Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

No wiecie dziewczyny ja bym wolała, żeby maleństwo miało charakter taty , bo mój mąż jest zdecydowanie spokojniejszy niż ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nie wyszlo :-0 NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd.....................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 future.............30......pomorskie.................09. 10. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Klm..................26........Wawa..................13. 10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 lillen................24..........wawa.................2 1.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 anioleczek.........26........Warszawa.............28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wrecz przeciwnie :) Ale chociaz nigdy sie nie nudze!! :D Ale nie moge narzekac bo oprocz tego jest cudowny :) I najwazniejsze : wie bardzo dobrze ze ma "nielatwy" charakterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj na lunch kolezanka uciekla na jakies zakupy, a mi sie nie chcialo z samymi chlopami jesc (mala firma, i wiecej mezczyzn niz kobiet) wiec poszlam sama i gdzie.... do Macdonalda!!! Ja nie moge, juz od dawna mi nie podchodzily te ich hamurgery, jakby do Macdo to najwyzej na salatke, a teraz tak mi sie BigMaca zachcialo!!! Zjadlam w 10min i ze wstydem sie przyznaje : byl PYSZNY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od lat nie jadłam jabłek - teraz mi smakuja, nie jadłam pomidorów - a teraz pomidory z feta to moj przysmak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie pociagaja same slone rzeczy. Slone i cieple. Na slodkie wogole nie mam ochoty, nawet owocow mi sie nie chce jesc (troche sie zmuszam bo wiadomo ze trzeba..). Ostatnio mi sie wymarzyla Puree ziemniaczana i tesciowa o tym uslyszala i mi duuuuzo tego sprodukowala. Raz mnie straszna ochota na jajecznice wziela, maz mi zrobil taka duuuuza, zjadlam ale odtad nie moge na jajka patrzyc!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz, to przyznam się że ja też wczoraj Wiesmaca wsunełam, pyyyszny byl, moglabym dzis jeszcze ze dwa, ale i tak mam nadwage od lat wiec sie jakos powstrzymuje... Ale ciezko jest. Ziemniaki moglabym jesc codziennie, takie ze szczypiorkiem i jajkiem sadzonym lekko rozlanym, z kefirkiem/siadlym mlekiem... a tu klops - mieszkamy na nowym, wciaz na pudlach, bez mebli, wiec kuchenki niet. I pozostaje mi tylko stolowka firmowa... Dzis nie moglam sie zdecydowac na co mam najwieksza ochote, wiec wzielam (uwaga): zupe cebulowa, barszcz ukrainski, kielbase z grilla i salate ze smietana. Zjadlam: pol zupy cebulowej, 2 widelce salaty i ciut ciut kielby... A reszte na tacy odnioslam... Ale mi glupio bylo... Jakis czas temu mialam faze na salatki, wiec sobie nakupowalam salaty, rukoli, 3 sery feta, papryke, pomidorki, cebulki itp - leza do tej pory w lodowce, bo mi po 1 dniu odeszlo hihi. A dzis to juz nie wiem co mam wymyslec, bo na zimno mi sie nie chce, a na cieplo mam tylko mikrofale w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Marceli wspolczuje, ja ciagle narzekam ze nie mam piecyka (bo nie dziala), ale do kuchenki na szczescie mam dostep :) No ale przeprowadzka za 4 tygodnie i kuchnia jest ze wszystkim sprzetem :) Nawet nie bedziemy musieli juz myc naczyn bo jest do tego maszyna :D Ja tez mam lekka nadwage (moze 3, 4 kg) ale od kad jestem w ciazy jem tyle co wczesniej, wcale nie wiecej tylko nawet zdrowiej (pomijajac Macdo oczywiscie...) to mam lekka nadzieje ze nie zabardzo przytyje. Ale juz z kilo przytylam od stycznia. A wy? Jak tam z waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny , ja mam tak , że jak wchodze do sklepu to wszystkiego mi sie chce , kupuje , a potem w domu to już sama nie wiem i wszystko leży dzisiaj miałam tak z pieczarkami marynowanymi kupiłam i stoją , ja mam w pracy mikrofalówke więc czasami przynosze sobie coś z domku i odgrzewam . Słodkiego mi sie nie chce wogóle tylko cały czas ciągnie mnie na kwaśne i mega ostre , w niedziele byłam w restauracji chinskiej i zjadłam taką ostrą zupe , że mój mąż jak spróbował to powiedział, że nie dał by nawet rady zjeść połowe tego co ja ...... To chyba takie uroki naszego stanu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamietam,ze jak bylam w ciazy z synkiem mialam faeze na McDonalda-moj maz patrzym na mnie jak na wariatke :) Mialam ochote na slone i kwasne-i sprawdzilo sie,mam chlopca :) Pilam litrami sok pomaranczowy. A tak w ogole to uwielbiam ciasta(mieso rzadko kiedy jem) A wciazy mi sie odmienia i na slodycze nie moge patrzec :D Jak tam dziewczyny?Macie jakies mdlosci?Spac sie Wam chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdłości na szczęście nie mam , ale spać to mi sie chce koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spac to mi sie chce od rana do wieczora.. masakra.. Wstaje po 9/10-godzinnej nocce i mysle tylko o jednym : o moim lozku.... A ze w pracy mi sie nudzi to jest jeszcze gorzej.. Dzisiaj sie przyznalam drugiej kolezance w pracy ze jestem w ciazy, bo ciagle widzi ze ziewam i ziewam, a mowilam jej ze chodze spac kolo 9-ej.. zaczela sie martwic ze jestem chora...! Ale mdlosci juz nie mam!! I niech tak zostanie!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w grupie,bo ja moge spac cala noc i caly dzien.Tylko jak tu spac,jak mi tu brzdac polozyc sie nie da?? Czy juz robilyscie badania krwi i moczu?Ja chyba polece za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja mdłości raczej nie mam, co mnie również dręczy po nocach no bo jak to...:) Ale spać to bym mogła cały dzień gdyby nie to że do roboty trzeba wstać...Tylko mam taką fazę między 1 a 3 w nocy kiedy się budze i za nic na świecie zasnąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam juz czesc badan krwi. Dzisiaj zrobilam druga czesc (7 flakonikow mi pobrala!!!), wyniki beda jutro. A na mocz badania mi ginka nie dala skierowania... Tylko kazala kupic takie tesciki w aptece na ktore sie siusia i robic co 2tyg. I one maja wykazac jak bedzie cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Cyba znowu spada mi ciśnienie bo kręci mi się w głowie. Wczoraj miałam 90/50 i okropnie się czułam wieczorem. A dzisiaj mam tego fryzjera i modlę się, żebym tam czasem im nie kipnęła na krześle! Kupię po drodze jakąś pepsi. No i te nieszczęsne suchary dzisiaj za wiele nie pomogły. A może mi się z głodu kręci w głowie? No bo ciągle te suchary jem tylko. Ale to wszysto zagmatwane! aniołeczek - ja robiłam wczoraj badania ale wyniki dopiero mam jutro. Za toksoplazmoze zapłaciłam aż 60 zł! Dobrze, że miałam przy sobie tyle pieniędzy, bo najczęściej płacę kartą. A co do wagi - to ja też mam parę kilo za dużo. Przed ciążą schudłam 6 kg, specjalnie bo bałam się, że po urodzeniu sobie z tym nie poradzę. Teraz nic nie przytyłam przez te ciągłe mdłości. Muszę się jakoś trzymać, bo nawet nie mam siły już ćwiczyć przez to ciśnienie (a chodziłam dotąd 2xtyg. na aerobic i od czasu do czasu na basen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybym miała określić na co mam chęć to na NIC! Ale w sumie to mniej mnie mdli na słodkie. Np. bułkę słodką zjem chętniej niż kanapke. Mój mąż to się cieszy, no bo słodkie to na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodkie to na dziewczynke? fajnie by bylo bo mnie tez słodkie bardziej smakuje a kwasne wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kazal zrobić morfologie , cukier i toksoplazmoze ide w przyszłym tygodniu , najbardziej , boje sie tego wymiku z toksoplazmozy , bo moja siostra poroniła przez to świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety słodkie na dziewczynkę , a mnie tylko na kwaśne i ostre bierze , a tak chciałam mieć córeczke , mój maż też chyba myślał o córce ....nieważne ważne ,żeby tylko zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - czytałam gdzieś, że tak wczesnie wykryta może byc uleczalna, ale sama się nie orientuję. Nawet nie wiedziałam, że może doprowadzić do poronienia! Ja tez robiłam te badania, do tego grupę krwi, wr i ogólne moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - maz by wolal dziewczynke? Moj boi sie strasznie dziewczynek (mowi ze to same problemy po 13-stym roku zycia! :D) Ja czulam ze bedzie chlopczyk, ale gdzies na tym forum byla jakas tabelka i wyszlo mi ze bedzie dziewczynka. Zazwyczaj nie wierze w takie bzdury ale no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na toxo robilam i nie mam przeciwcial! :( wiec co miesiac badania aby w razie czego (w razie gdybym to swinstwo zlapala podczas ciazy) mogla wziasc antybiotyki. Ale z tego co czytalam jesli toxo jest wykryta wystarczajaco wczesnie, malo jest szans zeby dziecko sie zarazilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do poronienia chyba moze doprowadzic na samym poczatku jesli nie jest odkryta. Tak czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - mój mąż to bardzo chce dziewczynkę! Az mnie tym zdziwił, bo standardowo faceci wolą synów. A on upiera się, że jemu śniła się córka i że na pewno będzie. On już mi to powtarzał zanim zaszłam w ciążę:) Nie myślimy o kłopotach po 13 roku życia. Tego nie da się przewidzieć. Pracuję w szkole w sekretariacie i widzę właśnie takie dzieci w tym wieku. Są bardzo różne a większość zalezy od rodziców. Więc się nie martw jak będzie córka:) Uciekam do domciu! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja sie wcale nie martwie, mi tak naprawde jest calkiem obojetnie czy bedzie corka czy syn. Jakbym miala do wyboru to nie wiem co bym wybrala ;) A maz mowi ze tak naprawde liczy sie tylko zeby dziecko bylo zdrowe! :) A to jest ta tabelka o ktorej dopiero pisalam : http://jolmys.webpark.pl/ Robilam dwom kolezankom ktore rodzily rok temu i plec sie sprawila. Ale wlasnie powtorzylam z moja mama (a ma 5 naturalnych dzieci) i udalo sie 3 na 5 :D Jak tak rozsadnie pomyslec to wcale w to nie wierze, przeciez to nie ma nic wspolnego z wiekiem matki ani miesiacem... A ktos pisal ze ostatnio same chlopcy sie rodza, slyszeliscie cos takiego? Rzeczywiscie wokol mnie sie sprawdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra poponiła przez toksoplazmoze w 3 miesiącu , tylko dalatego , że całą ciąże przesiadywała z kotami od nich można to mieć najczęściej , a ja też uwielbiam koty i przed ciąża cały czas obcowałam z kotem mojej siostry , teraz go wogóle nie dotykam , ale i tak sie boje zobaczymy jak wyjdą badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w 3 miesiacu? A brala antybiotyki? Czy dopiero po wszystkim dowiedzieli sie ze to przez toxo? Jak sie nie ma przeciwcial to lepiej byc z dala od kotow (tzn lepiej nie glaskac), nie jesc krwistego miesa i bardzo dobrze myc salate. Tej bakterii najwiecej jest w ziemi. Wiec dziwczyny ktore lubia pracowac w ogrodku powinny sie powstrzymac jesli nie maja przeciwcial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brała żadnych antybiotyków , dopiero po poronieniu okazało sie , że to przez to ...ładnie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×