Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość nefre.tete
hehe... juz mi sie slowa mieszaja :D... powinno byc: nie czuje sie najgorzej :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem tegoroczną styczniówką. Mój synuś wczoraj skończył miesiąc. Przede wszystkim to życzę Wam bezproblemowych ciąż i lekkich porodów (a bywają i takie... ) Wystawiłam właśnie na allegro dżinsy, króre dobrze mi służyły podczas ciąży oraz bluzeczkę, może któraś się skusi...? http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=628379 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie było mnie jeden dzień, a tu tyle nowych ciężarówek!!! Witajcie wszystkie:) Ja dzisiaj cały dzień chodziłam po sklepach i teraz padłam! Kupiłabym już jakieś fajne ciążowe spodenki ale nie bede przesadzać:) Jeszcze nawet nikt nie wie. Zapowiedziałam się już na piątek z wizytą u mojej mamy, kupiłam białe buciki i po wizycie u lekarza będziemy ogłaszać wszem i wobec!!! Pozdarwiam wszyskie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że dajesz rade na zakupach. Ja od 2 tygodni 3 razy tylko wystawilam pyszczek za drzwi. Ale UWAGA! Dzis pierwszy dzien bo wymiotow i naprawde malusienkie mdlosci. Tylko że nie wierze że jutro tez moze byc tak pięknie. Zobaczymy. No ale suma dolegliwosci jest stala :) Mdlosci nie bylo ale za to calkowite zero energi. Jakbym orała pole caly dzien. Ehhh... wole orkę od wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefre.tete - normalne jest pobolewanie brzucha, ale lekkie, wszystkie mocniejsze bóle powinnaś skonsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
Dziekuje bardzo za pomoc 78aga78. Jutro sie wybieram do lekarza, a jak swojej gin nie zastane (swietna jest, ale strasznie ciezko sie do niej dostac), poszukam innego gin, ktoremu moge zaufac. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku :/ Pozdrawiam wszystkich :) Odezwe sie jak bede po wizycie i wroce z potwierdzeniem mojej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam czasem takie bardzo mocne skurcze, trwają koło 5 minut, ale moja gin powiedziała, że jeśli mijają po pierwszej nospie i nie ma krwawienia to mam się nie przejmować. Więc łykam tą nospę, ale i tak za każdym razem jak mnie złapią to mam niemałego stracha. Dlatego czekam niecierpliwie nefre.tete na to co Twój gin powie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
:( cos mnie naszlo i zaczelam sobie zapisywac, kiedy sie te bole pojawiaja... i sie bardzo zmartwilam, bo moge powiedziec, ze od 10 to sa co pelna godzine... moze kilka minut odchylki :( co to moze byc... a bol jest jakby mi ktos potezna szpile w jajniki i ogolnie podbrzusze wbijal :( pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do ginekologa, powiesz co i jak to napewno cie przyjmie, ja bym poszla, przewrazliwiona jestem po pobycie w szpitalu moze, ale lepiej isc niz czekac co się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefre....
...poczatki poronienia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Nie bylo mnie dwa dni a tu tyle nowych ciezarowek :) jak milo!! zapisujcie sie do tabelki!! nefre tete - daj znac co tam slychac u gina - i nie sluchaj co pisza niektore pomaranczowki ktore widocznie sie nudza.. mnie brzuch na poczatka bolal kilka dni, jajniki tez kuly ale potem przeszlo. nie bylam jeszcze u ginekologa (bede za tydzien) ale robilam badania krwi ktore wskazaly ze wszystko ok. dobra ide sobie odpoczywac, jutro bede od rana! milego wieczorku :) 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma zadnych symptomow oprocz wielkiej wrazliwosci piersi. Mialam przez okolo 4 dni bole brzucha, ktore minely trzy dni temu. Od trzech dni tez juz nie mam mdlosci, byly male, ale teraz nie mam juz wcale. Ciesze sie bardzo bo udalo mi sie moja pierwsza wizyte przelozyc z 26go na 5go marca. Juz wkrotce powinnam zobaczyc, uslyszec moje malenstwo:) A jak u Was dziewczyny z symptomami? Nefre.tete daj znac co lekarz powiedzial. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wróciłam wczoraj do pracy po urlopie i skończyła mi się energia! Po pracy normalnie padłam! Jak się położyłam na kanapie to wstałam dopiero o 21 zeby się umyć i iść spać:) I w oóle czuję sie ociężała na maxa i mam wrażenie, że ciągle tyję! Może to przez ten brzuch, którego nie mogę już wciągnąć i piersi, które mam ciężkie jakby ważyły parę kilo! Ale bardzo się cieszę, bo mój kochany mąż bardzo chce iśc ze mną do lekarza i zobaczyć usg. Nie wiem, czy lekarz się zgodzi go wpuścić, ale myślę, że chyba powinien. Pozdrawiam nowe fasolki i współczuję bardzo tym wymiotującym - ja na razie mam spokój! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
Hej :D bylam wczoraj wieczorem u gin, ktora mi polecila szwagierka, bo akurat bylam u niej... Powiedziala, ze jezeli nie ma krwi... to wszystko w porzadku :) :) :) I potwierdzila moja ciaze... a moj babelek ma 4 tyg. :D :) :) Tak sie ciesze... Naprawde balam sie ze cos moze byc nie tak... ale na szczescie jest dobrze :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
A wiec dopisuje sie do listy :D NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.1 0 weroniczka......31..........Gd......................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 goja27.10..........26.........Wrocław..............27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 nefre.tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefre.tete - super, czyli Twoja gin powiedziała to samo co moja :-) znam to uczucie kamienia z serca spadającego :-) teraz już jak czuję że się ten ból zaczyna (tylko że u mnie to nie jest jak szpila, raczej takie skurcze podbrzusza albo w dole pleców jak na okres, ale kilka razy silniejsze) to biorę nospę. W tak wczesnym okresie skurcze są dla nas niewskazane... goja - wpuści jak najbardziej. Pewnie zresztą sama zauważysz że w poczekalni większość to będą pary (przynajmniej u mnie tak jest, aż mi głupio się zrobiło za pierwszym razem jak sama poszłam hehe). A jeśli jeszcze na dodatek uda się Wam usłyszeć już serducho, to naprawdę warto iść razem. My od początku czujemy się \"mamusiami\", a niektórym facetom zazwyczaj jednak troszkę trudniej się z tą myślą oswoić - mojemu właśnie takie doświadczenie pomogło w pełni uwierzyć że \"to się dzieje naprawdę\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nefre. tete widze że masz taki sam termin jak ja:) Wprawdzie mój wg obliczen na necie, więc po jutrzejszej wizycie u gin może się zmienić! Trochę mnie uspokoiłaś z tymi bólami, bo ja też mam takie dosyć często. Wieczorem się nasilają ale nie jest tak, że wzbudza to mój niepokój. Dziewczyny mam dzisija ćwiczenia wieczorem a chyba coraz bardziej mi sił brakuje żeby się zebrać. Szczególnie wieczorem:) Będziecie chciały znać płec dziecka? I co w ogóle myślicie o różnych \"przepowiadaczach\" płci? Mój mąż wymyślił sobie, że będzie córeczka, ale ja nie chcę tak myśleć żeby się nie przyzwyczaić, bo co jak się urodzi chłopiec? A nie chcemy znać płci dziecka do końca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli123 - ale już nie moge się doczekać jak usłyszę serduszko! a mój mąż to powiedział, że jak zobaczy i usłyszy to dopiero dotrze do niego tak już na 100%, ze zostanie tatusiem. On bardzo pragnął tego dziecka i boi się rozczarować, a ja się śmieję, że mi nie wierzy:) A w poczekalni u gin to najczęściej nie ma nikogo bo umawiam się na konkretna godzinę i w dodatku wieczorem, więc już pusto jest w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefre.tete - no widzisz! :) ale super My chcemy wiedziec plec dziecka, jestesmy obydwoje zbyt ciekawi zeby tego nie wiedziec jak bedzie mozna! Moj M chyba wolalby chlopczyka bo mowi ze dziewczynka to same klopoty od 13stego roku zycia ;) Mi jest calkiem obojetnie. Ja nie za bardzo wierze w te przepowiedzi plci. Nie wiem o co ci goja chodzilo ale jesli chodzi o to np ze jesli sie je to to bedzie dziewczynka a tamto to chlopiec, lub o wyglad brzucha, to rozmawiajac z kobietami ktore mialy juz po kilka ciazy, wychodzi na to ze wcale sie to nie sprawdza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - moj maz tak samo mowi jak i twoj, nie dociera to narazie do niego. Ja jestem umowiona na 4-ego ale nie wiem czy bede miala usg bo chyba ginka nie ma tam gdzie przyjmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre.tete
:D Dziekuje wam wszystkim :) i jestem naprawde bardzo bardzo szczesliwa... co do plci... to chcemy wiedziec jak tylko bedzie widoczne, bo tak jak Karo91 jestesmy zbyt ciekawi zeby tego nie wiedziec :P . Ja bym chciala dziewczynke, ale chlopiec tez bedzie cudowny i sie nie nastawiam, ze napewno bedzie dziewczynka... nie wiem czemu ale moja intuicja podpowiada, ze to bedzie jednak chlopiec... zobaczymy :) Kazdy aniolek bedzie cudowny :) Ja nie wierze w zadne przepowiednie, ale jak jednego dnia znalazlam podwojne zoltko w jajku, a na nastepny dzien blizniacze banany, to moj maz bardzo powaznym tonem powiedzial "czy moglabys przestac mnie straszyc?" a potem oboje sie nie moglismy powstrzymac od smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis do lekarza, w koncu nastal ten dzien, troche sie boje ze powie ze cos jest nie tak, takie dziwne przeczucie. mam podobne bole to tych ktore opisywalyscie, nie ma krwi takze tu lekka pociecha ale zobaczymy co owie lekarz. a co do plci to nie wytrzymalaby z ciekawosci, chociza za pierwszym razem lekarz jakos w 20 tyg, zapowiedzial mi dziewczynke, takze nie nastawiam sie do wypowiedzi gina tak na 100 procent. ( dopiero w 30-ktoryms tyg. powiedzial ze jednak chopak)no i ostatnim razem przezylam to dosc mocno bo za bardzo sie nastawilam na dziewuszke, poprostu cale zycie marzylam o corci. teraz mowiac szczerze jest mi to obojetne bo stwierdzialm ze choplaki tez sa cudowne i jak dwoch bedzie jezdzic autami po dywanie to tez super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka bambino - nie martw sie to nie zadne przeczucia tylko stres, normalne przeciez. Ale jestem pewna ze wszystko jak najbardziej w porzadku! A na ktora jestes umowiona? Ja tez cos czuje ze to chlopiec ale tez ponoc to wcale nic nie znaczy! :) zobaczymy!! Mi jest naprawde obojetnie. A i M strasznie by sie cieszyl z dziewczynki, byla by to na 100% corunia tatunia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - czytałam gdzies, że jak się dziecko pocznie w pierwszych 2 tyg. cyklu to dziwczynka a w kolejnych dniach - będzie chłopiec. Ale to oczywiście takie przesądy:) Ja to może i bym chciała znać płeć ale mój mąż nie chce, więc postanowiliśmy, ze oboje będziemy czekać. A usg zrobi mi na pewno gin bo ma u siebie w gabinecie cały sprzęt. Nie mogłam się opanować i kupiłam już spodnie ciążowe! Ale była okazja na allegro za 35 zł, bo w sklepach kosztują ok 200 zł i nie byłoby mnie stać. A w czyms trzeba chodzić! Na szczęście my październikówki będziemy mogły latać w przewiewnych sukienkach i spódnicach, bo mamy przed sobą wisnę i lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×