Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A jak już się chwalicie wzrostem i wagą maluszków to ja też się pochwalę. Kajtuś ma 59 cm wzrostu i skończył 10 tyg. Jeśli chodzi o wagę dokładnie będziemy wiedzieli 5 stycznia na wizycie ale w 6 tyg wazył 5430 więc teraz to napewno ponad 6 kg :) skąd to ma niewiadomo. Mama drobna, tata drobny. Teściowa ma ponad 100kg więc może po niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas byl katar,kaszel,bo synek ie wiadomo gdzie podziebil sie.JA zlapalam od niego w mig i moze dzieki temu mala nie zalapie swinstwa. Moja kruszynka po 6 tygodniach wazyla rowne 4600g wiec trezba przyznac,ze macie juz spore dzieci.Moja pojutrze skonczy 8 tygodni,ile wazy to nie wiem. Ale ostatnio apetyt ma glownie na wieczor i o 5 rano.Ja niestety tez wcinam jak szalona.Tylko nie wiem,czy Wigilijne potrawy sa wskazane :-0 Pewnie nie,ale jak nie jesc ?Oto jest pytanie. Powiedzcie mi co znacza zielone kupki,bo po szczepionce na rotawirusy to rozumiem,ale teraz?Szpinaku bynajmniej nie jadlam. My swieta spedzamy u rodzicow,potem u tesciow.W tym roku mam wolne i nie robie u siebie :) Zycze Wesolych,Spokojnych i przede wszystkim Zdrowych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ze 3 tygodnie robił zielone kupki i przeszło. Lekarka mówi, ze do póki kupa nie psuje tyłka, w sensie nie ma odpażeń, to spoko. Można podać lakcidofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyki ! mój szkrabek miał wczoraj ciężki dzień (kolki) ale dziś jak narazie jest ok póki co również skorzystam z okazji i życzę wam samych pogodnych dni , uśmiechu na codzień , zdrowych szczęśliwych dzieciaczków , cierpliwości i żeby wszystkie kłopoty omijały was szerokim łukiem i oczywiście rodzinych świąt w ciepłej przyjaznej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak kupka moze byc zielona od szpinaku, przeciez mleko nie jest zielone ? o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
mamamalwiny... mnie tez często tak ciągnie (boli) w kroczu, niby tez wszystko ok. moja ma 10 tyg, nie wiem ile ma wzrostu, ale ubranka na 62 robią się małe. A w 6 tyg ważyła 5350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś pustki :( pewnie wszystkie zajęte przygotowaniami ... a ja nic nie robię bo zamierzamy przez 3 dni stołować się u rodziny :P no tylko na prezenty nam kupę kasy poszło JUSTA a co do tych kupek no to u mnie też tak było że ,mały walił nawet po 2 dziennie i z dnia na dzień się to skończyło ... nie zmieniłam stylu żywienia ani nic innego tak poprostu samo od siebie się to stało i trwa do dzisiaj czyli kupkę mamy raz na 3 dni mały mimo to zadowolony i wcale nie wygląda jak by go coś bolało choć na chłopski rozum jest to nienormalne żeby dzidzia tak rzadko się wypróżniała 14 stycznia mamy 2 szczepienie więc dogłębnie wypytam o tę kwestię Buzialki dziewczynki i jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez kupki raz na dzien albo raz na 2 dni, ale sa zolte i rzadkie i po pachy wiec nie mam sie tym martwic tak mi powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ściągam pokarm od 10 tyg. elektrycznym laktatorem firmy Tufi -spectra 3. Kosztował 3 stówki ale na necie widziałam o 50 zł taniej.Ma przyssawkę taką jak Medela ( mam ręczny Medela).Jeżeli często ściąga się pokarm to nie wyobrażam sobie robić to ręcznym laktatorem. Chciałabym też życzyć Wam zdrowych , spokojnych, pięknych świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jutro rano wyjeżdżam . W zwiazku z tym dzis chciałabym wam i waszym kochanym maluszkom zyczyc najserdeczniejsze zyczenia Zdrowych , Wesołych , Spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia ,spedzonych w rodzinnym gronie :) Pozdrawiam gorąco Aga p.s. a tu cos od mojej corci :) : http://www.bobasy.pl/k/dominikamalecka/840440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg, suna sanki - jest renifer i balwanki, sniezki z nieba spadaja, zyczenia zdrowych swiat skladaja. niech te swieta beda wyjatkowe a prezenty odlotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Malo w tym tygodniu sie udzielam, no ale wiadomo jak to ze Swietami!! Jest juz 24.12 wiec zycze Wam aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór, aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom! Buziaczki!!!!! i wesolych Swiat z waszymi pociechami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane!! Zycze wam na te święta dużo spokoju mało zmartwień jak najwiecej usmiechu bo wtedy wszystkie problemy odchodza w dal i zeby w nastepne swieta nasz szkrabki byly duzymi zdrowymi i moze juz chodzacymi bobaskami. Niech te swieta beda w rodzinnej i kochajacej sie atmosferze. WESOLYCH SWIAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my Wam życzymy: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka na nie przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia Dbajcie o siebie przez te świąta kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że u mnie dziś podwójne świąta: poza Bożym Narodzeniem :) Szymeczek kończy dziś 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też walczymy z ciemieniuchą :( mam tylko sekundkę! muszę uciekać do kuchnia, a wcześniej przez 2 dnie nie miałam neta :/ Dla Was : Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szcześciem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku oto szczere są życzenia. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ BUZIAKI DLA WAS I WASZYCH POCIECH :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤°``°¤ø,¸¸,ø¤°``°¤ø,¸,ø¤°``°¤ø,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku ! Spokojnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Obżarstwo gorsze od pijaństwa!!!!!!!!!!!!!! PĘKAM! I jak tu wrócić do formy???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największe szczęście dla ojca i matki, nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki, To ich krew - życie, to ich własne dziecię, co im nad wszystko droższe jest na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami a ja jak nigdy w święta się właśnie nie objadłam:( i nawet za bardzo nie mam ochoty na ciasta ani nawet na sałatki :( nie wiem co ze mną nie tak w tym roku:( ale chyba to przeżyję i może w przyszłe święta se odbiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze wam Wesołych Świąt w rodzinnym gronie! Świąt najpiekniejszych, bo pierwszy raz ze swoimi pociechami:) Abyście miały wiele pięknych, niezapomnianych chwil, które warto bedzie kiedyś wspominać... Ja się objadłam tylko ciasta na swięta i to nie każdego, bo dalej wszystkiego nie jem. A święta nam mijajaa spokojnie. Wczoraj był chrzest Wiktora, byl bardzo grzeczny i w kościele i na imprezie. A ciemienucha tez nam się zaczęla robić! Jeszcze niewielka ale trochę sie z tej główki sypie. Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawie po świętach:) Franek dał mi popalić w wigilię. Dostał takiej histerii, że nie mogłam go uspokoić, za to wczoraj i dzisiaj jak aniołek. Mam problem z karmieniem, cały czas bierze i wypluwa sutka, a jak odpada, to zawsze z rykiem, co to może być? 5 mam szczepienie, to zapytam pediatrę, ale chyba będę musiała sie przejsć do poradni laktacyjnej. Niby je, ale za dużo nerwów mnie to kosztuje:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas także Święta mineły spokojnie :-) ja tez najwiecej najadłam się ciasta, bo z tymi potrawami to juz sama sie pogubiłam co mozna a co nie i prawie nic nie jadałam :-( pochwale sie wam ze pod choinke dostałam m.in książkę Zawitkowskiego naprawde super polecam ,a wyglada tak: http://www.rozwojdziecka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwsze wspólne święta przezyliśmy w spokoju. Wiktor był grzeczny, nie wariował z nadmiaru wrażeń:) Teraz jest z tatem na spacerze a ja nie wiem co zrobić z wolnym czasem i go marnuje przed kompem:P Pierwszy raz nie przejadlam się na świeta i nie mam dolegliwości żołądkowych:D paula - mój mały też często się tak szarpie przy piersi. Ale na tyle słabo, że się najada. Często wypluwa i płacze kiedy jest zbyt zmęczony, żeby jeść. Wtedy musi się z pół godzinki przespać i potem je jak człowiek:) A u nas kończa się już odziedziczone ciuszki i mały tak rośnie, że trzeba zacząć kupować większe. Ale przynajmniej na początku dużo zaoszczędziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
cześć dziewczyny, u nas święta też przebiegały spokojnie, wczoraj miałyśmy chrzest i też wszystko ok.Goja u mnie to szczęście, że mój brat ma córcie 2 miesiące starszą od MArysi więc ciuszki co chwilę jakieś dostajemy:)Mi dzisiaj łeb dosłownie pęka pójdę na spacer to może przejdzie. Dostałam pod choinkę książkę pierwszy rok życia dziecka to kontynuacja książki w oczekiwaniu na dziecko.Fajna każdy miesiąc dzidzi szczegółowo opisany co powinno umieć, a co może co nas może niepokoić itd.kurde 5.idziemy na szczepienie i dalej nie wiem czy szczepić na rotawirusy czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padziernikowa mama --> tez mam ta ksiazke, jest naprawde bardzo dobra i nowoczesna. nam sie zdarzylo z 3 dni temu przespanie 7h w nocy ale od tego dnia znowu powrot do dawnych nawykow - 5h i 3h. dzisiaj po 5h zjadl tylko niecale 50 ml. moze kiedys juz sie wogole nie obudzi na to jedzenie , mam nadzieje. u nas swieta coprawda wedle tutejszej tradycji (sama z dzeckiem w domu caly dzien nie mialam szans na przygotowanie wigilii) ale w dzin swiat dzielilismy sie z rodzina mojego R. oplatkiem i pilismy miodowy krupnik:) maly dostal caly wor prezentow, starczy mu zabawek na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×