Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

ale sie reklamujecie ciagle nawzajem, a ceny tych rzeczy z outletu czy czegos tam jeszcze wcale nie sa niskie - to ja na wyprzedazy w scieciowkach kupie 100% lepsze i tansze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila beksik
Tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ zdarzają się przeceny nawet po 80%. Głównie na znane marki. Bywało, że kupowałam nowe markowe ciuchy w cenach obranek używanych, więc naprawdę da się kupować tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bewild69
Moim zdaniem takimi miejscami są kluby zakupowe !! ;) Można kupić naprawdę fajne ciuch za małe pieniądze. Teraz czekam na otwarcie nowego klubu - Coracona bo ma być jeszcze taniej ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiefajnyciuch
Ja proponuję zajrzeć na www.badanga.pl - tam są najlepsze okazje cenowe na ciuchy, dodatki i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś na www.fashion-city.pl. Kupiłam tam kiedyś świetną sukienkę, a ostatnio widziałam tam jakies promocje - ceny od kilku złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwelina_34_t
Fajne ciuchy i dodatki mozna znaleźć w serwisie www.badanga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiana24
W tym sklepie nie jest drogo http://www.mosquito-sklep.pl a nie jedna gwaizda chodzi w ich ciuchach :) widziałam na fanpagu Mosquito :) Sama jestem ich wierną klientką, większość sukienek i spodni mam właśnie od nich ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataag
ostatnio kupiłam sobie kilka świetnych ciuchów, w tym przepiękną sukienkę za naprawdę niewielkie pieniądze u tej dziewczyny na ibutiku: http://sikora007.ibutik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegani rodzice
witam od jakiegoś czasu kupuję ciuchy na allegro jest jeden użytkownik warty uwagi ma fajne ciuchy dla wszystkich jest to sklep dar-ku2013 nie ma jeszcze strony ale można znależć go w użytkownikach ja kupiłam tam parę rzeczy i jestem zadowolona mała kasa dobra jakość polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria-M
A ja polecam stronę www.superstar-originals.pl ze sportową odzieżą damską i męską. Oprócz różnego rodzaju marek sportowych ubrań, sklep posiada bogatą gamę obuwia, które jest naprawdę wygodne, a ceny sa naprawde atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię robić zakupy tutaj: sklep.cosmosmoda.pl :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweline
Też mi się wydaje, że najlepiej to w lumpkach. Jest ich sporo, np. www.fashion-city.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka19
jeżeli ktoś byłby zainteresowanymi fajnymi nowymi ciuchami sztukaza 10zł tuniki, sukienki, spodnie, spódniczki, żakiety, spodenki itp. to proszę o kontakt jeo100@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, niskie ceny ,świetna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniakkk
Ja polecam sklep internetowy Aniesbrand. http://sklep.aniesbrand.pl/ Ceny ubrań bardzo przystępne, w tym markowe ciuchy! Zarówno te nowe ( z metkami) jak i vintage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się bardzo duży wybór sukienek i szybka dostawa to ich zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×