Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

o matko... ja przechodze nawał pokarmowy..... mam cyce jak balony i mam znowu dośc, mam nadzieję ze niedługo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę posiedziałam na ogródku i jakoś tak mi się wiosennie zrobiło:) Chociaż liście spadaja jka szalone, ale słońce pięknie świeci. falsa - dzięki za pocieszenie:) A porównanie pomogło, bo na pewno nic się nie równa z porodem:P paula - to teraz musisz uważać, żeby ładnie ci nawał przeszedł i się nie zmienił w zastój! Taki chłop wielki jak twój Franio to chyba wciągnie na dzień dobry obydwa cyce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam czarne wlosie! jak wegiel :D sprawdzalam opinie na temat sprzedawcy mojego wozka na ebayu, co prawda ma 2 negatywy i 12 neutralnych na 2000 opinii ale zadne nie mowi, ze towar byl nie dostarczony, tylko, ze dlugo czekali albo ze raczka byla podrapana.. wiec sie troche uspokoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja taki nawal mialam przez 3 dni a teraz juz spoko... tylko sciagaj na biezaco ten pokarm mozesz go przetrzymac 12godz w temp pokojowej a 3 dni w lodowce, mozesz tez zamrazac. ja z tego nawalu to wylalam chyba ze trzy butelki a teraz niunia je co trzy godziny i juz jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - pewnie zaniedlugo Ci wozek dojdzie skoro facet ma takie dobre recenzje. Mnie zaskoczyli z moim wozkiem. Zamowilam w ostatni piatek, napisano mi w mailu, ze wozek przyjdzie pomiedzy 18tym a 22tym pazdziernika, a dostalam go juz wczoraj. Czasem mile niespodzianki sie zdarzaja. Powodzenia z Twoim wozkiem. Goja - i dobrze, ze idziesz do dentysty. Slyszalam, ze to jest wazne, by miec wszystkie zeby zdrowe przy porodzie jesli sie chce znieczulenie (nie wiem czy taki jest Twoj plan, ale w sumie porodu nie mozna sobie dokladnie zaplanowac). Tylko nie wiem czy w Polsce jest to samo znieczulenie. Tutaj jest epidural i przed zapodaniem go anestezjolog zawsze robi wywiad z pacjentka i pomiedzy innymi pytaniami, pyta sie czy sie ma jakies dziury w zebach. Nie wiem co za znaczenie to ma, ale pewnie ma skoro sie pyta. A poza tym nie bedziesz musiala zostawiac maluszka po porodzie, zeby ten zab naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie czy w odrazu prasujecie ciuszki dla dzidziusia czy tylko macie wyprane , a będziecie prasowały na bierząco , bo ja musze sie czymś zająć zeby nie myślec o jutrzejszym stresie i zaczełam prasowac tylko nie bardzo wiem czy to ma sens , bo jak potem trzeba to robic 2 raz to bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja pojechałam z bolącym zębem i okazało się, że jest nadwrażliwy i nie ma tam dziury. za to w trzech innych dziury ogromniaste!!! Jak mi rozwiercił to okazało się, ze masakra! Więc od razu hurtem założył mi lekarstwo do tych 3 zębów i za 2-3 miesiące mam przyjść zakładać plomby. W ogóle to mi robił bez znieczulenia, ale był taki delikatny, że w sumie nic nie bolało. Ale ze stresu się aż spociłam:) A małemu się chyba to podobało, bo kopał mnie jak szalony! Dziwne uczucie jak tu ci dentysta wierci a dzidziuś kopie w brzuch:P Viola - ja wszystko uprałam i od razu prasowałam. Bo wszystko pierwszy raz prasujesz, żeby poddać te ciuszki wysokiej temp. i zabić ewentualne bakterie. A poza tym na bieżąco to będziesz prasować te, które zdążą się wybrudzić, a będzie tego sporo! Naszykuj sobie wszystko na cacy bo potem to się zacznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usana - a u nas nie ma znieczulenia, więc nie skorzystam z tego przywileju:) Ale mieć zdrowe zęby zawsze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja fajnie , że masz już zęby zrobione ja tez mam jesną albo 2 dziury , ale chodziłam na poczatku ciązy i tak mnie bolalo jak mi to rozwiercała, ze powiedziałam ,ze nie ma mowy zebym tam teraz poszla pójde po urodzeniu , a co do znieczulenia to nie wiedziałam , że nie można miec dziury w zebie mi lekarz nic nie mowił jak robił wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mam dzisiaj apetyty. Troszke ostre a slodkie to bardzo!! Przed chwila zjadlam 2 lody rozki a wczesniej paczke delicji. Ciekawa jestem co na to moj diabetolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris --> tez tak mam, jak mialam robione testy na glukoze to sie oszczedzalam kilka dni przed, potem szlam na czczo, wypilam soczki, odczekalam, pobrali mi krew, wrocilam do domu i zjadlam 8 malych batonikow czekoladowych :P. w ciazy to po prostu nie potrafie sie powstrzymac, a nigdy mnie tak ne ciagnelo do slodyczy.. doris --> to zastrzyk znieczulajacy.. ja to bym sie bala, ze mnie rozboli na sam porod.. ja mam dziure w jednym zebie bo mi plomba wypadla ale musze miec najpierw zrobione przeswietlenie zanim mi cos zrobia, a w ciazy nie mozna, wiec mam nadzieje, ze to nie ma znaczenia czy dostane epidural..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z mężem z dłuuuugiego spacerku :) trzeba się cieszyć ostatnimi w miarę ciepłymi wieczorami no i samą możliwością wyjścia gdzieś wieczorem goja dobrze że poszłaś do tego dentysty Viola powodzenia jutro na ktg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja też ostatnio mam taką ochotę na słodkie że nie mogę się opanować zmiatam wszystko co jest w szafkach i jestem coraz bardziej przerażona swoim zachowaniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia mnie to tez przeraza. To chyba nuda. Wczesniej nie mialam czasu na wymyslne jedzenie dlatego do 8 miesiaca przytylam tylko 1 kg. A teraz to nie moge powiedziec, ze jem tylko za przeproszeniem zre;) No i przytylam przez miesiac 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris --> lacznie 4 kg?! gdybym byla na twoim miejscu to calkiem bym puscila spusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie doris ty nie masz się kobieto czym przejmować tyle to wody płodowe i dzieciak ważą a po ciąży pewnie spadnie z wagi więcej niż przed ciążą - tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... jeżeli chodzi o zachcianki to dosłownie niczego sobie nie żałuję.....jak sobie pomyślę że za parę dni zostanie mi tylko patrzeć jak inni się zajadają to wszystkie moje wyrzuty sumienia znikają;-) Wczoraj np., około 21 wybraliśmy się z mężem na pizzę z podwójnym serem-palce lizać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja wreszcie jestem po :) malutka urodzila sie w sobotę o 3 nad ranem, wazyła 4 kg ;) nie bylo latwo z porodem, po kilku godzinach skonczylo sie na cesarce ale juz doszlam do siebie i waze nawet mniej niz przed ciaza co mnie bardzo cieszy. a to ona: http://www.studiodg.pl/aga/IMG_5206a.jpg http://www.studiodg.pl/aga/IMG_5199a.jpg życzę powodzenia wszystkim które maja poród przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wielkie gratulacje!! powiedz czemu sie skonczylo na cesarce?? wpisz sie do mamusiowej tabelki malutka jest sliczna 01. Milianna.......04.09(29.09)cc......3500......53.......... Szymek 02.Gandziulka...11.09(22.09)cc........3320......54...... .....Julia 03. MlodaMamusia..17.0.(07.10).......3770......54.............Br yan 04. emi81............29.09.(10.10)......3600.......55......... ..Czarek 05. Artigiana.........30.09...............3600......54.......... ...Blanka 06. Paula01........02.10.(27.09)SN.....4400......62.......... ..Franek 07. Natalie86..........03.10..............3700......57.......... Mikołaj 08. neea82.............05.10..............3000.......50......... . Malwinka 09. Karo91.............06.10..............3340.......50....... ......Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga --> buziaki dla was obojga! sliczna, pieknotka po prostu! :) :) :) ..ja juz nie nadazam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> zpoamnialam napisac, ze snilas mi sie dzis! ja sie pytalam ciebie roznych rzeczy a ty mi odpowiadalas , ale obie ciazate bylysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smam nie wiem czemu sie tak skonczylo ... skurcze sie zaczely okolo 12tej w poludnie slabe ale regularne, liczylam sobie je tak do 18tej a pozniej pojechalismy na porodowke bo zaczynaly byc mocniejsze, kolo 20tej odeszly mi wody i zaczela sie "szybsza akcja" rozwarcie szlo super, wszystko gralo alejak przyszlo do partych to nie dalam rady jej wypchnąć, dostalam kroplowe ale i tak skurcze zaczely byc krotsze i trzeba bylo malutką wyciągnąć. na szczescie wszystko z nią ok :) jest przeslodka usmiecha sie ciagle przez sen i jest strasznie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01. Milianna.......04.09(29.09)cc......3500......53.......... Szymek 02.Gandziulka...11.09(22.09)cc........3320......54...... .....Julia 03. MlodaMamusia..17.0.(07.10).......3770......54.............Br yan 04. emi81............29.09.(10.10)......3600.......55......... ..Czarek 05. Artigiana.........30.09...............3600......54.......... ...Blanka 06. Paula01........02.10.(27.09)SN.....4400......62.......... ..Franek 07. Natalie86..........03.10..............3700......57.......... Mikołaj 08. 78aga78...........04.10...............4000......59..........Milenka 09.neea82.............05.10..............3000.......50......... . Malwinka 10. Karo91.............06.10..............3340.......50....... ......Damian wiem że miała być Zuzia ;) ale nastąpila zmiana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu jaka sliczna kruszynka... Ja też już chcę!!! Jutro termin mija a tu oczywiście nic! Mój ojciec podobno się śmiał że ze 2 tygodnie przenoszę, dobrze że nie widzi jaka jestem wielka, dopiero by miał ubaw. Ja nie zaczęłam wcale jakoś strasznie dużo jeść (no dobra - słodyczy tyle co ostatnio to od dzieciństwa nie jadłam, ale reszte to normalnie) i mi w 9 miesiącu przyrosło 4 kg! A podobno ta waga miała się ustabilizować... Idę się pokąpać, może mi się nastrój poprawi, bo to moje dzisiejsze ktg to pewnie guzik pokaże i będę znowu wieczorem ryczeć że już mam dość i chcę się wreszcie normalnie poruszać i skarpetki zakładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78Aga: GRATULACJE:-) 🌻🌻🌻 Córcia prześliczna:-) ❤️ zresztą wszystkie dzieci na topiku wyjątkowo ładne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa byc moze malo przytylam w czasie ciazy ale startowalam z duza nadwaga. Na poczatku jadlam normalnie ale nie tylam, lekarz twierdzil, ze dziecko ciagnie ze mnie i dobrze. Widac teraz nie chce juz nic starego, woli swieze ;) Dlatego mam taki apetyt. Ale ja mysle, ze to przez nude. Siedze w domu, nie mam co robic i wymyslam co bym zjadla. Gratuluje nowej mamie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar 1
HEJ , ja odebrałam wyniki posiewu i mam jaką bakterie i dostałam antybiotyki w globulkach . U mnie też na razie nie ma oznak porodu , szyjka ok , bóli nie mam , ktg ok , ale już ciężko brzuszek mi się opuścił i mąż butki mi zakłada , bo taka ofiara jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×