factory Annopol, a ostatnio - dzięki temu, że otworzono drogę S8 - dojazd tam jest naprawdę dobry. Ceny spoko, dużo niższe niż w "normalnych" sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felieton
Wszystkim z Warszawy polecam Factory annopol bo odkad otworzyli Trase Torunska dojechac tam mozna blyskawicznie z prawie kazdego zakatku Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriolkaZOkecia
Spróbuj w www.fashioncentrum.pl naprawde warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli coś dla córci to proponuję www.smaily.pl kupiłam na wesele dla niej sukienke za 19,99 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollinna
ja kupiłam fajne ciuszki w Nico pod Krakowem - sklep multibrandingowy, wiele ubrań na pewno coś można znaleźć dla siebie:) polecam bo sa tam dobre i znane marki a cenowo nieporównywalne jak w normalnych sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edykk
Zdecydowanie najfajniej wychodzi w sklepach internetowych. Ja lubię kupować rzeczy, które produkowane są wyłącznie w Polsce i z dobrych materiałów. Chińszczyzna w ogóle mnie nie interesuje. Takie bardzo ładne i oryginale ubrania są na http://altereggo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłowaPomocna
Jeśli nie masz zamiaru łazić po lumpeksach, a z kolei chcesz zaoszczędzić trochę siana to polecam wybrać się do outletu, najlepiej Factory na Annopolu, bo na Ursus ciężko się niekiedy przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParisienneBoutique
Butik internetowy Parisienne :) ciekawe propozycje w rozsądnych cenach :) www.facebook.com/parisienne.butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSSz
Ja kupuję u dziewczyny na facebooku :) prowadzi butik internetowy Parisienne :) facebook.com/parisienne.butik ma naprawdę fajne ciuchy i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikka
ja pierwszy raz odwiedziłam Nico i sie zakochałam! wydałam wiecej niż miałam ale serio się opłacało!i mam super kiecke na sylwestra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simmsa
Te hip-hopowe ubrania z AlterEggo są moim zdaniem bardzo fajne: http://altereggo.pl/ przejrzałam sobie praktycznie całą kolekcję i zamówiłam kilka rzeczy. Styl jest fajny, a dodatkowo właśnie podoba mi się to, że nie zamawiają tych ubrań nie wiadomo gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNowak86
Ostatnio zamawiałam chłopakowi kilka koszulek w sklepie Embros. Jakościowo koszulki są bardzo dobre, szybko wysyłają - no i chłopak też zadowolony. http://www.embros.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu są fajne ciuszki www.smaily.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam butik Parisienne :) mają super rzeczy w dobrych cenach :) wejdź sobie na www.facebook.com/parisienne.butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenapp
sprawdź w sklepach przez stronkę cashbag. Znajdziesz tam mnóstwo sklepow i obnizek. Dodatkowo mozesz dostać jakis procent zwrotu za zakupy. Zreszta tam sie wszystkiego dokładnie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggidda
fajne ubrania są na flyordie.com.pl - dobra jakość a ceny nie sa mega wysokie :) przynajmniej wiem ze kupuje ubranie które będzie mi służyć przez dłuższy czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×