Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czipsik

sesyja D

Polecane posty

hej hej ludziska ma ktoś jutro z was egzamin na uczelni :D jak tak to jak ida przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede mną jeszcze tylko jeden egzamin i zaliczenie i już:classic_cool:. Ale już muszę się uczyć na nowe kolosy:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przede mną jeszcze więcej nauki, bo drugi to zawsze trudniejszy semestr i same egzaminy na końcu;(. Uczelnia codziennie, praca w każdą wolna chwilę, nauka w każda wolną chwilę... Tylko nie ma czasu na sen. Przegrałam życie:o. Zapomniałam, co to błogie lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od przedmiotu. Na niektóre trzeba się dużo uczyć, bo są cholernie trudne i trzeba opanować pamięciowo ogromną partię materiału. Na inne można iść po przeczytaniu notatek. Na przykład na literaturę itd. o ile lubi się czytać i umie się o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie chyba jutro przypomnie co to lenistwo :D bo egzam rano a potem wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola _mala
Ja mam jutro 2 zaliczenia i egzamin i jeszcze sporo przede mna :/ No i mam niesamowietego lenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ale jak zdasz to masz wolne. Ja mam albo szkołę, albo pracę. Zero wolnego. Zdaje bo muszę, nie mam czasu na poprawki. Ostatnio sypiałam tylko po 3 godziny:o. Wow. Wolałabym mieć poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, aparaty edytorskie, to po prostu sposoby edycji tekstu przed podaniem go do druku. Koretka, przygotowanie układu graficznego etc. Bla bla bla. Nic interesującego. A to tylko dlatego, że zachciało mi się kiedyś tłumaczyć:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filologie angielską o profilu tłumaczeniowym. Niby mam po tym potrafić przetłumaczyć i przygotować tekst do druku:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nawte nie wiedziałam ze tam sa jakies kierunki na tej filologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×