Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

raczej wychowawczy, nie mam juz mamy, teściowej dziecka nie dam na wychowanie, niani trzeba teraz sporo zapłacic, a do żłobka sie dostac, to juz bym musiała się zapisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie ide jutro sie zapisac do zlobka! I nawet nie jestem pewna ze bedzie miejsce na styczen 2009! to jest chore.. Ale jak nie to znajdziemy jakas nianie. Tez sporo bedzie kosztowac ale polowe oplaty mozna odbic od podatkow. No i tak w sumie wyjdzie mi koszt 1/4, moze 1/3 mojego zarobku. To raczej wroce szybko do pracy.. chociaz zostalabym troszke dluzej z dzidziem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
halllo witam jestem nowa wiec zajrzalam tu bo jak po temacie widac bedzie tu wiecej kobiet co beda rodzily w pazdzierniku??? ja tez spodziewam sie bobasa w pazdzierniku....to chyba cala wiecznosc!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki. A ja dalej się morduję ze swoimi mdłościami i wymiotami. Dziś już 5 razy wymiotowałam. Szok! Jestem wykończona. Karo jak czytam że miałaś to tylko tydzień to szczerze zazdroszcze. Mi dziś zaczyna się czwarty tydzień rzygania! I wcale nie zapowiada się jakis szybki koniec tej dolegliwości. Mam dość ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa podczytująca
chciałam tylko wtrącić, że urlop macierzyński trwa 18 tygodni, a na drugie dziecko - 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
tez spodziewam sie bobaska w pazdzierniku ... w piatek ide do lekarza po skierowanie na usg...az sie boje z internetowego kalendarzyka wyszlo ze bobasek przyjdzie na swiat 26 pazdziernika..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina - szczerze wspolczuje... trzymaj sie mocno, moze przejdzie z dnia na dzien, tak szybko jak przyszly!! Mam taka nadzieje i trzymam mocno kciuki... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisujcie sie do tabelki, dziewczyny! :) Oto ostatnia wersja : NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd......................06.10 goga78............29..........waw...................07.10 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN..............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa...................15.10 Karo91............24..........Fr.......................19.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10 usana..............27.........Boston..................28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej cos sie pokrecilo, jeszcze raz : NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd......................06.10 goga78............29..........waw...................07.10 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10 usana..............27.........Boston.................28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka - mi chodziło o to, że po urodzeniu jest ciężej:) No bo z jednym dzieckiem trzeba się tylu rzeczy nauczyć, a z dwójką to i finansowo ciężej. Gratuluję ci, bo bliźnięta to jednak coś bardzo wyjątkowego! Ale tu nas dużo dzisiaj:) Witaj paula01. Nie przejmuj się, ja też zawsze zapominam kiedy mam okres. Tym razem pamiętam, bo staraliśmy się o dzidziusia i to była ważna data. A ja niestety nie będę miała macierzyńskiego, bo pracuję na umowę na zastępstwo:( Dziewczyna wraca we wrześniu a ja odejdę z niczym. Smutne to trochę, ale mam zamiar szybko szukać nowej pracy. Jakoś damy radę. Zbieram się do domciu! Pa dziewczyny! ProVitamina - jak cztam o twoich wymiotach to już obiecuję nie marudzić, ża mnie ciągle mdli!!! Bo to nic w porównaniu do twoich dolegliwości. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - skopiuj tabelke, wklej do twojej wypowiedzi i sie dodaj, wedlug daty porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wiele bym dała ... oj wiele ! Najbardziej boje się że nie minie mi to wraz z końcam I trymestru :( Ta myśl mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Provitamina - na pewno minie!! Nie moze tak byc zebys przez 9 miesiecy sie meczyla... Nie martw sie, jestem pewna ze dolegliwosci mina z dnia na dzien, tak szybko jak przyszly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Witam:) A ja się martwię, bo do tej pory miałam mdłości w zasadzie codziennie, wczoraj nawet wymiotowałam, nie mogłam jeść, a dziś wszystko przeszło - mam apetyt i zero mdłości.. Martwię się że może to oznaczać że coś nie tak z ciążą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen - no nie, nie martw sie! Normalne ze mdlosci przechodza. Niektore niestety beda sie meczyc przez wiele wiele tygodni a inne kilka dni. Tak juz jest... Ale rozumiem ze wszystkie chyba jestesmy przewrazliwione, i czy boli czy nie to oznacza ze moze cos nie tak! ;) Ja tuz przed zajsciem w ciaze czytalam rozne topiki i widzialam wlasnie jak czesto dziewczyny tak pisaly, ze sie martwia bo juz nie maja mdlosci itd. i obiecalam sobie ze tak ze mna nie bedzie, i jesli mdlosci nie bedzie to sie strasznie bede cieszyc! I Lillen - tez sie ciesz!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć to tak mija- z dnia na dzień . Zazdroszcze! A z ciążą pewnie jest wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz provitamina, tobie tez tak minie i nawet bedziesz sie martwic czy wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, tylko kurcze to dopiero 7 tydzień (wg. usg, wg. OM - 9) teraz bhcg powinno nadal wzrastać, czyli mdłosci powinny być wieksze. Sama nie wiem, wizyta dopiero pod koniec marca. Zastanawiam sie czy nie zrobić wczesniej usg, ale podobno nie powinno się zbyt często wykonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miałam nie narzekać już, ale normalnie ledwo co daję radę siedzieć w pracy. Na szczęście nie muszę teraz nic robić, bo nie dałabym rady. A gadać to w ogóle nie mam siły. Jest mi tak strasznie niedobrze! Czuję się jakbym funkcjonowała w zwolnionym tempie. Najgorsze jest, że jutro rano mam badania krwi. A ja na sam widok wymiotuję więc teraz to nie wiem, jak dam rade oddać tą krew! Ale przesrane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen - ale mdlosci nie wzrastaja wraz z beta. Czasami sie je ma przez kilka dni, i tyle. Lub 2/3 tygodnie, i stop, a beta dalej wzrasta. Nie martw sie. Ja dzisiaj mam wolne w pracy, ide do gin na 10.30. M tez zrobi sobie przerwe i pojdzie ze mna :) Goja - oj wspolczuje... Masz prawo narzekac, jestes w ciazy, wszystko ci wolno! :P Ja dzisiaj sie taaaak wyspalam! poszlam spac (trzymajcie sie..) o... 21.00 a wstalam o 8.00. 11 godzin spionka, nie zle nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD paula01............30.........Gdańsk.................01.10 gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd......................06. 10 goga78............29..........waw...................07.1 0 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Ja oprócz niewyspania czuje sie świetnie, nawet moje dolegliwosci refluksowe ustały. Troche spac mi sie chce ale jakos przezyje. Mam apetyt, nic mnie nie boli i mam wyjatkowo dobry humor - przed ciąza borykałam sie z depresja i nerwica natręctw a teraz jest ok.... aha - tylko libido zerowe - nie wiem czy moj mąz to przezyje... biedactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - moje libido też zerowe. Ale to przez mdłości i przez to, że mam infekcję i muszę brać co wieczór tabletki dopochwowe. No i jestem bardzo zmęczona wieczorem. karo - a ja wczoraj poszłam spać po 20!!! Tylko że wstałam o 6.30. I w dodatku czułam się juz od obudzenia jakbym w kajucie leżała! Jakby mój mózg już zakodował, że nie śpię, więc może mi powykręcać żołądek:) Troszkę mi lepiej teraz ale nie ma rewelacji. Wyglądam jak kupka nieszczęść. Dobrze, że idę jutro do fryzjera to sobie poprawię humor. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam takie małe infekcje ale wziełam 2 globulki floragynu i mi przeszło. Idziesz do fryzjera, a farbujesz włosy? Musze sie mojej lekarki zapytac czy moge pasemka zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi dziś odrobinkę lepiej choc z rana tak czy siak nie obylo sie bez wymiotkow. Goja wiem co czujesz. Naprawde wspolczuje. Obys nie miala tak jak ja. Zycze zeby Ci szybko minelo. Ja dzis znow ide na kroplowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar zrobić sobie takie pasemka, żeby nie było widać odrostów bardzo długo. Czytałam różne opinie na temat farbowania w ciąży i właściwie nie ma udowodnionego szkodliwego działania farby. Ale nie ma tez nic, że nie szkodzi. Ale ja mam takie odrosty, że nie moge na siebie patrzeć!! Dlatego pójdę teraz i postaram się nie chcodzić przez całą ciążę. Oczywiście pomyliło mi się i do fryzjera mam w czwratek:) Ale wszystki mi się ostatni myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina - ty to naprawdę cierpisz biedna:( Bo zeby iść aż na kroplówkę! I to drugi raz! Mi trochę przeszły mdłości. Ale przez 5 godzin się męczyłam strasznie. Oj, my kobitki, same chciałyśmy tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
A ja właśnie chcę mdłości, choć trochę, żeby wiedzieć że wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×