Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terkkkass

Opuchnięte i opadające powieki

Polecane posty

Gość gość
Mnie się wydaje, że niektórzy to to mają już tak genetycznie. I z wiekiem problem się raczej pogłębia. Korekta powiek w takiej sytuacji to jest chyba konieczność. Przynajmniej u mnie była to konieczność! Zdecydowałam się na korektę w Klinice Zawodny. I rzeczywiście wybór był dobry! Efekt jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Jestem już osobą starszą i niestety mam bardzo opadające powieki, bardzo mi to utrudnia życie codzienne ponieważ gorzej widze. Po zabiegu liftingu nadmiar skóry został mi usunięty i teraz jeste już wszystko dobrze, oraz dużo lepiej się z tym czuję. Zabieg robiłam w Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Moje powieki były bardzo opadające , a jak wiadomo z wiekiem tak się dzieje. Zapisałam się na zabieg do dr Aldony Stachury w Katowicach. Zabieg Pani dr wykonała mi bardzo dobrze , teraz po zabiegu nadmiar skóry został mi usunięty i dużo lepiej się czuje i wyglądam. Mogę Panią dr polecić jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa

U mnie problem z opuchniętymi i opadającymi powiekami pojawił się koło 2016 roku i trwał on ciągle. Raz lżej, raz mocniej, ale opuchnicię w żadnen sposób mnie nie opuszczało, żadne medykamnety zalecane przez lekarzy nie dały rady. Postanowiłam oddać się w ręce medycyny estetycznej w kwestii opadających powiek, to była dla mnie ostatnia deska ratunku. Dobrze zrobiłam, trafiłam do najlepszej kliniki, lepszej nie mogłam sobie wymarzyć - klinika Dethloff poczytajcie o niej a zobaczycie jakie szczęscie mnie spotkało. Poddano mnie tam zabiegowi "PLASMA IQ", potrzebne były 2 powtórzenia, aby powieka wróciła do "pełni" sił! Opłaciło się te "ryzyko"! 😄 Po wcześniejszych problemach ani śladu. MAGIA! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Kamila, to prawda PLASMA IQ rządzi! Czy to powieki, czy lekkie zmarszczki wokół oczu jest niezastąpiony! Ja u P.Beaty dzięki temu usunełam zmarszczki przy oczach. Cały zabieg to po prostu WOOOW! A trafiłam do kliniki Dethloff totalnie przez przypadek bo poszukiwałam zabiegu gdzie nie występuje przepływ prądu, takie miałam zalecenia od lekarzy i właśnie ten zabieg dał mi takie bezpieczeństwo ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

właśnie 2 dni temu się Maria umowiłam na Plasme IQ na zmarszczki wokół oczu u Dr Dethloff i zobaczymy jak u mnie to wyjdzie. Ale jestem bardzo dobrych myśli, Pani Beata to profesjonalistka i nigdy mnie nie zawiodła a skoro byłaś na tym zabiegu też ze zmarszczkami to musi być okej ;)! Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex

Umów się ze mną na portalu z sex randkami 

 

70% użytkowników to kobiety mające ochotę na sex

 

Link - http://sex-randki24.eu

 

Zarejestruj się bezpłatnie już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja miałam bardzo opadająca powiekę na oczy i zacz eło mi to pogarszać wzrok. Zrobiłam zabieg blefaroplastyki i teraz jest już lepiej oraz dużo lepiej  wygladam. Zabieg robiłam u dr Mielnik-Mierzwińskiej z Kliniki Bona Dea w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosana

Udaj się do specjalistów tak jak ja to zrobiłam. Zostałam odpowiednio zdiagnozowana i wykonano mi zabieg korekcji powiek. Teraz efekt jest zadowalający a co najważniejsze ja jestem. Wszystko to w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×