Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
Powiem szczerze, że ja wydaje duzo na ubrania bo muszę dobrze wyglądać,z resztą lubie mieć dobre ciuchy. Najczęściej takei znajudję tutaj: https://e-hexe.com.pl/nowosci-181/, są tu piękne i kobiece rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i dobre jakościowo koszulki damskie i meskie, bluzy, spodnie dresowe, krótkie spodenki oraz bielizne można kupić w sklepie Www.dwaswiaty.sklep.pl Koszulki już za ok. 12 zł można kupić. Teraz jest tam promocja na darmową przesyłkę dla pierwszych 15 zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam sklep internetowy https://danacollection.com.pl/. wszystkie ubrania są bardzo dobre jakościowo i przede wszytskim wyglądają tak samo jak na obrazkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnych ciuchów i obuwia damskiego to warto odwiedzić stronę https://zoio.pl/obuwie. Bez problemu , każda z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić www.HirexShop.pl - bardzo dobre ceny, a jakość produktów bardzo dobra. Od jakiegoś czasu tam kupuje i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renee, aktualnie mają sesje w Grecji razem z blogerkami i Natalią Siwiec i jest zniżka 20% na hasło Natalia20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio wpadłam w sieci na fajne kurtki. Promocja całkiem spora, a same kurtki w sumie z porządnej firmy - oczywiście nie każdemu będą odpowiadać, ale wrzucę https://pitbulloutlet.com/shop/kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaDolik
Ja jako że jestem starsza osobą szukam rabatów na różnych stronach takich jak np. rabatseniora.pl Można na nich znaleźć duże zniżki i kupić cos tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chciałabyś kupić ciuchy sportowe za małe pieniądze to polecam zerknąć na esportshoppl. Jakość jest mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie miałam problemu z kupnem odzieży czy obuwia online, wystarczy wybrać godny zaufania sklep na którym możemy polegać, a do takich należy www.Merg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina97
Witam. Co prawda wątek tyczy się tanich ciuchów, no ale to co podam też wiąże się z ciuchami. Polecam wam sklep mały kuferek dostępny pod tym linkiem: https://malykuferek.pl/ Może na pierwszy rzut oka nie jest to tanie, jednak tutaj bardziej chodzi o jakość tych produktów - wzglendem ceny do jakości to one są bardzo tanie wręcz. Gorąco polecam, zwłaszcza, że fajnie jest mieć coś za niską cene a jednocześnie bardzo fajnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku lat kupuje na Denley.pl Jest tak jak szukasz. Tanio i zgodnie z aktualnymi trendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1991
Praktycznie w każdym sklepie czasem nadarza się okazja, żeby świetne ciuchy kupić za grosze. Ja się teraz obłowiłam w sportowe rzeczy na promocji pt. ostatnie sztuki w Regatta. Polecam! Ubrania sa trwałe i ładne - szczególnie nowa kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie sklepów nie brakuje, a te internetowe i tak mają ubrania tańsze niż to co widzimy w sklepach stacjonarnych. Ja sama szukam czegoś co da mi wybór, odpowiednią jakość ale też przyzwoitość cenową. Mówiąc o tym mojej znajomej, wspomniała ona o Born2Be www. born2be.pl W sumie zajrzałam na ich stronę i powiem, że wybór mają nieziemsko duży, a ceny godne uwagi. Zwłaszcza, że akurat natknęłam się na wyprzedaże siegające teraz nawet -80%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jest w czym wybierać. Na Allegro często są mega paki z ubraniami markowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle kupuję wtedy kiedy są promocje i wyprzedaże. Na prawdę można znaleźć świetne rzeczy w super cenach. Ostatnio kupiłam kilka ubrań sportowych w Cuna Zone (polska marka) i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksiss
a patrzyłaś na nico.com? bo moim zdaniem warto tam zaglądnąć! wybór jest całkiem spory, można znaleźć fajne ubrania no i co ważne w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na specjalne okazje lubię sobie kupić modny stylowy ciuch z www.sklep.litfashion.pl gdzie oferują naprawdę oryginalną, designerską odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmosModa
Serdecznie dziękujemy za polecenie naszego sklepu :) Jeśli interesujesz się modą damską i szukasz inspiracji to zapraszamy na naszą stronę internetową :D Specjalnie dla wszystkich forumowiczek przygotowaliśmy kod rabatowy w wysokości 10%. Nie przegap takiej okazji! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Kod rabatowy: COSMOSMODA2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już od dziesięciu lat, jak uzupełniam garderobę to biorę pod uwagę https://www.lejdi.pl/ Przyznam, że znudziło mi się łażenie po sieciówkach, bo ciągle wszystko się powtarza. Tam jest naprawdę duży wybór, głównie marki zagraniczne. Sporo sukienek od francuskich, naprawdę ciekawych projektantów, a za śmieszne pieniądze w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×