Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Od dwoch dni ograniczma sie do 6-7 wymiotów dziennie A TO SUPER WYNIK. Od tygodnia nie wymiotuje juz w nocy. Moj lekarz powiedzial ze nie spotkal jeszcze osobiscie takiego przypadku ale jakos nie czuje sie wyjątkowo dumna z tego powodu :) Nadal mnie mdli calymi dniami ale na szczescie to juz nie to samo co jeszcze kilka tygodni temu (choc 4 dni temu od godz 20 do 1 w nocy rzygnelam chyba z 10 razy). Nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze to moze trwac dluzej niz tak książkowo do konca 13 tyg. A jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo czytamy - po prostu.... Moja lekarka powiedziała nam dokładnie tak: no i badamy Małego Człowieka - Pan zobaczy jak Panu macha i jak sie ładnie układa do badania ( w tym momencie mój mąz prawie ryczał) dalej mówi tak - no prosze jaki duzy Mały Człowiek - 5,5 centymetra- reszta wymiarów tez ok. Wszystko dobrze, nic sie nie dzieje, za miesiąc sie widzimy... jest ginekologiem-połoznikiem specjalista II stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitaminko - Ty z nas najbiedniejsza chyba jestes.... Ja nie mam mdłości, miałam 2 dniowa migrene i strasznego doła - fizycznie jest ok. Psychicznie gorzej - ale przy Twoich przebojach - moje to nic. Trzymaj sie dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. Naprawde nie wiecie jak zazdroszcze wam samopoczucia. Moje dwie koezanki są w ciąży. Jedna ma termin na ten sam dzien co ja i zero mdlosci i w ogole twierdzi ze bomba. Druga jest dopiero w 6 tygodniu ale tez nic jej nie dolega. A ja kurde juz 7 tyg leze obłogiem w łóżku... Marze zeby normalnie funkcjonowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bidulka z ciebie... Ja tez na szczescie nie mam mdlosci... tylko zmeczenie mnie meczy, ale to nic w porownaniu z tym co przezywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej meczy wchodzenie po schodach.... no i ten cholerny dół z ktorym nie potrafie sobie poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - trzeba myslec pozytywnie, mam nadzieje ze szybko ci przejdzie..! Mi tez z tym chodzeniem po schodach jest trudno, a najgorsze to jest to ze nowe mieszkanie jest na 3cim pietrze bez windy..! Dotad mieszkalismy na parterze.. Na dworcu juz czesto biore winde z babciami i dziadkami, ludzie sie troche dziwnie na mnie patrz, ze co ja po schodach nie moge.. no niestety brzuszka jeszcze nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na 2 pietrze bez windy... i tez mi ciężko i jeszcze w pracy mam dużo schodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dzisiaj piątek - weekendu początek:D ProVitamina - jak mi ciebie szkoda, jak to czytam! Pewnie jesteś okropnie zmęczona. Trzymaj się, niedługo minie wszystko:) Ja kicham od rana i boję się żeby mnie znowu jakieś przeziębienie nie wzięło. Ale ogólnie jest ok:) Moja koleżanka biedna musi 2 tyg. leżec w łóżku, bo miała jakieś plamienia i lekarz jej kazał się nie ruszać. Martwię się o nią i mam nadzieję, że będzie dobrze. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Goju - ja o tym katarze to przeczytałam że moze byc cos takiego jak katar ciazowy - cos wspolnego z hormonami - ja tez mam jakby katar -i duzo kicham.... a raczej przeziebiona nie jestem. moje spodnie ciązowe spadaja mi z tyłka - ciekawe czy to mozliwe że schudłam w ciagu tygodnia? Bo apetyt troche straciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Chyba pomału mi mija, Mdli mnie jeszcze ale juz tak nie wymiotuje. Niestety suma dolegliwosci jak na zlosc jest stala :( Od kilku dni mam tak strasznie kwasno w buzi ze nie moge spac :( To nie zgaga bo nie picze ale to jest ohydne i mimo ze czasami juz nie mam mdlosci to wymiotuje przez ten kwas w ustach. Nie mam pojecia co to moze byc bo nigdy tak nie mialam. Pomalu mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten kwas w buzi nie bierz miety, spróbuj płatki migdałów i kleik z siemienia, moze Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kwas w buzi to takie refluksowe.... masz podrazniony przełyk od wymiotów i pewnie dlatego. Siemie pomaga dlatego ze obkleja tymi glutkami przełyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam kisiel ale wszystko jest dla mnie teraz mega-kwasne. Zeby nie czuc tego kwasu sse cukierki mleczne Werthel Original. Wtedy tak nie czuje ale nie wiem czy sobie bardziej nie szkodze tym slodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedys silne objawy refluksowe - długo przez ciazą - na takie kwasy to chwilowo pomaga tez zielona pietruszka, ale siemie najlepsze... broń boze cytrusy, mieta, kawa, herbata, ostre przyprawy. Ponoc kwasy zobojetnia tez mleko - ale na mnie nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze piszesz bo ja ssałam wczesniej landrynki mietowe i naduzywalam gumy mietowej (bo czeste mycie zebow nic nie zmienialo). Sprobuje siemie. To mozna kupic w normalnym sklepie spozywczym? Jak to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ma rację to pewnie po tych wymiotach ten kwas. Podrażniony masz okropnie przełyk po tylu tygodniach. A z tym kichaniem, to nie wiedziałam:) Ale to dobrze, że nie oznacza przeziębienia. Bo kicham jak szalona! Przez tą ciąże to jestem strasznie szybko głodna. Co 3 godziny muszę koniecznie coś przegryźć, bo mi niedobrze. Ale zaczełam pić wodę z cytryną i mój żołądek jest za to wdzięczny! Sama mi nie smakuje jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogole wody samej nie moge pic bo mi ... śmierdzi okropnie. Zreszta teraz to ja nic nie moge :( Wszystko kwasne i niesmaczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pusto! A mi znowu mija szybko czas, bo jest dużo pracy. Lubię jak cos się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemie lniane mozna kupic w spozywczym - ja kupowałam w ziarnach, ponoc lepsze niz mielone Mnie tyle nie było bo siedziała dziewczyna, ktora ma mnie zastapic, w poniedziałek powie nam, czy chce - miałabym wtedy czyste sumienie idąc na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - ale masz śmiesznego psa!! Fajowski jest:) A z tym kichaniem - ja jak kicham to az mnie kłuje w brzuchu! Mój mąż też się ze mnie śmieje ze urodzę:D Juz mi czas zwolnił w pracy, ale jeszcze dwie godzinki z kawałkiem dam radę. I weekend!! Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda MUSI byc ładna.... mnie znowu zaczyna boleć głowa. dziewczyny - czy moge sobie przy takiej migrenie przelepic plaster z migrenolem do skroni? to takie plastry z olejkami - chyba to nie zaszkodzi, nie? ps. pies nazywa sie Bols - jest 3 letnim buldogiem angielskim i najbardziej pociesznym psem - a raczej świnką - jakiego miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Nie było mnie klika dni , bo miałam straszny sajgon w pracy czytałam was , ale nie miałam czasu pisać . Z tym kichaniem , to chyba coś faktycznie jest , bo ja od paru dni kicham cały czas szczególnie rano , myślałam , że to przeziębienie , ale chyba na szczęście nie . Paula ale masz ślicznego pieska .Zazdroszczę Ci morza , ja tak kocham nasze morze , a mieszkam w górach .Co roku jeżdziłam do Ustki , bo mam tam znajomych , ale teraz to się chyba nie wybierzemy niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo- ja ostatnią @ miałam 27 grudnia i wychodzi mi termin na 02.10 ale na USG wychodzi że dzidzia jest o tydzień większa wszystkie pomiary ma na 13 tydz i kilka dni. Jak byłam na ostatnim USG to wyszło że: CRL :69.6 mm co odpowiada 13 tyg+1 dzień FL: 10.2 mm co odpowiada 13 tyg NB: uwidoczniono NT: 3,4 mm także wszystko oki prócz tej przezierności ale byłam troszkę podziębiona i to może też przez to. ProVitamina- współczuję ci bardzo nawet nie powiem wiem jak się czujesz bo tak naprawdę wiesz to tylko ty. ja nie wymiotowałam ani razu od czasu do czasu mnie tylko mdli ale da się wytrzymać dlatego strasznie ci współczuje. ja narazie schudłam 4 kg przez dwa miesiące ale nie widać tego po mnie zupełnie. Zycze wszystkiego najlepszego i naprawdę trzymaj się cieplutko wszystkie tu jesteśmy z Tobą. Miliana- tak jak napisałam już wcześniej nosek uwidoczniony nawet na zdjęciu które mi wydrukował jest pięknie widać taki malutki zgrabniutki noseczek po mamusi:P Na razie innych badań nie będę robić bo w poniedziałek ide na zwykłe usg i wtedy zobaczymy co powiedzą jak teraz pow że trzeba będzie zrobić to dopiero zacznę się martwić. Paula- Brzuch mam duży jak na 4 miesiąc. Koleżanka która lada dzień będzie rodzić ma niewiele większy ale ona przez cała ciąże przytyła 5 kg jest bardzo szczuplutka. obawiam się że ja będę miała piłkę taką konkretną. w spodniach ciążowych chodze już od tygodnia i wreszcie poczułam ulgę nic mnie nie uciska naprawdę bajeczna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - po Twoich wyliczeniach wychodzi - ze nie wiadomo jak oni licza te terminy:) więc nie przejmujmy się. Twoja dzidzia tez już duza - moja 5,48 w 12 tygodniu - ciekawe ile one tygodniowo rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×