Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny! jednak trochę się wczoraj rozpisałyście bo chwilę mi zajęło czytanie wszystkiego :) Ja wczoraj byłam u teściów a potem na koncercie FEEL-a i wróciliśmy po 24 i jeszcze chce mi się spać i jeszcze bolą mnie nogi bo ostatnio aż tyle to się nie nałaziłam :( ale było fajnie :) oczywiście my jak zwykle nie zabraliśmy ze sobą kocyka żeby mieć na czym usiąść ale mąż się poświęcił i poszedł spowrotem do samochodu i przyniósł i bardzo dobrze bo bym nie ustała tyle. Normalnie albo się starzeję albo nie wiem co. A teraz idę się jeszcze trochę położyć bo mnie jeszcze wszystko boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naszemu małemu Bąblowi to się chyba FEEL podobał bo mimo, iż się ziemia trzęsła to czułam jak sobie fika :) a teraz chyba se jeszcze nuci ich piosenki i tańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> moj ziutek to zawsze zaczyna fikac jak sie zaczyna projekcja filmu w kinie, tak reaguje na glosne dzwieki a przede wszystkim basy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika_25 a gdzie ten koncert sie odbył ? nie przypadkiem na Złotej Górze ? koło Kartuz ? jezeli tak , to ja tez tam wczoraj byłam , ale niestety do koncertu nie dotrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w ciąży z małą to w 3 mcu poszliśmy z mężem na koncert Safriduo. Naprawdę się wtedy wyskakałam i wytańczyłam :) Póżniej zimą gdzieś w 7mcu zjeżdzałyśmy z górki na workach z sianem . Pamiętam, że mnie strasznie wytrzęsło ale było ok. Miałam wtedy fantazję. Teraz na koncerty nie chodzę a jak już to chwilę z boku postoje grzecznie. Do kina też jakoś nie chadzam :( Chociaz może to się zmieni wkrótce. A jeśli chodzi o Feel to dzieci lubią . Malwina zna na pamięc całą Pokaż na co cię stać :D A mi jest dziś smutno, bo musiałam się rozstać z córeczką na cały lipiec. Przedszkole zamknięte i musiała do babci pojechać. A to aż 300km, więc nie mogę jej odwiedzać :( Beeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to było na Złotej Górze. My przyjechaliśmy na godz 20 bo wiedziałam, że nie usiedziałabym tak długo więc pojechaliśmy później, żeby być na koncercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nici z mojego leżenia bo już mama z siostrą nazrywały truskawek i trzeba skubać :( A do tego jeszcze muszę obiad przygotować :( ALE MAM DZIŚ STRASZNEGO LENIA :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zmylismy sie po 19 . Rozbolała mnie głowa , do tego ból pleców i pojechalismy do domu . A tez chciałam byc na tym koncercie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny ja miałam kurację Sorbiferem cały miesiąc brałam po 2 tabletki dziennie bo tyle lekarz mi przepisał ząbki mnie czasem pobolewały ale mam widocznie mocne bo nic się nie działo po skończonej kuracji nic mi żelazo nie podskoczyło więc mało co mi to pomogło a następnej dawki nie będę już brała, nie słyszałam o żadnych skutkach żelaza na maleństwo i jego ząbki u mnie już po paru dniach od skończonych tabletek nie było śladu po nich :) jakie masz wyniki? bo mi tak ok 10 się utrzymuje i lekarz jeszcze nic z tym nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - współczuję mężowi!! Pewnie z parę tygodni pochodzi z tym gipsem:( Mam nadzieję, że mój będzie ostrożny i nic sobie nie zrobi:D Dzwonił do mnie i już zaczęli murować ganek i jutro przyjeżdza ich czworo i część będzie już ściagać dach. Fajnie szybko im to idzie a dopiero zaczęli. Ale tfu tfu nie zapeszam, bo pewnie wiecie, ze różnie z tymi ekipami bywa! kamika - fajną miałaś niedzielę:) Ja lubię takie aktywne weekendy, ale mój to polegał na wożeniu materiałów budowlanych z supermarketu na dzisiejsze prace:) Kupiłam sobie na próbę balsam ziaji na rozstępy. Polecały mi go dziewczyny z targów urody, więć zobaczymy czy działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , a ja sie dzis koszmarnie czuje jest mi strasznie niedobrze i cały czas wymiotuje nie wiem czemu , bo wczoraj zjadłam tylko obiad i wszystko było ok , a dzisiaj wstałam i od razu tak fatalnie sie poczułam , a do tego musze do 17,00 siedziec w pracy , nie wiem jak to przetrwam , bojest mi tak słabo , ze aż sie boje , zeby maleństwu sie cos złego nie stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka ludu było opór. Wystarczyło że zespół grał i nie musiał śpiewać :) Mi zostały fotki i trochę nagrań bo coś mi się udało nagrać ale nie byłam zbyt blisko bo bym nie wydrapała się pod tą górę i doszliśmy do połowy ale potem trzeba było wrócić i myślałam, że nie dojdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola napewno wszytsko będzie dobrze może lepiej żebys poszła do domu odpocząć? wkraczamy w III trymestr a to juz żaden relaks :( teraz dzidzia soraz większa i gniecie coraz więćej z naszych wnętrzności więc może ci na żołądku się położyła jak na podusi i teraz przez to wymiotujesz najważniejsze że się rusza i zadzwoń koniecznie do lekarza zapytać czy wszystko w pożadku bo może to się zaczyna (tfu tfu) zatrucie ciążowe a puchną Ci nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milianna -właśnie na szczeście nogi mi nie puchną , mam nadzieje , że to to co mówisz czyli ., że dzidzia ugniata mi na żołądek i dlatego , jak tylko zaczną mi puchnąć nogi to zaraz zadzwonie do lekarza , teraz jakby mi było troszeczke lepiej , ale na jedzenie nie moge patrzeć bo od razu mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wrzuciłam Wam wczoraj link do albumu który tworzę, ale coś sie nie otwiera więc dziś go ulepszyłam i mam nadzieję, że teraz się otworzy :) http://foto.onet.pl/h9dzw,yozka0khggga miliana--> ja wyniki bede miała dopiero jutro. Z tym żelazem i ciemnymi zebami naprawdę się przeraziłam. Ja biore 1 tabletkę dziennie. Nie wiem czy to po żelazie czy jak ale mam wieczorami biegunki, chociaz lekarka powiedziała mi, żebym uważała na zaparcia :D ale ja mam rewolucje żołądkowe z zupełnie nieznanych przyczyn więc to może i nie po żelazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola79 --> niestety czasami w ciąży tak bywa. Moja siostra wymiotowała nawet po wodzie i to do 8 mca ciaży. Ciągle była w szpitalu, bo organizm już wody nie miał. Ale syn jej się urodził zdrowy i silny. Tu musisz dużo pić i może owoce lekkie w siebie wrzucaj. Truskawki a najlepiej arbuzy. I ogórek zielony jak dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórek zielony tonajlepsza sprawa na wymioty no i ma dużo wody w sobie także chrup jak marchewke :) któraś pisała o herbatce hippa, ostatnio rozmawiałam z koleżankami które maja dzieci i coś strasznego bo dzieciaki już w mlecznych zębach mają pruchnice i biegają po dentystach :( podobno to od herbatek HIPPa i nawet na opakowaniach jest ostrzezenie że powoduja próchnice więc u mnie odpadają herbatki dla dzidzi Hippa napewno nie będę ich używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dla dzieci , ale ja pije herbatke z hipa dla kobiet w ciąży i jak narazie nic mi sie nie dzieje i lekarz powiedział , ze ma witaminy i mam ją pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci próchnice mają dopiero po paru latach, sprawdz czy takie ostrzeżenie jest też na tej herbatce dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny --> masz piekna ta corcie, ale juz ci to kiedys pisalam :) bruszek tez cudny, pewnie bedzie nastepny pieknotek w rodzinie :) a ja mam dzisiaj lenia nie z tej ziemii, pogoda sie zrobila piekna, musze napisac sporo na jutro, szukam teraz materialow na necie, ale cos czuje, ze bedzie kiepsko bo tak mi sie masakrycznie nie chce... najchetniej to bym sie polozyla spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u nas też jest strasznie ciężka. Tak jakby powietrze było gęste z goraca! Kurde a ja nie wiem, jak tu zacząć dbać o linię, jak moja wice miała imieniny i wciągnęłam tort i 2 kawałki szarlotki! Aż mi wstyd:( Ale znalazłam fajną stronę o jodze z pokazanymi różnymi asanami dla początkujących. Mam nadzieję, że starczy mi silnej woli, żeby sobie je poćwiczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa żeby nam się tak chciało jak nam się nie chce ;) ja dziś też mam strasznego lenia a do tego te truskawki :( nie chce mi sie nic ale muszę się jakoś zmusić a pod wieczór zakluczam się w pokoju i idę spać :) ale znając moje szczęście to jak się położę to mąż będzie wracał i będzie obiad do robienia, echsss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> a tu jeszcze obiad, naczynia do zmywania, pranie do wywieszenia! no ja nie moge, chyba dzisiaj sobie kompletnie wszystko odpuszcze oprocz tej pracy mojej, ide do ogrodka, moze mnie to troche ozywi, czeka na mnie tam juz moja kawa mrozona:) jeszcze mnie chlopak obudzil z rana o koszule znowu, ze nie zdazy do pracy jak mu nie wyprasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa jak mi Bóg miły wysłałabym go w podkoszulku :D Mnie się też nic nie chce dziś masakrycznie, a tu jak u Was obiad, pranie w pralce, drugie do powiedzenia już w wiaderku gotowe czeka by je wynieść a ja marzę by się przespać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milianna --> nie pamiętam :( musiałabym w wyniki spojrzeć ale to po 20 tej jak do domu wróce, ale nie takie najgorsze. Jak tam podali normę dolną , nie pamiętam liczby, to ja miałam jakieś 3 punkty mniej niz dolna norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa dzięki że taka miła dla mnie jesteś i moich dzieci :) a ja własnie sie zapiekanką objadam i piszę jedną ręką. Glupio mi jeść bo siedzę w pracy czyli salonie meblowym. Ludzi tłu, że nie ma kiedy zjeść i mi się patrzą jak wsuwam, ale trudno. w moim stanie wszystko wolno. Właśnie mnie koleżanka dobiła, bo złożyła 2 tyg wypowiedzenie z pracy , tak niespodziewanie zupełnie. A jesteśmy tylko we 3. Jedna miała iść na urlop na 2 tyg, ja miałam mieć już zwolnienie a ta nagle bach i się zwalnia. A ja już bez widoku mojej córci nie wytrzymam aż się ktoś nowy znajdzie . Katastrofa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! Ja też jakaś taka dzisiaj nie do życia jestem :( położyłam sie o trzynastej ale wkółko ktoś mi przerywał a to domofon a to telefon a to znowu ulewa się zerwała i musiałam pochować rzeczy z balkonu żeby mi nie zmokły... na szczęście nie mam prania i gotowania ale niestety naczynia do umycia czekają w zlewie :( coś czuję że miś je umyje jak wróci z drugiej zmiany. Póki co siedzę sobie przed kompem i zastanawiam się co by tu zjeść żeby nie pogorszyć mojej sytuacji czyli okropnego zaparcia- normalnie nic od dwóch dni i już mnie skręca, jem owoce ,piję wodę a tu jakaś blokada się włączyła i nie ma rady-czuję się taka ciężka i wszystko zaczyna mnie boleć i wcale nie chodzi tu o ciążowy brzuszek tylko o te wredne zaparcia. Ale leje - normalnie jakby ktoś z wiader wodę wylewał... przynajmniej mi balkon ładnie opłuka hi hi hi Z witaminek to biorę feminatal +DHA i jestem z nich zadowolona, co prawda ginka mi przepisała jeszcze osobno kwas foliowy i mówiła że jedno i drugie można brać bo i tak nie da się zapewnić odpowiedniej dawki kwasu foliowego ponieważ występuje on w bardzo niewielkich ilościach w jedzeniu ale jakoś nie biorę mamamalwiny śliczne masz te fotki , brzusio jak malowany i na dodatek bardzo ładnie wyglądasz w tych ciuszkach Violcia nie zazdroszczę ci tego samopoczucia i może rzeczywiście wyrwij się dzisiaj wcześniej z pracy pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek rośnie oj rośnie :) Co do hipa i herbatek. Pij je śmiało. Tam jest napisane, że trzeba wypić jak się zaparzy i nie zostawiać na później, bo wtedy się odkłada cukier i dzieci mogą się próchnicy nabawić. Od samego picia to nie. Po prostu trzeba pić swieżą. moje dziecko nigdy ich nie lubiło, wolała te z bobovity, ale nie wiem, czy bobovita też ma jakieś dla mam. ja wolę ziółka zwykłe parzone, ale nie wszystkie można w ciąży pić. Ostatnio byłam w szoku bo chciałam sobie kupić do ssania na gardło tymianek z miodem a tam, że nam nie wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×