Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

młodamamusia --> trzymaj się i uważaj na was :) A dziewczyny, czy wam też tak strasznie nogi w kostkach puchną? jejku mi okropnie. i żylak mi się brzydki zrobił. A wczoraj siadłam sobie przed telewizorkiem i poczułam takiego kopa w lewą stronę brzucha, że aż mi się odbiło :D potem sie nie mogłam z kanapy przez 2 min podnieść, bo myślałam, że mi sie coś w środku urwało. Jej, co z tego małego wyrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki. Młodamamusia - dobrze, że już jesteś i że czujesz się lepiej. Uważaj na siebie i na dzidzię. Jestem po USG. No więc najważniejsze że dzidzius jest absolutnie zdrowy. Ślicznie się rozwija. Ma 23 cm i waży 760gramów. Po długim doktoryzowaniu się nad płcią okazało się, że moj 70% synek....to 100% córeczka :D Więc będzie babeczka, strasznie się ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly karateka juz tez jest silniejszy i daje o sobie znac o wiele czesciej:) dzisiaj przychodzi facet do ostatecznego zmierzenia okien - mam ich lacznie 5 do wymiany i drzwi wejsciowe i drzwi do ogrodu. a na przyszly wtorek przychodzi ekipa do zakladania nowej kuchni lacznie z kafelkami na podloge, sciane, nowym piecem i malowaniem i jeszcze beda rury przez sciane do ogrodu do podlewania kwiatow przerabiali. okna zajma pelne 2-3 dni a kuchnia ponad tydzien, juz sie boje tego calego kurzu i balaganu.. grr.. pokoik zaczniemy za 2 tygodnie, rowniez z malowaniem scian i wykladzina.. lubie miec nowe rzeczy ladnie zrobione ale nie lubie jak sie je robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzam płciowe zmiany do tabelki 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> a to niespodzianka! no to jakie imie? ano i jeden stres z glowy mniej przez twojego chlopa wybrednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - będzie Blanka :D Minę miał świetną moj facecik wczoraj. Bo w ogóle się wydawało że nic z tego nie będzie bo się maleństwo nie chciało obnarzyć. Pani doktor zaproponowała żeby sprawdzić dopochwowo bo akurat tak leży. Wsadza sondę a tam....główka :D Maluch się przekręcił. No to myk myk sondę przez powłoki brzuszne no i wyszła dziewczynka. Bartek się ze 4 razy pytał czy na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -gratuluje córeczki mi lekarz też ostatnio powiedział , że na 80% będzie dziewczynka , ale wszyscy mi mówią , ze raczej będzie syn więc zobaczymy 16 lipca , może sie okazać , że cóerczka , którą tak bardzo chce mój mąz będzie synusiem , kto wie .Mi to wszystko jedno ważne , żeby było zdrowe i tyle . Wiecie u mnie z tym kopaniem to tak różnie , ale np.wczoraj cały dzień był spokój może raz albo dwa maleństwo sie odezwało , ale generalnie jest bardzo spokojne i grzeczne , jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - ja po USG wczoraj też mialam spokoj do samego wieczora. A czemu wszyscy mowią że bedzie chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie sniło ostatnio , ze byłam na usg i że moja dziewczynka zamieniła sie w chłopczyka :) i wiecie co ... wcale mnie nie zdziwi jak tak wlasnie sie stanie :) w sumie jakos nie zalezy mi bardziej ani na coreczce ani na synku. Tyle przeszłam w tej ciąży ,ze z kazdej plci bede sie cieszyc ... Najwazniejsze , zeby malenstwo zdrowe było miłego dzionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -właśnie nie wiem czemu , ale już chyba z 10 osób mi powiedział , jak zobaczyło , że jestem w ciązy , że na pewno będzie chłopczyk zobaczymy już za 2 tygodnie może będzie już 100% pewność . Po tych wszystkich sugestiach moich znajomych mój mąz już tez nastawił sie na chłopca ,i w dniu kiedy miałam ostatnie USG przywiózł do domu piłek z uśmiechem mówiąc to dla mojego synka , idziemy wieczorem do lekarza , a tu lekarz mówi , że prawdopodobnie córka . Jak wyszliśmy to cały czas sie śmiałam , że śliczną ma piłke dla córeczki . Poczekamy jeszcze 2 tygodnie może znowu coś sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny - dobrze radzisz nam z tym sprawdzeniem do czego będzie służył wózek. Ja mieszkam na wsi, więc bieganie po sklepach, tramwajach itp. odpada. Mamy jeden duży sam, do którego ten wybrany przeze mnie wózek wjedzie bez problemu (sprawdzone przez bratową). Ona mi dużo rzeczy doradzała, też m.in. z kołami. Dlatego nie chcę pompowanych, bo sie ciężęj prowadzą po naszym parku. Zalezy mi też na regulowanej rączce, bo jestem wysoka, więc sobie dopasuję do siebie. Chociaż w sumie mój mąż jest tego samego wzrostu, więć wystarczy nam jedna wysokość:) artigiana - no to miałaś niespodziankę tak jak ja!!! Tylko że u mnie synek a u ciebie córcia wyszła. Wyobrażam sobie minę twojego męża, pewnie podobna do mojego jak się dowiedział:) Ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa! Chyba przykleiłaś jakąś starą tabelkę bo nie ma mojego maleństwa! Ale nie gniewam się i poprawię:D 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11 falsa - doskonale cię rozumiem, bo u nas też już się robi niezły bałagan i aż strach myśleć, co będzie dalej! Viola - a czemu mówią, że będzie chłopiec? Bo u mnie rodzina twierdziła na początku, że chłopak na 100% bo ponoć ładnieję w ciąży. No i mieli rację (z tym chłopakiep, bo mi się wydaję, że brzydnę:) kitka - ja też wiedziałam, że będe się cieszyć z każdej płci. Nie miałam problemów w ciąży, ale mimo wszystko najważniejsze dla mnie jest zdrowie i szczęście mojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam jakiś taki sentymentalny nastrój:) Siedze i sobie wyobrażam naszą małą rodzinkę w nowym mieszkanku:D I czuję się taka... szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - gadanie! Mnie też wszyscy mówią ze chłopiec bo i brzuch na chłopca i podobno ładnie wyglądam. A sama wczoraj widzialam "dziurkę " USG Goja - strasznie przepraszam. Rzeczywiście znalazlam penwie jakiegoś starocia ;( No minę miał niezłą. Dotarło do niego dopiero w domu tak na prawdę bo w gabinecie niedowierzał mimo że wszystko dobrze obejrzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - własnie obejrzałam zdjęcia... i nic a nic nie rozpoznaję na nich! Ale na swoim usg też miałam problem:) Dopiero po jakimś czasie zaczęłam widzieć mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nie chce dzisiaj siedzieć w pracy , a gdzie tam do 17,00 dobrze , że jutro mam wolne to sobie odpoczne . bo już mnie to siedzenie w pracy przy takich upałach niezle męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana --> slodkie zdjecie! ja juz swoje skany to znam na pamiec i jakby ktos mnie mial obudzic w srodku nocy to bym mojego ziuta narysowala po ciemku i to z zamknetymi oczami jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa ja tez tak mam , moje maleństwo było odwócone bokiem i trzymało sie za uszko rączką zdjęcia są w 4D więc widać dość wyrażnie i tez je znam na pamiec , a płyte oglądałam chyba z 1000 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> śliczne imię wybraliście :) dzidzia też cudna :) a aj dziś piłam glukozę i muszę Wam przyznać, że nie było tak tragicznie!Mogłam ją wypić w domu, a po godzinie pojechać do ośrodka i jak pojechałam to oczywiście pełno ludzi, ale weszłam do pookojupielęgniarki i kazała mi zostać i pobrała tą krew. Oczywiście jak wyszłam na poczekalni wszyscy patrzyli na mnie jakkby chcieli mnie zabić....przeprosiłam, i zaczełam się tłumaczyć, że pielęgniarka kazała mi już zostać, ale jeden facet zaczął wielce się wymądrzać, że się wepchałam! Więc tłumaczę,że piłam glukozę i po godzinie musiałam mieć pobraną krew, a on że co go obchodzi, że ja jestem w ciąży,że to normalny stan i coś gadał pod nosem. Odpowiedziałam mu, że minuta w tą czy w tą go nie zbawi i niech się zbędnie nie podneica! i wyszłam! IDIOTA! Opowiedziałam mamie tą sytuację i się okazło, że mama go zna i w sumie dobrze się znał mojego tatę i mamę zresztą też! była strasznie zaskoczona jego reakcją.....eh a teraz siedzę w pracy i nudy :) ale dzieki temu mam czas na czytanie :) nad morzem w końcu słoneczko i cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja jak patrze na mój brzuch to jest mi cholernie ciężko sobie wyobrazić tam takiego malucha! To taka kruszynka maleńka... Ostatnio było w wiadomościach o kobiecie, która urodziła malucha w siódmym miesiącu. Takie było malutkie to dzieciątko, chudziutkie, podpięte pod kroplówki, że aż się popłakałam! Aż zaczęłam się obawiać przedwczesnego porodu, bo małe szanse są na przeżycie, a nie chciałabym, żeby mój synek tak cierpiał w pierwszych dniach swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - ależ ci ludzie są durni!!! Mnie to tak wk..wia! Aż musiałam sobie przeklnąć! Naprawdę niektórych to trzeba całe życie edukować, bo pewnych rzeczy nie pojmą aż do grobu. Dlatego ja się zawsze stresuję jak idę na badania, że mnie coś niemiłego spotka od tych ludzi. Mówią, że młodzież niewychowana a tak naprawdę to sami starsi są opryskliwi i myślą tylko żeby się wepchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja--> dokładnie! ja jak wyszłam to o mało się nie popłakałam- tak mi się przykro zrobiło! ale dobrze, że mu odpwoiedziałam co myślę, żeby dziad sobie nie myslał, że może mi podskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak chodze na badania to jeszcze nikt mi nic nie powiedział , ale zawsze w labolatorium jset dużo ludzi i najpier stoje w kolejce zeby zapłacić (bo ja wszystko musze robić prywatnie)a potem w następnej kolejce do pobrania krwi i oczywiście nik nie widzi , że jestem w ciąży klapki na oczach.Ostatnio stałam 1,5 godziny a ten test z glukozą lekarz kazal mi zrobić dopiero w 27 tygodniu , to bedzie gdzieś tak za mieiąc i mam mieć ten pełny czyli 75 nie wiem jak to wypije , jak to podobno jest takie niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ja mialam na sczescie 50g, ale moze dlatego że uwielbiam słodycze to nie było takie tragiczne! no ludzie to jeszcze myślą- w ciązy jest i myślli, że ją przepuszczę- o nie na pewno nie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nikt nie spojrzy na wielki napis: "Kobiety w ciąży są przyjmowane poza kolejnością"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
dziewczyny czy wam też twardnieje brzuch? Podobno to normalne, a czasami nie..... jutro idę na picie glukozy 50g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiecie co teraz jest taka znieczulica...ani starszego nie przepuszczą ani honorowego krwiodawce ani ciężarnej... narmalnie pełna kultura. najgorsze jest to że co w takiej sytuacji robić? kłucic się z takim dziadem jednym i drugim? ja tak nie potrafię. na szczęście jeszcze nie miałam takich sytuacji, młodamamusia dobrze że was wypuścili ze szpitala, teraz uważaj na siebie i tylko sie obijaj:) na pewno będzie dobrze wiecie że za kilka tygodni wchodzimy w 3 trymestr?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×